Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заміський будинок під Києвом - інвестиції в здоров'я дитини

Здоров'я - це найцінніше, що має людина. На жаль, з народження ми стикаємося з несприятливими факторами навколишнього середовища, які негативно впливають на наш організм. Чим менша дитина, тим сильніше вона схильна до дії шкідливих агентів.

Здоров'я - це найцінніше, що має людина. На жаль, з народження ми стикаємося з несприятливими факторами навколишнього середовища, які негативно впливають на наш організм. Чим молодша дитина, тим сильніше він схильний до дії шкідливих агентів. Ні для кого не секрет, що проживання в мегаполісі має величезну кількість негативних моментів: забруднене атмосферне повітря, дефіцит сонця і зелені, шум та інші. Щоб уникнути таких проблем все більше людей прагнуть змінити галасливий, брудний Київ на передмістя, а народження малюка може стати тим поштовхом, який прискорить переїзд в котеджне містечко. Давайте розглянемо позитивні ефекти від зміни місця проживання.

Що потрібно дітям, щоб бути здоровими?

Всім батькам відомо, що дітям для нормального розвитку життєво необхідний цілий ряд факторів: сонце, чисте повітря, комфортні умови в житлових приміщеннях.

Крім свіжого повітря проживання в заміському будинку гарантує цілий ряд позитивних моментів для здоров'я дитини:

Наявність достатньої кількості сонячних променів необхідно для профілактики рахіту. На власній ділянці, в тіні дерев дитина зможе приймати сонячні ванни, не боячись обгоріти і отримати сонячний удар.

Для нормального функціонування органу зору і попередження розвитку короткозорості необхідний достатній рівень природного освітлення. У містах із щільною забудовою квартири часто затеняются сусідніми будинками, що призводить до використання штучного світла навіть в денний час. Це тягне за собою підвищену стомлюваність очей з розвитком патологічних змін.

Для підтримки здорового клімату в житлових приміщеннях необхідно дотримання такого санітарного нормативу, як тривалість інсоляції. Цим терміном позначають кількість сонячних променів, що потрапляють у віконний отвір. У неінсоліруемих кімнатах спостерігається підвищена вологість, що погано позначається на здоров'ї людини, особливо дітей. Маючи свій заміський будинок, ви можете влаштувати дитячу кімнату таким чином, щоб сонце світило у вікна максимальну кількість часу.

Проживаючи в квартирі, ми часто маємо обмежені можливості для прогулянок. Наявність навіть невеликої земельної ділянки біля свого будинку дозволить проводити на відкритому повітрі значну частину вільного часу. Навіть, якщо припустити, що живучи в місті, ви зі своєю дитиною будете ходити в парк або на дитячий ігровий майданчик по кілька разів на день, користь від такої прогулянки сумнівна. Оскільки розігрітий в літню пору на сонці асфальт, виділяє шкідливі токсичні речовини, які піднімаються вгору і мають найбільші концентрації на відстані 1 метра від землі, тобто як раз в зоні дихання дитини.

Заміський будинок під Києвом - діти у виграші

Тривалі прогулянки, проживання в приміщеннях з достатньою кількістю світла і сонця, відсутність стороннього шуму на вулиці, забезпечить Вам цілий ряд позитивних моментів:

Дитина, регулярно проводить на вулиці по кілька годин день, хворіє значно рідше, ніж діти, цілий день сидять в квартирах. Це дозволить заощадити гроші на лікуванні і відвідуванні лікарів, а також уникнути частих лікарняних, які можуть зашкодити вашій кар'єрі.

Тривале перебування на вулиці покращує апетит навіть самим вибагливим їдоках. Це позбавить вас від болісного сидіння над тарілкою супу разом зі своїм чадом.

Наявність повноцінного активного відпочинку, сон в повній тиші, якої так не вистачає в міському житті, сприяє поліпшенню роботи мозку, а це позитивно позначається на навчальному процесі і на одержуваних оцінках.

Використовуємо ресурси заміського життя в повній мірі

При будівництві заміського будинку під Києвом не забудьте передбачити:

  • На ділянці обов'язково потрібно посадити дерева, в тіні яких можна і потрібно обладнати пісочницю і майданчик з гойдалками, альтанку.
  • Вікна дитячої кімнати повинні бути орієнтовані на схід чи захід - це дозволити сонця світити в вікна 3 і більше години. І не бійтеся, що в кімнаті буде жарко. Використовувані при будівництві сучасних будинків СИП-панелі є відмінним рішенням для збереження температури всередині приміщень.
  • Парта або письмовий стіл повинні стояти біля вікна, щоб максимально використовувати природне освітлення. У теплу пору року уроки можна робити прямо на вулиці в побудованої в саду альтанці, а це практично неможливо в умовах міста.

Як бачите, вибираючи заміський будинок під Києвом в якості постійного житла, Ви проводите відмінну профілактику різних захворювань у свою дитину. Але ж нам, дорослим, відомо, що чим рідше хворіє дитина, тим більше шансів зберегти його здоров'я на належному рівні.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.