Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заміське і столичне життя: слухаємо різницю

Якщо довго жити в місті все менше звертаєш увагу на шум що оточує. Але як тільки потрапляєш хоч на кілька годин за межі столичного галасу, повертатися хочеться з меншою охотою.

Як же ділить межа міста звуки, які нас оточують?

Всі столичні жителі давно звикли до постійного шуму від автомобілів, вже навіть не надають йому значення. Ранкові, обідні і вечірні затори звучать шумно, різко, а іноді навіть з часткою злості, коли хтось перелаштувався між рядами неправильно, або хтось не подивився на колір світлофора, або не звертав увагу на дорожній знак, або звернув, але вирішив діяти по-своєму... І таких «або» можна перераховувати ще дуже багато. Ви ж (незалежно від того пасажир, водій або пішохід) знаєте всі ці звуки

Шум від торгівлі і реклами. Ви про що подумали насамперед? Торгові точки, які біля кожного входу в метро закликають купити «найкращий букет» або «найсвіжіші овочі»? Або про рекламу всіляких «акцій, СУПЕР-пропозицій, вигідних умов», які звучать звідусіль?

Шум під вікнами. Ну з цим точно кожен стикався. Вічно молоді люди, що співають прямо під вікном, та ще кращі хіти вашої молодості. Ну який тут сон може бути?

Сусіди. Кому з ними пощастило? Ми такого ще не зустрічали. Ранній суботній підйом під звук свердла, плач дитини або з'ясування відносин зі свекрухою. А може неможливість заснути перед робочим днем під ці ж звуки? Ви знаєте, який гучний шум видає спроба забити цвях в бетонну стіну? Якщо ні - то вам дуже пощастило.

Місто ніколи не спить, це ми навчилися спати під його безперервний гучний ритм.

А що ж ми почуємо, якщо ненадовго залишимо його межі? Думаєте тишу?

Спів птахів. Це те, що дуже складно розчути в міському галасі. Для цього потрібно поїхати в парк або хоча б подалі від центру. А ось за його межею - досить вийти на поріг власного будинку.

Почути вітер. Дивно, але факт. Прогулятись лісом і послухати вітер, який розгулює між високими деревами.

"Доброго дня! Доброго ранку! Приємного дня!» – здивовані? Навіть більше! Тут ви не тільки будете знайомі зі своїми сусідами, але швидше за все будете з ними спілкуватися! Адже ні ви, ні вони на вас не будуть злі через нічні гуляння або ранковий ремонт. Адже ніхто нічого не чув!

Граючі діти, звук удару ногою по м'ячу, «ти ведеш». Але для цього потрібно буде відкрити вікно, адже інакше не почути. Достатня площа біля будинку дозволить вам зробити безліч варіантів для дитячих ігор, а самим насолоджуватися відсутністю постійної тривоги за них. Адже ні машина, ні чийсь злий пес не потраплять на ваше подвір'я.

Ось так по-різному звучать дві сторони від міської межі. Обирати вам! Ми любимо обидві, але відпочивати потрібно від будь-якої повсякденності.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.