Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Що таке котеджний комплекс?

Котеджні комплекси (ще їх називають котеджні містечка або селища) - досить нове явище для України. Воно виникло як закономірний результат розвитку ринку заміської нерухомості по західному типу і з'явилося завдяки можливості забудовників купувати великі земельні ділянки.

В останнє десятиліття котеджні комплекси ростуть навколо Києва як гриби, і це не дивно. Адже правильно спланований якісно побудований котеджне комплекс має величезну кількість переваг, а покупка будинку в такому конгломераті дає досить багато переваг, в порівнянні з вкладенням грошей в окремий заміський особняк.

Отже, розберемося з визначеннями.

Котеджний комплекс (містечко, селище) - це кілька десятків або (рідше) сотень заміських домоволодінь, розташованих в межах загального периметра і об'єднаних єдиним планом забудови. Такі комплекси, як правило, знаходяться в мальовничій сільській місцевості недалеко від великих міст і мають соціально однорідний склад мешканців.

Характерними особливостями сучасних котеджних комплексів є:

- щодо одночасна забудова території;

- проектування котеджів з урахуванням індивідуальних запитів покупців, але в рамках загальної архітектурної концепції комплексу;

- індивідуальний ландшафтний дизайн та озеленення міста;

- створення загального огородженого периметра з цілодобовою централізованою охороною;

- наявність на території об'єктів для спільного використання (дитячі майданчики, спортивні споруди і т.д.);

- передача частини функцій по управлінню території обслуговуючої організації.

Чому ж покупці все частіше віддають перевагу покупці будинків в організованих котеджних комплексах? Причин кілька.

Котеджний комплекс (КК) - це безпечно.

Дійсно, загальна система охорони і високий паркан по периметру відлякає велику частину зловмисників, які вважатимуть за краще шукати здобич в більш доступних місцях. А соціально однорідний контингент жителів таких комплексів з великою часткою ймовірності вбереже Вас від неблагополучних сусідів. Обладнайте свій будинок додатково ще і індивідуальної сигналізацією - і він дійсно перетвориться на справжню фортецю!

КК - це раціонально.

Ні для кого не секрет, що вирішувати спільно деякі побутові питання, які, звичайно ж, виникають у кожного заміського жителя, набагато зручніше і дешевше, ніж діяти самостійно. Крім вищезгаданої охорони, є ще такі питання як вивіз сміття, догляд за територією, забезпечення справності роботи комунікацій тощо У деяких котеджних містечках жителі організовують навіть спільну доставку продуктів! Все це дозволяє здешевити обслуговування містечка і забезпечити жителям додатковий комфорт.

КК - це красиво і затишно.

Купуючи будинок в котеджному комплексі, ви заздалегідь знаєте, як буде виглядати територія навколо Вашого будинку, і можете вибрати саме той варіант, який для Вас максимально підходить. Фасади котеджів будуть створювати загальний гармонійний образ, естетично вивірений і приємний для ока. Ви можете бути впевнені, що завтра під вікнами не почнеться нове масштабне будівництво, тому що, як правило, всі об'єкти котеджних містечок будуються одночасно відповідно до затвердженого плану, і вже при покупці будинку ви знаєте (а то і бачите), що буде розташовано поблизу.

Таким чином, покупка нерухомості в котеджному комплексі в Київській області - вельми розумне рішення для тих, хто вирішив оселитися за містом. Недоліком в порівнянні з придбанням будинку в цьому селі може бути хіба що відсутність півнячого крику вранці і неможливість купити парного молока у сусідки з найближчого будинку. Але, нагадаємо, що наші котеджні містечка зазвичай знаходяться безпосередньо поруч з правильними українськими селами, де фермерської продукції завжди в надлишку. Так що, проявивши організаторські здібності і кмітливість, ви цілком зможете забезпечити собі доставку смачних сільських продуктів до самої хвіртки.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.