Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Андрій: місто з віком починає набридати

Нещодавно ми поспілкувалися з власником будинку у котеджному містечку “Вишневий хуторок” - паном Андрієм.

Його будинок зведений, ремонт також доходить до свого щасливого кінця, тож поділитися було чим. Читайте відповіді на запитання, які вас цікавлять, у нашому інтерв’ю. Поїхали!

Ваша родина є щасливим власником будинку поблизу Києва, але повноцінно жити у ньому ви будете лише через певний проміжок часу. Які вони ці відчуття очікування?

Відчуття приємні, але їх неможливо відчути, оскільки всі думки направлені на вирішення питань, пов’язаних з ремонтом. Коли все майже закінчилося, відчуття дійсно хвилюючі, зміна території місця проживання - це щось нове для нас.

Поділіться своїми думками з приводу ремонту. Можливо, є якісь цікаві поради для тих, хто от-от буде цим займатися у своєму котеджі?

Ремонт вже майже закінчився. Ця справа дуже важлива і підходити до неї треба дуже відповідально. Самостійно робити ремонт, на мою думку, неможливо, оскільки треба мати багато вільного часу, відповідних навичок та знань. Я переконаний, що необхідно знайти нормальну бригаду будівельників і підтримувати повний і тотальний контроль за ними. У цьому випадку з будівельниками нам підфартило, ми задоволені і залишаємося друзями, хоча дуже багато знаю випадків, коли замовник ремонтних робіт та виконроб залишаються ворогами.

Який дизайн обрали? Яку кольорову палітру?

Дизайн ми придумували разом з дружиною, послугами спеціалістів у цих питаннях не користувалися, оскільки вважаємо, що не дуже приємно буде жити в думках та смаках іншої особи. Кольорова палітра у нас різна: кухня-студія у біло-чорних кольорах, перша спальна кімната - блакитна, друга - в пастельних тонах.

Чи жив хтось із вас у приватному будинку? Чи знайомі з заміським способом життя? Які спогади?

Ні, ніхто з нашої сім’ї раніше не проживав у заміському будинку постійно. Колись ми мали дачу недалеко від міста, приїжджали туди на вихідні та святкові дні, але, гадаю, що постійне проживання за містом - це щось інше і поки ще нам не відоме.

Чи були у вас труднощі при виборі будинку?

Минулого року, після продажу нашої дачі, ми вирішили шукати готовий чи майже готовий будинок на Лівому березі Дніпра, але це було або дуже дорого, або далеко від міста, або щось не подобалось. Десь влітку 2017 року випадково моя дружина познайомилася з жінкою, син якої побудував будинок у котеджному містечку “Вишневий хуторок”, і ми вирішили поїхати подивитися. Там ми познайомилися із менеджером Віталієм, який нам все фахово розповів та показав, і десь після третього приїзду ми зробили свій вибір. У процесі проведення ремонту, облаштування будинку зсередини та придомової території нам своїми порадами допомагали уже згаданий вище менеджер Віталій та виконроб Михайло. І ці поради були важливі для нас.

Хто у вашій родині був автором ідеї придбання власного будинку за містом?

Це наше з дружиною спільне бажання, але це була мрія мого життя, яка нарешті здійснилася.

Ви би хотіли переїхати у дім на постійне проживання чи мати його як дачу?

Дача в нас уже була. Цей будинок ми будували для постійного проживання зі всіма зручностями для цього: додаткове утеплення, тепла підлога та навіть розташування вікон на Схід та Захід. До речі, саме ця концепція компанії «Євродім» дуже зручна, і ми розвертали наш будинок на плані як нам хотілось.

Що саме вас приваблює у будинку?

Життя на природі, свіже повітря, 10 км від роботи, своя земельна ділянка.

Яким ви бачите ваше дозвілля вже у власному будинку?

Постійно перебувати на свіжому повітрі, здійснювати прогулянки у лісі, який тут поруч - 300 метрів. Зробити невеликий город. І просто хочеться тиші. Місто з віком починає набридати. Також сподіваємося, що до нас будуть приїжджати наші діти та друзі.

Як облаштуєте територію біля будинку?

Ділянки площею 6 соток достатньо для розумного розташування всього необхідного. Звісно, буде мангальна зона, хочемо посадити 10-15 фруктових дерев, невеликий город для вирощування зелені, огірків, помідорів та маленький сарайчик для зберігання всього того, що не повинно бути в будинку.

Чи маєте ви домашніх улюбленців і чи будуть жити тварини у вашому будинку за містом?

Так, ми маємо папужку, але маємо намір придбати собаку. Щодо котика, то ще не знаю.

Як до такої ідеї - переїзду у свій будинок - ставляться всі члени родини?

І члени родини, і діти, і друзі дуже радіють за нас, вже давно просяться в гості на шашлик.

Часто їздите до Києва? Як Вам така відстань?

Ми з дружиною працюємо в Києві, отже їздимо постійно. Один із вирішальних факторів при прийнятті рішення купити будинок саме у котеджному містечку “Вишневий хуторок” була його невелика відстань до міста. 10 км до станції метро “Бориспільська” - це 7-10 хвилин їзди на машині. Я вважаю, що це не відстань взагалі. Раніше ми мали дачу 70 км від Києва - оце відстань!

Останнім часом спостерігається така тенденція, що родини, особливо з дітьми, обирають більш екологічний спосіб життя, багато хто переїжджає із мегаполіса у його передмістя. Як Ви вважаєте, чому?

Люди, напевно, хочуть єднання з природою саме у такому вигляді, і хочуть привчати до цього своїх дітей. Я вважаю, що це правильно. Дітей необхідно відволікати від планшетів та смартфонів, а на природі, я впевнений, можна знайти чим зайняти дитину.

Наостанок, опишіть свій ідеальний будинок.

Наш ідеальний будинок ми з дружиною побудували, але, я вважаю, що навіть вже зараз ми б щось змінили на краще, на технологічніше. Не має меж досконалості.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.