Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Нерухомість в Київській області: елітний котеджний комплекс «Романкове»

Біля всіх великих міст є місця, де жити не тільки комфортно, але і престижно. Там селяться успішні бізнесмени, відомі політики, зірки кіно і шоу-бізнесу. Для Києва таким місцем стали селища уздовж Обухівської траси.

Біля всіх великих міст є місця, де жити не тільки комфортно, але і престижно. Там селяться успішні бізнесмени, відомі політики, зірки кіно і шоу-бізнесу. Для Києва таким місцем стали селища уздовж Обухівської траси. Особливо привертають статусних новоселів мальовничі ландшафти біля села Романків Обухівського району. Якщо ви теж хочете купити елітну нерухомість в Київській області, радимо обов'язково оцінити достоїнства коттеджного комплексу «Романкове».

Переваги

«Романкове» - це вибір тих, хто звик до високих стандартів життя. Перш за все, зверніть увагу, що ваш будинок буде знаходитися в одному з кращих місць Київської області з точки зору екології. Впритул до котеджів підходить лісовий масив. У декількох хвилинах ходьби від будинку вас чекають найчистіші Блакитні озера і елітні пляжі. При цьому ви практично не розлучаєтеся з Києвом - дорога до міста займає всього 10 хвилин, причому на швидкісний Новообуховской трасі не затримають ні світлофори, ні пробки.

«Романкове» створений для тих, хто цінує приватність. Територія містечка закрита від сторонніх очей двометровим огорожею, а саме містечко схожий на елітний клуб - сюди не потрапляють випадкові перехожі. Більш того, в котеджному комплексі тільки чотири особняка, а, значить, небажане сусідство виключено. Забудовник, компанія Євродім, гарантує: ви будете жити в оточенні осіб свого кола, з однаково високим статусом в суспільстві і схожим життєвим укладом.

Незважаючи на те, що Романків - це дуже маленьке селище, можливості для відпочинку тут не поступаються кіевскім.Жітелей елітних резиденцій будуть раді прийняти в заміських ресторанах «Ранчо» і «Чумацький шлях. Любителів статусних видів відпочинку чекають в кінно-розважальному комплексі «Роял хорс клаб». З розвитком котеджних містечок список центрів дозвілля буде тільки розширюватися.

Вибираючи нерухомість в Київській області, ми, як правило, шукаємо місця з налагодженою соціальною інфраструктурою. Жителям «Романкове» скаржитися не доводиться: поблизу є і торгові центри, і відділення зв'язку, і загальноосвітня середня школа.

Особливості котеджів в «Романкове»

На вибір новоселам пропонуються чотири елітних резиденції площею від 80 до 120 квадратних метрів. Всі вони підходять для великої дружної родини з трьох поколінь. Важливо, що юридично закріплена можливість прописатися в котеджах.

При будівництві компанія «Євродім» використовувала канадську каркасно-панельну технологію і газобетон. Всі котеджі здаються вже з виконаною зовнішньою і внутрішньою обробкою. Дахи будинків оброблені металочерепицею і утеплені мінеральною ватою. Для кращої теплоізоляції в вікнах встановлені сучасні подвійні склопакети.

Разом з особняком ви також отримаєте шість соток землі і зможете облаштувати ділянку на свій смак: встановити альтанки, прокласти алеї, прикрасити ландшафт альпійською гіркою. Ціни на будинки, включаючи вартість землі і комунікацій, стартують з 79 тис. у.о.

Вибравши «Романкове», ви оселитеся в досить обжитому, але тихому, екологічно чистому та безпечному місці. Людям публічним котеджний комплекс дасть всі можливості для відокремленої і спокійного життя. Бізнес-еліті «Романкове» дарує повноцінний заміський лайфстайл в максимальній близькості від ділового центру Києва. Крім того, купуючи елітну нерухомість в Київській області, а особливо в «Романкове», ви інвестуєте в якість власного життя, а кращого капіталовкладення поки ще не придумали.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.