Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Квартира з двориком або заміський будинок під Києвом: як зробити безпечними для малюка

У ваш будинок внесли ошатний конверт з новонародженим - і разом з ним почалося нове життя. Тепер все навколо розглядається з точки зору «А чи не небезпечно це для малюка?»

У ваш будинок внесли ошатний конверт з новонародженим - і разом з ним почалося нове життя. Тепер все навколо розглядається з точки зору «А чи не небезпечно це для малюка?» Поки дитина не почала повзати, ваш побут майже нічим не відрізняється від звичного, тільки якось хочеться спати. Але ось малюк поповз - і ви розумієте, що ваша квартира з двориком або заміський будинок під Києвом таять в собі безліч небезпек для маленького чоловічка. А що ж буде, коли дитина почне ходити?

Які місця у вашому будинку потенційно небезпечні для маленького дослідника:

  • двері
  • вікна
  • сходи
  • розетки
  • дроти
  • гострі кути столів та інших меблів
  • ящики на хороших напрямних
  • унітаз
  • і інші 148 найменувань, про які ви дізнаєтеся, коли ваша дитина почне повзати або ходити.

Безперечно, все турботливі батьки бажають вжити необхідних заходів для забезпечення дитячої безпеки. І ми допоможемо вам визначитися зі списком початкових покупок.

Звичайно, деякі мами і тата вважають, що падіннями і травмами дитина пристосовується до дорослого життя і швидше стає самостійним. Крім того, без цих шишок діти нібито виростають безініціативними і з зачатками боязні навколишнього світу. У цьому є частка істини, але нехай ці тести на дорослішання діти пройдуть якомога пізніше. Наше завдання - вберегти маленького карапуза від зіткнень з меблями, електрикою та іншими небезпеками великого будинку, розповівши вам про різні пристосування для дитячої безпеки.

Отже, необхідний мінімум для допитливого малюка:

М'які накладки на гострі кути:

Ці захисні засоби бувають трьох видів: силіконові, пластикові, з ефектом амортизації. Фіксуються на кутах клеєм, присосками, скотчем - тобто так, щоб потім їх можна було безслідно зняти. Коли порахуєте, скільки вам потрібно, додайте ще пяток - дитина обов'язково знайде ті кути, про яких ви забули.

Як працює: надійно захищає голову дитини від травми. Захисний дитячий корковий шолом теж хороший, але мало хто з дітей любить його носити.

Заглушки для розеток

Виробники проявили кмітливість і запропонували кілька варіантів: розетки з кришками, пластмасові заглушкі- «вилки» з ключем для відкривання і гумові заглушки-пробки. Тільки досвідченим шляхом ви зможете зрозуміти, які з заглушок ефективні для вашої дитини.

Як працює: не дає засунути в розетку пальці, спиці, вилки та інші предмети.

Ворота

Необхідна річ у великому приватному будинку, особливо, якщо є сходи, камін і вікна в підлогу. Дерев'яні, залізні або пластикові ворота легко встановлюються в дверний отвір, щоб дитина не виповз за межі кімнати або НЕ заповз в те приміщення, в якому його ніхто не чекає. Продумано і кріплення для установки воротец перед каміном, сходами або балконними дверима. З декількох воротец можна зробити манеж в заміському будинку під Києвом або, якщо у вас квартира з двориком, огородити місце у дворі для гри.

Як працює: як надійний бар'єр. Мобільні ворітця дуже зручні при поїздках в незнайомі місця.

Захист на двері

Це пристосування не дає двері зачинитися і прищемити пальці дитини. А також не дозволяє маляті закрити вас на балконі або на сходовій клітці. Захист виготовлена з м'якого пінистого матеріалу, кріпиться вгорі або збоку двері. Часто виконана у вигляді іграшок-звіряток.

Як працює: як амортизатор і стоппер.

Блокатори ящиків, тумбочок і ін.

Розсувні замки-скоби, силіконові замки на липучках і багато інших аналогічних штучки не дозволять вашій дитині покопатися в ящику, знайти там щось цікаве і цим «цікавим» нашкодити собі. Безумовно, все передбачити не можна, але блокіратори на унітаз, холодильник, аптечку та ящик з важливими документами вам потрібні. А дитині залиште кілька ящиків, в яких періодично міняйте вміст. І малюк щасливий, і паспорта цілі.

Як працює: надійно закриває все, що не призначене для малюка, відкрити такий блокіратор може тільки доросла людина.

Захисний екран на плиту

І не тільки. Кухня - дуже небезпечне місце для малюка, тому її в приватному будинку або квартирі з двориком варто обладнати по максимуму. Крім екрану на плиту, обов'язково варто купити захисний кожух і блокіратор дверцята на духовку, накладки на важелі регулювання полум'я і коротку скатертину, яку дитина не потягне на себе разом з усім вмістом. І так, привчіть себе до того, що все гаряче, кипляче і ріжуче має бути якомога далі від малюка.

Як працює: ці пристосування уберігають дитини від небезпечного знайомства з гарячими і колючо-ріжучими предметами. А також відкладають навички користування побутовою технікою.

Якщо ваш син або дочка вже активно повзають, а запобіжні заходи ще не прийняті, насамперед купите манеж. Але все перераховане в цій статті придбати теж варто, адже заміський будинок під Києвом або квартира з двориком - прекрасне місце для вивчення світу вашим карапузом!

Про інші аспекти життя в приватних будинках з маленькою дитиною читайте в серії наших публікацій "Котеджне містечко під Києвом для сім'ї з дітьми".

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.