Є такі жінки, які і чоловіку приділять час, і старшого сина до школи зберуть, молодшого - в дитсадок, з найменшою донечкою пограються, і навіть на кілька наших запитань дадуть відповіді. Це велика рідкість, але, на щастя, така жінка стала клієнткою нашої компанії. Знайомтеся - пані Олеся. Красива жінка, турботлива мама та прекрасна дружина - це все про неї. Більш того, вона цікавий співбесідник. Тому прочитайте нашу розмову у вигляді інтерв’ю. Там є чимало корисної інформації і для тих, хто тільки задумався над придбанням власного будинку за містом, і для тих, хто вже є таким щасливчиком. Отож, почнімо!
Кому із членів Вашої родини прийшла думка придбати будинок за містом? Як довго взагалі роздумували над таким важливим рішенням? Чи вагалися?
Ідея придбання будинку прийшла в голову саме мені. Ми дуже довго думали, вагалися. Але компанія пішла нам назустріч, давши безвідсоткову розстрочку на рік з першим внеском у розмірі 30% від усієї вартості. Я змогла вмовити чоловіка на цей ризиковий, як нам тоді здавалося, крок. Зараз ми дуже щасливі з того, що тоді вчинили саме так, а не відступили від своєї мрії!
Раніше проживали у квартирі чи у будинку? Що саме Вам подобалося у цьому виді житла?
На даний момент ми проживаємо у квартирі. Як не крути, а квартирне життя дещо простіше, ніж проживання у будинку. Це новий заміський ЖК, який має всю необхідну інфраструктуру. Але є один чималий мінус - це площа. Ми мешкаємо у двокімнатній квартирі, але і її для нашої родини вже замало. Трішки більше року тому у нас народилася третя дитина, тому нас вже п’ятеро. Однозначно, таким сімейним складом потрібно жити тільки у власному будинку.
Чому обрали життя за містом? Які його переваги стали вирішальними при покупці будинку?
Як я вже зазначила, у нас троє дітей - як говорять, два синочки і лапочка дочка. Саме діти - наш величезний мотиватор. На даний момент ми і так живемо за містом у сучасному житловому комплексі. Не дивлячись на його комфорт і всебічну зручність, є відчуття, що ти живеш у мурашнику. А хочеться свободи як для дітей, так і для себе. У власному будинку можна все облаштувати саме так, як потрібно нашій родині. За містом легше дихати, не так шумно та гамірно. А необхідні для комфортного життя об’єкти інфраструктури щороку все більше поширюються на території передмість столиці. Нам цього достатньо.
Чому обрали котеджне містечко “Зелений бульвар”? Через близькість до столиці (погодьтесь, 5 км - це дійсно близько), ліс, що зовсім поруч, чи може зручний Житомирський напрямок?
Зараз ми проживаємо у селі Софіївська Борщагівка. “Зелений бульвар” знаходиться у Білогородці - тобто той самий Києво-Святошинський район, який вже нам добре знайомий. Це близько до Києва, що є дуже зручно. Природа, звичайно, це теж дуже добре.
Який проект будинку обрали? Чому саме його?
Я давно моніторила сайт “Євродому”, читала про різні варіанти проектів, показувала чоловіку, радились. І от ми подумали і зрозуміли, що наш проект - це “Престиж” площею 159 кв. м. Мабуть, і пояснювати не потрібно чому саме його ми обрали. П’ятеро членів сім’ї комфортно зможуть проживати тільки у будинку з такою площею та кількістю кімнат. По-іншому бути й не могло. До того ж, це красивий проект, у вартість якого вже входить тераса. Я гадаю, що саме це місце стане місцем збору усієї родини, влітку особливо.
Із якого матеріалу вирішили будуватися: SIP-панель чи газоблок? Чому?
Ми обрали SIP-панелі, оскільки вони енергоефективні. Це сучасна технологія, ми багато про неї читали відгуків, розпитували менеджера. А запах дерева який стоїть у будинку, коли тільки-но заходиш в нього. Це ж просто насолода. Ціна будинку з такого матеріалу відповідає якості. Ми задоволені!
Думали вже над облагородженням території? Поділіться кількома думками з приводу цього.
Думали...багато думаємо і до сих пір. Знаєте, хочеться туди все вліпити: і мангал (куди ж без шашличків на свіжому повітрі), і дитячу зону (батут, гойдалки, якісь гірки, тарзанки і подібне). Також можна було б знайти місце і для невеличкої грядки, хоча б для зелені. Поживемо - побачимо. Плани маємо, потрібно тільки впевнено йти до їхньої реалізації.
