Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Купити таунхаус біля Києва: ще один спосіб поліпшити житлові умови

Таунхаус - відносно нове слово на ринку української нерухомості. Ще зовсім недавно було абсолютно неможливо купити таунхаус біля Києва через повну відсутність таких пропозицій. Але час летить, і з кожним днем ​​обсяги будівництва таунхаусів в передмісті, як і в самому місті, зростають.

Що ж таке «таунхаус»? У перекладі з англійської цей термін означає міський будинок або будинок в місті (від англ. Town - місто, house - будинок). Батьківщиною таунхаусів вважається Британія, де спочатку таунхаусами називали міські резиденції місцевої аристократії. Так як земля в великих містах коштувала дорого, будівництво одного будинку з декількома виходами, розрахованого на проживання 2-4 сімей, знайшло досить велику популярність. З конструктивної точки зору, таунхауси - досить складні будови з різними архітектурними рішеннями і обробкою. На відміну від індивідуальних котеджів, власники таунхауса не мають права змінювати її фасадну частину, яка є загальною для всієї споруди. Зате у них є можливість адаптувати внутрішню частину будинку під свої потреби.

На сьогоднішній день мода на таунхауси (квартири з двориком) все більше поширюється на просторах колишнього СРСР, особливо це стосується передмість великих міст. Можливість покупки таунхауса біля Києва стала більш, ніж реальною, особливо в останні роки, коли на тлі кризи багато покупців бажають одночасно отримати хороше якісне житло європейського рівня і заощадити, що стимулює розвиток будівництва таунхаусів в передмісті Києва.

Таунхаус (квартира з двориком), який можна сьогодні купити в передмісті Києва, як правило, являє собою 2-3х поверхову будівлю, що складається із сполучених торцями котеджів з окремими виходами, середньою площею 85-250 квадратних метра. Кожен власник такого таунхауса має в розпорядженні саму будову, гараж на декілька машин і невелику прибудинкову територію (як правило, 1-5 соток). В середньому, вартість таунхауса біля Києва (в 30-ти кілометровій зоні) порівнянна з вартістю міської квартири в житловому масиві, а часто - навіть дешевше. Але за ці гроші ви, крім квадратних метрів, отримуєте додаткові переваги, які має життя за містом.

Для того, щоб визначитися чи хочете Ви купити таунхаус біля Києва, або Вам більше підходить варіант котеджу або квартири, позначимо основні відмінності таунхаусів від інших видів нерухомості.

Отже, таунхаус одночасно поєднує в собі риси як міської квартири, так і заміського будинку. Як і в заміському будинку, в таунхаусі ви будете мати свій дворик, гараж або парковку прямо біля ганку, можливість облаштувати власну клумбу / невелику дитячу площадку / альтанку, розвести барбекю не відходячи від будинку. Площа таунхауса зазвичай більше площі міської квартири, у господарів може бути свій горище і своя частина підвалу, в яку можуть бути винесені частина господарських приміщень. Взагалі, всередині таунхаус мало відрізняється від заміського будинку: перший поверх зазвичай відводиться під кухню, вітальню, зону для прийому гостей і господарські приміщення, на верхніх поверхах знаходяться спальна і робоча зони.

З іншого боку, на відміну від котеджу, таунхаус передбачає наявність сусідів за стіною, що робить його схожим і на міську квартиру. Не завжди наявність сусідів - безперечне зло, адже саме це робить таунхауси більш доступними за ціною, ніж окремі котеджі. Це стосується, в першу чергу, витрат на обслуговування: потрібно враховувати, що власники квартир з двориками можуть непогано заощаджувати на опаленні, тому що вони підігріваються з обох сторін своїми сусідами, а тим, хто вважає за краще окремі котеджі, необхідно вирішувати проблему опалення самостійно. Також набагато дешевше обійдеться спільне рішення таких проблем як охорона, вивіз сміття, ремонт даху, обслуговування комунікацій і т.д. Економія відчувається і на самій споруді: централізована підводка комунікацій коштує дешевше, ніж індивідуальна, не кажучи вже про витрати на будматеріали: вартість загального даху і стін розподіляється на всіх власників таунхаусів.

Якщо купити квартиру з двориком біля Києва, то можна розраховувати (хоча, звичайно, це неможливо гарантувати на 100%), що вашими сусідами будуть сім'ї приблизно того ж кола, що і Ви, що може забезпечити якусь спільність інтересів і вигідно відрізняє його від багатоквартирного будинку, особливо старої забудови. Це зробить Ваше життя в таунхаусі більш комфортною, ніж в квартирі, навіть не дивлячись на наявність сусідів.

Отже, кому ми можемо порадити купити таунхаус біля Києва:

  • Тим, хто неодмінно бажає жити за містом, але з якихось причин не хоче або не може купити індивідуальний котедж;
  • Тим, хто шукає варіант доступного житла, яке дозволило б поєднати переваги проживання в заміському будинку і міській квартирі;
  • Тим, хто розглядає таунхаус як варіант невеликого дачного будинку (будинку на вихідні) в тихому місці в безпосередній близькості від міста;
  • Тим, хто шукає недорогий варіант інвестування в житло, плануючи здавати його в оренду (як довгострокову, так і на вихідні).

Якщо, прочитавши все вищевикладене, ви прийняли рішення купити таунхаус біля Києва, рекомендуємо звернути увагу на таунхауси в с.Чайка, яке розташоване всього в 2-х кілометрах від Києва (Житомирський напрямок), має прекрасну транспортну розв'язку, якісну інфраструктуру, і, відповідно , така покупка дозволить поєднати всі переваги життя в міській квартирі і в заміському будинку.

Також дуже цікавими можуть бути 2 нових пропозиції від компанії Євродім: таунхауси в с.Софіївській Борщагівці и будинки клубного типу в с.Петропавлівська Борщагівка.  Будинки клубного типу - це ще більш комфортна різновид таунхаусів, про яку ми розповімо в наступних публікаціях.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.