Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тріумф90 м2

$55 900

Якщо ви мріяли про затишний двоповерховий будинок за містом, у якому збиратиметься за великим столом вся родина, то проект “Тріумф” у котеджному містечку “Нова Олександрівка” - саме те, що вам потрібно. Цей будинок має площу 90 м2, на яких вдало розмістились кухня-студія, чотири спальні та два санвузли.  А територія біля дому дає масу варіантів для облаштування.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку входить

Фасадне оздоблення

Утеплення, штукатурка «короїд», водосточна система, отмостки

Монолітний фундамент

Утеплений дах

Зроблена з металочерепиці

Металлопл. вікна

2-камерні, енергозаощаджувальні

Огороджена ділянка

Паркан, ворота, калитка

Всі комунікації заведені

Водозабезпечення, електрика, каналізація

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Оберіть собі будинок “Тріумф” у котеджному містечку “Нова Олександрівка” та відчуйте переваги заміського життя. Саме тут, за межею міста, починається справжнє життя, яке дозволяє вдихнути на повні груди. І тільки тут можна насолодитися приємними моментами сповна. Власний будинок з подвір’ям відіграють неабияку роль у цьому. Тому що саме завдяки їм розумієш, що таке справжній затишок, тепло та гармонія.

До “Нової Олександрівки” від Києва взагалі рукою подати - 12 км. Дістатися на автомобілі туди можна всього за 15 хвилин. А знаходиться воно у селі Безуглівка Бориспільського району.

 

Для тих, хто має щоденні справи у столиці, але мріє жити поруч з природою, будинок “Тріумф” у цьому комплексі - найоптимальніший варіант.

Територія котеджного містечка цілодобово охороняється, також ведеться відеоспостереження, а сторонні люди за паркан потрапити просто так не зможуть, оскільки це містечко закритого типу і огороджене з усіх сторін.

Спортивні та ігрові майданчики, зелені зони, а також місця для перепочинку - все це можна побачити на території котеджного містечка. Пропонуємо приїхати сюди на перегляд будинків та ознайомитись з інфраструктурою цього комплексу.