А як щодо внутрішніх робіт? Вже знаєте який буде дизайн у майбутньому будинку? Можливо, з кольоровою гамою вже визначились?
Роботи ще дуже багато. Але це приємні такі турботи. Робити все з нуля, так як нам хочеться - це цікаво. У дизайні хочеться мінімалізму і простору. А як уявлю, коли до всього того мінімалізму додадуться гори дитячих іграшок, то від нього і сліду не залишиться. Але в тому і полягає сенс нашого життя!
Чи проживав раніше хтось із Вашої родини у приватному будинку? Знайомі з таким видом життя? Адже, як не крути, а життя у власному дому значно відрізняється від квартирного?
Так, ми маємо досвід проживання у приватних будинках. Тому для нас це не новинка. Ми розуміємо, що це значно більший обсяг роботи, але нас це не лякає. Дітей можна спокійно відпустити гратися на подвір’ї, коли я зайнята хатніми справами, а чоловік на роботі. У ЖК такого я зробити не можу, оскільки страшно дітей самих відпускати, тому ми збираємось і всі разом йдемо гратися на вулицю. А це означає, що хатні справи я пороблю іншого разу.
Чи маєте Ви тварин? Як вони відреагують на переїзд за місто?
У нас була кішка ще до дітей. Зараз нам вистачає трьох жвавих діток. Можливо, коли переїдемо у власний будинок, ми задумаємось над поповненням у вигляді домашнього улюбленця.
Який вид дозвілля полюбляє Ваша родина? Зазвичай, на подвір’ї власного будинку встановлюють затишну бесідку для дружніх посиденьок, барбекю-зону для приготування смачного м’яса та овочів-гриль, басейн для релаксу. Також популярний вид заміського активного відпочинку - це катання на велосипедах. Що оберете Ви?
Ми обираємо все, аби тільки вистачило часу та сил. Мій чоловік багато працює, мій весь час теж йде на трьох дітей, тому відпочинок нам ой як необхідний. Ми любимо, щоб до нас приїжджали родичі та друзі. Тому все, що необхідно для таких посиденьок та відпочинку дітей, у нас на подвір’ї буде.
Не лякає так звана “відірваність” від міста? Адже цей комплекс хоч і зовсім поруч зі столицею, але певну відстань потрібно подолати, щоб дістатися всіх інфраструктурних благ міста.
На сьогоднішній день 5 км від Києва - це не відстань. Особливо, коли в родині є автомобіль. На щастя, у нас їх два, тому що я, що чоловік дискомфорту не відчуваємо. Більш того, ми і зараз живемо за містом, а в столиці буваємо мало не щодня. Зараз села навколо Києва - не такі вже й села в істинному їх розумінні. Це сучасні обжиті території, інфраструктура яких задовольняє кожного.
До речі, чи вистачає Вам інфраструктурних об’єктів у містечку? Нещодавно там були проведені активні роботи з облагородження території, є дитячі майданчики, зони для відпочинку. Можливо, є якісь побажання в цьому плані?
Ми знаємо, що “Зелений бульвар” - найновіше котеджне містечко, яке будує “Євродім”. У цьому вбачаємо великий плюс, адже підхід до облагородження у вас найсучасніший, з урахуванням всіх нових тенденцій будівельної моди так би мовити. Єдиний стиль будинків з поєднанням світлих кольорів і дерева - взагалі гарна ідея! На даний момент ми всім задоволені, хотілося б уже побачити завершений комплекс. Тоді, можливо, і будуть якісь побажання.
Як ми вже говорили, неподалік від котеджного містечка розташувався ліс. Які плани на такий шикарний природний об’єкт: прогулянки, пікнік, збирання грибів?
Ми все любимо! Діти взагалі завжди за будь-який вид активного дозвілля. Будемо гуляти, фотографуватися, вивчати рослин, комах, ходитимемо на пікніки, коли шашлики біля дому трішки набриднуть. Нашій родині точно буде чим зайнятись!
Наостанок, опишіть свій ідеальний будинок.
Будинок, в якому кожному члену нашої великої родини буде зручно. Це будинок, просякнутий теплом. І мова, звичайно, не про SIP-панелі. Це будинок, в якому лунає дитячий сміх і з усіх куточків віє щастям. Ідеальний будинок - це НАШ будинок.