Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Як виглядає якісне і по-справжньому недороге житло під Києвом?

Що таке хороший недорогий будинок під Києвом? На наш погляд, це будинок, кінцева вартість якого як мінімум дорівнює (а краще - менше) вартості аналогічної за площею квартири в спальному районі Києва.

Причому, вартість ця повинна враховувати всі витрати на будівництво і обробку такого будинку, а також забезпечення якості життя, який можна порівняти з якістю життя в мегаполісі.

Багато разів в барвистих рекламних буклетах Ви зустрічали чудові, що радують око і душу рекламні слогани на кшталт такого: «прекрасний будинок під Києвом, недорого». На перевірку виявлялося, що або не під Києвом, або не такий вже прекрасний, або і зовсім немає там ніякого будинку, а оголошення - звичайна «завлекушка», мотивуюча Вас зателефонувати і запитати. Навіщо такі оголошення недбайливому рекламодавцю, сказати важко, але, раз це пишуть, значить, комусь це потрібно.

Залишимо питання відповідності рекламних оголошень реальному стану речей на совісті тих, хто таку рекламу публікує, і постараємося розібратися, наскільки ж дешевим може бути будинок під Києвом і хто продає і будує по-справжньому недорогі будинки в передмісті.

Отже, основними складовими вартості будинку під Києвом є:

- вартість земельної ділянки;

- вартість прокладки комунікацій;

- вартість, власне, споруди самого будинку.

Роль вартості земельної ділянки в ціні будинку

Ціни на земельні ділянки під Києвом залежать від безлічі факторів, головними з яких на сьогоднішній день є престижність і перспективність напрямку, а також відстань до мегаполісу. До дуже важливим і таким, які можуть звести нанівець всі інші переваги, відносять такі характеристики земельних ділянок як: цільове призначення землі, наявність транспортної інфраструктури та під'їзних шляхів, комунікації (світло, газ, вода), природні умови і мальовничість, а також площа і рельєф ділянки.

З огляду на, що зустрічаються абсолютно різні комбінації перерахованих вище факторів, рівень цін на землю під Києвом вражає своєю різноманітністю: ви можете знайти пропозиції від 2 тис. У.о. за сотку до 50 тисяч. І далеко не факт, що найдорожче пропозиція виявиться дійсно найцікавішим для вас з точки зору розташування і якості самої ділянки. Найдорожча земля традиційно продається в районі Конча-Заспи (мала і велика дамби), де середня ціна 1 сотки коливається від 10 до 18 тисяч доларів. Дорого (близько 10 тисяч доларів) в середньому коштує земля в таких селищах як Козин, П'ятихатки, Плюти, а також в Осокорках, Петропавлівської та Софіївській Борщагівці. Цілком очевидно, що дуже дешевими будинками дані селища похвалитися не зможуть, тому що тільки земля «з'їсть» досить серйозну суму. Якщо ж Вам пропонують дуже дешевий ділянку (будинок) в названих напрямках, повірте, обов'язково є якийсь підступ, і, почавши будуватися або жити там, ви його знайдете досить швидко. Перелік цих підступів невичерпний: ділянка може перебувати на підтоплюються території, може бути відсутнім можливість підведення комунікацій до нього (за хорошою ціною), рівень забруднень, шуму, вібрацій може перевищувати гранично допустимі норми і т.д. Такі локальні проблеми зустрічаються навіть в самих популярних напрямках будівництва.

Кілька більш доступними і перспективними з точки зору купівлі недорогого будинку під Києвом є такі райони, як Києво-Святошинський, Васильківський, Броварський, деякі частини Бориспільського, а також околиці Віти Поштової, Круглика, Глевахи, Підгірців та ін. Тут середня вартість ділянки коливається від 2 до 8 тисяч доларів.

Ну і по-справжньому гарну ціну можна знайти на землю, яка розташована далі, ніж в 20 кілометрах від Києва (особливо перспективним на сьогоднішній день є Макарівський район, в якому пропонується досить багато землі хорошої якості, з доступними комунікаціями і непоганою інфраструктурою).

Отже, підбиваючи попередні підсумки, можна сказати, що якісний і дійсно недорогий будинок під Києвом може бути побудований в «Не розкручених» селах, розташованих в невеликому віддаленні від Києва.

З огляду на, що будинок без газу, світла і води нам не потрібен, є сенс розглядати тільки ті пропозиції недорогий землі, де це питання вирішене або рішення його варто осудних грошей.

Хто будує хороші недорогі будинки?

Мабуть, найпривабливішою з точки зору співвідношення економічності і якості будівництва недорогих заміських малоповерхових будинків на сьогоднішній день є канадська технологія. Канадський будинок складається з елементів, які виготовляються фабричним способом (що дозволяє зробити їх гранично дешевими, завдяки економії на масштабах виробництва) і досить просто транспортуються. Швидкість зведення канадського будинку не йде ні в яке порівняння з класичною спорудою, вони «ростуть» на будмайданчику, як гриби. При цьому канадські будинки дуже економічні в щоденній експлуатації, довговічні, екологічні і, з точки зору краси споруди, здатні задовольнити навіть найвишуканіший смак.

На сьогоднішній день на ринку Києва існує чимало компаній, готових за ваші гроші побудувати Вам недорогий будинок під Києвом за канадською технологією. Роблячи вибір, в першу чергу, потрібно пам'ятати, що хороший будинок - це обов'язково добудований будинок. Досить велика кількість заморожених будівельних проектів під Києвом підносяться над землею сторчма НЕ зведених стін і порожніми бійницями вікон. Радимо Вам уникати компанії, які не довели до кінця розпочате давно будівництво. Також з обережністю варто розглядати пропозиції забудовників, які створюють свій перший проект. На наше переконання, для того, щоб вибрати найкращого виконавця, варто подивитися на ті будинки, які вони вже добудували і заселили. Це також дасть вам можливість розпитати новоселів, як їм живеться в будинку від конкретного забудовника.

Визначаючись з тим, кому довірити будівництво свого будинку, радимо звернути увагу на компанію Євродім, вже багато років представлену на ринку заміської нерухомості, і в активі якої не один десяток заселених недорогих будинків під Києвом.

Резюмуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що бажаючи побудувати якісний недорогий будинок під Києвом, варто звернути свою увагу на цікаві перспективні, але не розкручені напрямки і вибрати зарекомендував себе забудовника, який спеціалізується на будівництві будинків за канадською технологією.

На нашу думку, найпривабливішим з недорогих варіантів на сьогоднішній день є котеджне будівництво, яке здійснює компанія «Євродім». Багатьох пропозиції, які вони представляють на ринку, за ціною в 2 і більше разів нижче, ніж квартири аналогічного метражу в місті (наприклад, котедж в Колонщині за 23900 у.о. або великий 118-метровий особняк в Вишеньках за 54900. Це може бути дуже цікавим рішенням як для молодих сімей, які вирішили придбати свою першу житлоплощу, так і для переконаних городян, бажаючих час від часу виїжджати на природу в свій власний дачний будинок.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.