Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Варшававід 122 м2

від 3 259 620 ₴

* від 81 900 $

* еквівалент ціни в доларах США,
зазначається з інформативною метою

Раціональний чотирикімнатний котедж розрахований на комфортне проживання сім'ї з 4-5 чоловік. На першому поверсі розташована досить простора кухня-студія, санвузол і окрема кімната, яку можна використовувати як робочий кабінет. На другому поверсі передбачено санвузол для ванної, гардероб і три окремі спальні. Великий будинок для великої родини або тих, хто любить і цінує власний простір.

Більш того, у вас є можливість вибрати додаткові прибудови у вигляді гаража або навісу для авто, тераси і котельні. Якщо ви втомилися від тісноти в квартирі, то цей будинок вам ідеально підійде. Запрошуємо на перегляд, щоб самостійно в цьому переконатися!

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
1
Кухня-студія
30
2
Санвузол
3,9
3
Хол
5
4
Комора
2,8
5
Кабінет
6
6
Передпокій
6
7
Ґанок
4,9
8
Гараж
22,3
9
Котельня
7,2
10
Тераса
17
11
Сходи
6
Базова площа
64,6
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
1
Дитяча кімната
13,2
2
Дитяча кімната
13,2
3
Гардероб
2,3
4
Хол
6,8
5
Санвузол
6
6
Спальня
14,9
Базова площа
56,4
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Затишний родинний котедж… простора вітальня, теплі спальні, світла ванна.... Кожен малює в своїй голові образ ідеального для нього будинку. Саме тому існує ряд проектів, із яких можна обрати той, який подобається та підходить найбільше. Ось цей проект площею 121 м2 полюбився багатьом. Сподіваємось він вам також прийшовся до душі. Він має комфортне планування, всі елементи будинку на своєму законному та функціональному місці. Його площа оптимальна для проживання родини з дітьми. Місця достатньо для кожного. А якщо завітають на уікенд гості, то і для них знайдеться затишний куточок в домі.

 

Знаходиться цей будинок у котеджному містечку “Сім озер”. Що може бути кращим за таке природне оточення? Сім гарних водойм оточили комплекс з усіх боків. До найближчого всього 520 метрів. А яке поле для проведення дозвілля дають ці озера, при чому і влітку, і взимку. Тож запрошуємо поглянути на власні очі на всю цю красу. Чекаємо на вас!

 

Сім озер