Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Здійсни мрію під Новий рік

Чи пам’ятаєте ви, про що мріяли в дитинстві напередодні Нового року? А в юності? А зараз? Неважко здогадатися, що від омріяної іграшки до власного будинку був пройдений чималий шлях бажань.

Ми здійснюємо мрії українських родин вже понад 12 років. За цей час сотні дітей отримали домашніх тварин, будиночки на деревах, власну кімнату, можливість безпечно гратися на подвір’ї та активно розвиватися. Понад тисячу дорослих в подарунок одержали барбекю біля будинку, відпочинок в лісі, регулярні пікнік та риболовлю. А головне, кожна родина обзавелась таким довгоочікуваним подарунком, як сімейний затишок.

Якщо ви все ще мрієте про власний заміський будинок з кімнатою для кожного, широкою терасою, зеленим газоном, альтанкою чи басейном, розкішною природою поруч, можливо, навіть з невеличкою грядкою для вирощування овочів та зелені, запишіться на перегляд будинків у наше котеджне містечко “Лісове озеро”.

Саме там ви знайдете омріяний спокій та затишок. На території біля будинків ростуть пишні сосни та стрункі берези, а до найближчого озера з пляжем всього 200 м. Хіба не мрія, яку варто здійснити під цей Новий рік?

Чекаємо вас з нетерпінням у “Лісовому озері” (с. Лишня, Макарівський р-н)!  

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.