Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котеджний комплекс «Happy Land», Білогородка: оцінимо переваги

Котеджний комплекс «Happy Land», Білогородка: оцінимо переваги. Пропонуємо Вам розглянути ближче новий котеджний комплекс під Києвом, який зводить компанія «Євродім».

За оцінками експертів, КК «Happy Land» повинен стати дуже привабливим об'єктом для індивідуального інвестування. Зупинимося докладніше на основних перевагах цього об'єкта, які зумовлюють високу потенційну ліквідності такої заміської нерухомості.

Розташування

5 км від Києва (від КПП) і 13 км від станцій метро центральної «червоної» лінії - таке розташування дозволяє говорити про максимальну наближеності котеджного комплексу до Києва і його націленості саме на київську аудиторію. Тут, швидше за все, оселяться сім'ї, члени яких щільно прив'язані до міста роботою, навчанням і т.д. При цьому всього в 400 метрах від Хеппі Ленда ви знайдете тінистий змішаний ліс, чудово підходить для тривалих прогулянок, а в 800 - дуже мальовниче зарибнене озеро. Сама Білогородка - приємне село, яке з кожним роком все більше нагадує європейський пригород (особливо це стосується елітних районів, в одному з яких і розташований наш котеджний комплекс)

Транспорт

Велика частина жителів котеджних комплексів під Києвом за краще добиратися до своїх заміських будинків на автомобілі. Якщо ви вирішили купити будинок в «Happy Land», то це не складе ніяких проблем, адже безпосередньо до комплексу веде асфальтована дорога з досить якісним покриттям. В'їзд до Києва з широкою многополосной Житомирської траси забезпечує відносно непогану дорожню ситуацію в години пік. До зупинки громадського транспорту, який відправляється в сторону Києва із завидною регулярністю, 5-7 хвилин ходьби (близько 400 метрів).

Інфраструктура

Заклади охорони здоров'я: Білогородська лікарня, хоча і розрахована на невелику кількість ліжко-місць, має досить хороші відгуки від пацієнтів. Є тут також і поліклініка, так що основні медичні питання при бажанні можна вирішити, нікуди не виїжджаючи. До найближчої київської лікарні - 10 хвилин їзди. Практично всі страхові компанії включають Белогородку в район свого обслуговування, так що проблем викликати лікаря по страховці у жителів котеджних комплексів в Білогородці виникнути не повинно. Більш докладно про забезпечення медичного обслуговування в котеджному містечку читайте в наших публікаціях.

Освітні установи: освітня інфраструктура представлена 2 середніми школами, 2 дитячими садами і значною кількістю всіляких розвиваючих клубів і спортивних секцій. З кожним роком якість наданих ними послуг зростає, адже, завдяки новій забудові, з'являється попит на хороший сервіс в цій сфері. До найближчої пристойної київської школи - 8-10 хвилин на автомобілі. До дитячого садка - і того ближче.

Магазини, аптеки і т.д. Як би близько не було місто, їздити туди кожен раз за хлібом незручно. Тому наявність як мінімум маленького продуктового магазину неподалік від котеджного комплексу обов'язково. Білогородка може похвалитися непоганим набором торгових точок, від невеликих супермаркетів до спеціалізованих магазинчиків і аптеки. До найближчого гіпермаркету - 5-7 хвилин на авто.

Внутрішнє наповнення

47 затишних сучасних котеджів, витриманих в одному стилі, розташованих за загальним охоронюваним периметром в оточенні зелених насаджень - так буде виглядати КК «Хеппі Ленд». Будинки будуються по 10-ти різних типовими проектами, будівництво ведеться за канадською каркасно-панельній технології СІП і з газобетону. Вартість таких будинків зараз - від 48900 доларів за відмінний сімейний котедж площею 72 м2 в стані під обробку. Зараз, на етапі будівництва, можна замовити індивідуальний проект або внести деякі зміни в готові проекти, щоб побудувати той будинок, який в повній мірі відповідає вашим вимогам і уявленням про ідеальний заміський житло.

Таким чином, котеджний комплекс «Happy Land» ризикує стати одним з найбільш зручних і престижних місць проживання для охочих оселитися в найближчому передмісті столиці на правому березі. На сьогоднішній день більша частина ділянок (з підрядом на будівництво) вже розкуплена. 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.