Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Купити будинок на лівому березі Дніпра: що, де, чому?

Лівий берег Дніпра з кожним роком стає все більш популярним з точки зору будівництва заміської нерухомості. Експерти пов'язують це з особливостями розвитку Києва і поступовим перенесенням важливої ​​інфраструктури (в тому числі, і ділової) на лівий берег столиці.

Лівий берег Дніпра з кожним роком стає все більш популярним з точки зору будівництва заміської нерухомості. Експерти пов'язують це з особливостями розвитку Києва і поступовим перенесенням важливої інфраструктури (в тому числі, і ділової) на лівий берег столиці. Не потрібно також скидати з чаші ваг той факт, що на лівому березі розташовані такі великі житлові масиви як Троєщина, Харківський, Позняки, Осокорки та інші, що також стимулює попит на заміську нерухомість, яка зручно пов'язана з лівобережними районами якісними транспортними артеріями. Все це дає підстави стверджувати, що темпи заміського будівництва на лівобережжі мають серйозні перспективи для зростання і, думка купити будинок на лівому березі приходить в голову як тим, хто бажає мати власну заміське житло, так і тим, хто розглядає покупку будинку на лівому березі як інвестицію .

Розглядаючи основні лівобережні напрямки, в яких ведеться котеджне будівництво, ми можемо виділити 2 основних: Броварське і Бориспільське, в яких, в свою чергу, виділяються субнапрямків, що мають різні характеристики і привертають майбутніх власників будинків абсолютно різними факторами.

По Броварському напрямку ми б виділили 2 піднапрями: уздовж траси Київ-Чернігів (власне, Броварське) і уздовж річки Десна (лівобережне Деснянське). Напрямок уздовж траси Київ-Чернігів приваблює хорошим транспортним рішенням (вищеназвана траса забезпечує швидку автомобільну доступність, плюс - добре розвинене автобусне сполучення з Києвом), розвиненою інфраструктурою (переважно за рахунок м.Бровари, який має не тільки численні об'єкти розважальної і побутової індустрії, але також досить непогані школи, дитячі садки, інші дитячі навчальні заклади). Все це зумовило той факт, що будівництво в Броварському напрямку останнім часом ведеться досить активно, незважаючи на відносну бідність рельєфу цієї місцевості. Якщо ви хочете купити будинок на лівому березі, в селищі, розташованому уздовж траси Київ-Чернігів, Вам слід вирішити чи варто хороша транспортна розв'язка і розвинена інфраструктура того, щоб трохи знизити вимоги до природних ландшафтів, оточуючим котеджні селища. Потрібно також враховувати, що дорога Чернігів-Київ хоча і є цілком широкої і має якісне дорожнє покриття, але впирається в досить проблемний міст Метро, який, не дивлячись на наявність нової розв'язки на правому березі, генерує серйозні затори в години пік як в сторону правого берега (вранці), так і в бік лівого ввечері. Так що навряд чи цей напрямок підійде тим, хто працює на правому березі і планує постійно жити за містом.

Деснянське лівобережжя, навпаки, радує красивими видами і наявністю водойми, але сильно програє з точки зору інфраструктури. Особливо серйозними проблемами є не скрізь вирішене питання з інженерними комунікаціями, низька якість сільських доріг (а подекуди - і повна їх відсутність), наявність великої кількості навколишніх сіл по дорозі до котеджних селищ і регулярні природні катаклізми, пов'язані з розливом Десни. Також досить слабо розвинена інфраструктура відпочинку і розваг, представлена самотніми ресторанами і кафе, без будь-яких серйозних торговельними або розважальних центрів. Виходячи з цього, ідея купити будинок на лівому березі в Лівий берег деснянському напрямку хороша для тих, хто не прив'язаний до правобережжя, вибирає тихе розмірене заміське життя і кого не лякають швидкі води Десни, що доставляють навесні чимало проблем.

Що стосується Бориспільського напрямку, то, як ми вже писали в попередніх публікаціях, його, як і Броварський, умовно поділяють на два субнапрямки: власне Бориспільське (вздовж траси Київ-Бориспіль і далі в напрямку Переяслав-Хмельницького) і Дніпровське (на лівому березі уздовж заплави Дніпра). Вони, як і броварські субнапрямки, істотно відрізняються один від одного.

Спробуємо більш детально перерахувати чинники, які найчастіше спонукають киян купити будинок на лівобережжі у напрямку вздовж Бориспільської траси.

В першу чергу, це транспортний фактор. Бориспільська траса - це надзвичайно швидкий спосіб дістатися до Києва. Причому, впираючись в широкий проспект Бажана, а далі - в Південний міст, який, на відміну від моста метро з його 2-ма смугами, має по 3 смуги в кожну сторону, ця траса забезпечує відносно комфортне та швидке рух в сторону Печерська - ділового центру столиці. Також, надзвичайно важливим є перспектива продовження зеленої гілки метро аж до самого Борисполя, що, фактично, прирівняє житло в Бориспільському районі до житла на околиці Києва. Також, варто відзначити, що цей напрямок є, мабуть, наймолодшим з усіх напрямків, в яких ведеться котеджне будівництво. Завдяки цьому, є досить багато землі, яка, найімовірніше, буде зайнята під котеджне будівництво, що позитивно вплине на розширення і без того непогано розвиненою сучасної інфраструктури відпочинку і розваг. Також це забезпечить відносну соціальну однорідність жителів даного району, адже покупка будинку на лівому березі в котеджному містечку в бориспільському напрямі, в першу чергу, цікава жителям прилеглих Позняков і Осокорків, де останнім часом оселилося чимало молодих фінансово успішних родин.

Але, потрібно відзначити, що природні умови котеджних селищ, які розташовані в цьому напрямку, дещо гірше, ніж у тих, що знаходяться в заплаві Дніпра. Можна припустити, що цей напрямок обиратимуть в більшій мірі ті, хто шукає заміну міському житлу, а не варіант літнього дачного будиночка. Особливо хочеться відзначити досить цікавий для цих цілей новий проект котеджного будівництва «Нова Олександрівка» в с.Безуглівка.

Дніпровський лівобережний напрямок, навпаки, радує мальовничістю ландшафту, наявністю Дніпра, але кілька зупиняє бажаючих купити будинок на лівому березі, існуючої транспортної проблемою. Перебуваючи в деякому віддаленні від Бориспільської траси, котеджні містечка, розташовані уздовж Дніпра, задовольняються досить протяжними одно-двох смуговий путівцями як єдиними транспортними магістралями, що з'єднують їх з швидкими трасами. Однак, дана проблема має перспективу бути вирішеною в досить недалекому майбутньому, тому що існує живий проект будівництва нової швидкісної траси Київ-Проців, яка пройде від проспекту Петра Григоренка (Позняки). Поява цієї дороги зробить даний напрямок супер привабливим, що призведе також до збільшення цін на будинки та котеджі. Особливу увагу бажаючих купити будинок на лівому березі, ми б рекомендували звернути на населений пункт Вишеньки, який знаходиться одночасно поруч з лісовими угіддями і затоками Дніпра. Котеджне містечко «Вишневий хуторок», розташований неподалік, ідеально підходить для використання його для літнього відпочинку, а, з появою нової дороги, і для постійного проживання.

Виходячи з усього вищесказаного, ми думаємо, що найближчим часом кількість бажаючих купити будинок на лівому березі Дніпра, буде неухильно зростати, і особливо перспективним у цьому плані вважаємо саме Бориспільський напрямок.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.