Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Подарунок від дітей - власний будинок за містом

Власний будинок - мрія поколінь.

Нещодавно ми поспілкувалися з Анастасією, яка разом зі своєю сестрою придбала будинок у котеджному містечку “Сім озер”. Цей котедж - подарунок від доньок батькам. Їхня мама, Людмила Борисівна, люб’язно погодилась відповісти нам на кілька питань з приводу такого чудового заміського подарунку. Отож хутчіш читайте коментарі щасливої мами.

Людмило Борисівно, доньки вирішили зробити Вам такий гарний подарунок. Тепер Ваша родина є щасливим власником будинку поблизу Києва. Які Ваші відчуття?

Відчуття прекрасні, тому що “народжується” наше нове омріяне житло! Життя кардинально змінилося, і вся сім'я працює на мрію. Дуже хочеться якомога швидше відсвяткувати новосілля!

Чи жив хтось із вас у приватному будинку раніше? Чи знайомі з заміським способом життя? Які спогади?

Ми - сім'я військовослужбовців, тому у заміському будинку проживати не довелось. Також довелось нам недовго пожити у орендованих приватних будинках. Умови у них були не найкращі, але спогади не найгірші, адже це було життя молодої сім'ї військовослужбовців з масою різних пригод :-)

Думали вже про ремонт? Поділіться своїми думками з приводу цього. Можливо, є якісь цікаві поради для тих, хто от-от буде цим займатися у своєму котеджі?

Ремонт тільки почали, тому думаю найкраще було би поділитись досвідом вже по закінченню ремонту. Ми тільки на старті “ремонтного марафону”. Звичайно, як і всі, спочатку все обдумали, визначились із дизайном, поспорили, “народили” істину, знайшли спільну сімейну ідею - і процес пішов…

Який дизайн хотіли б? Яку кольорову палітру?

Дизайн нам допомогли створити наші доньки: одна з них професійний дизайнер, а друга - креативна людина і фото-дизайнер. Цей чудовий творчий дует і створив атмосферу майбутнього житла. Ми просто у захваті від їх молодіжного підходу, від ідей! З цим нам пощастило. Вони просто поставили нас перед фактом, що дизайн нашого будинку буде у стилі контемпорарі (одразу і не вимовиш), але це все вже надзвичайно нам сподобалось!

Чи були у вас труднощі при виборі будинку?

Будинок вибрали швидко: орієнтувались на місцезнаходження, якість виконаного будівництва, проживання на природі, наявність лісу, озер. Котеджне містечко “Сім озер” по всім цим параметрам - просто ідеальне.

Що саме вас приваблює у будинку?

Його чудова архітектура, використання енергоефективного матеріалу - газоблоку (адже це тепло взимку і прохолодно влітку), та і саме котеджне містечко, його розташування, природа поряд - озера, ліс, чисте повітря.

Яким ви бачите ваше дозвілля вже у власному будинку?

Звичайно, насамперед - це сімейні свята. Потім облаштування ландшафтного дизайну біля будинку, посадка фруктових дерев, зелені, квітів, винограду, городини. Також обов'язково - тенісні турніри, дитячий майданчик для внуків. А за територією будинку - катання на велосипедах, рибалка, лісові прогулянки.

Чи маєте ви домашніх улюбленців і чи будуть жити тварини у вашому будинку за містом?

Так, киця вже точно буде жити, бо вона вже член нашої сім'ї, а про собачку слід подумати.

Як до такої ідеї - переїзду у свій будинок - ставляться всі члени родини?

Всі надзвичайно позитивно!

Часто їздите до Києва? Як Вам така відстань?

Не лякає… поки що… побачимо у процесі проживання та переживемо поїздки у різні пори року. Якість доріг, звичайно, має бути набагато кращою. На це будемо надіятись.

Останнім часом спостерігається така тенденція, що родини, особливо з дітьми обирають більш екологічний спосіб життя, багато хто переїжджає із мегаполіса у його передмістя. Як Ви вважаєте, чому?

Це зрозуміло - чисте повітря, проживання безпосередньо на природі, сімейний затишок особистого будинку. Це справді стає дуже популярним, багато сімей, при можливості, змінюють місто на котеджні містечка.

Наостанок, опишіть свій ідеальний будинок.

Ми вже його придбали!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.