Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котеджне містечко в передмісті столиці: бути чи не бути?

Тенденція до переїзду за місто з'явилася не так давно: ще якихось 15 років тому основна маса городян задовольнялася короткочасними поїздками на дачу, вважаючи за краще налагоджений міський побут. Однак часи змінюються і, як мовиться у відомій приказці, ми теж змінюємося разом з ними.

Тенденція до переїзду за місто з'явилася не так давно: ще якихось 15 років тому основна маса городян задовольнялася короткочасними поїздками на дачу, вважаючи за краще налагоджений міський побут. Однак часи змінюються і, як мовиться у відомій приказці, ми теж змінюємося разом з ними. З розвитком транспортного сполучення і помітним збільшенням кількості автомобілів на одну середньостатистичну сім'ю, життя за містом перестала лякати щоденними переїздами і стала дуже привабливою, особливо для сімей, в яких підростають діти.

Серед різноманітних варіантів організації заміського життя дуже привабливим представляється життя в організованому котеджному містечку.

Котеджне містечко в передмісті Києва - це вдале поєднання життя на природі і близькості до міста, помножене на відсутність сусідів над головою і за стінами. Як правило, поняття «котеджне містечко» включає в себе обгороджену територію, на якій грамотно і за планом «посаджені» вдома. Периметр містечка, як правило, охороняється централізовано. Найчастіше тут є і власна інфраструктура: спортивні об'єкти (тренажерні зали, відкриті волейбольні та баскетбольні майданчики і т.д.), дитячі майданчики, зона барбекю. Наявність власної котельні або інших технологічних споруд залежить від проекту котеджного містечка, а ось кабельне або супутникове телебачення з всюдисущим Інтернетом планується просто беззастережно.

Проект і кількість будинків

Котеджні містечка в передмісті Києва можуть бути великими і маленькими; з будиночками, побудованими за стандартним проектом, і такими, які радують різноманітністю архітектурних форм і планувань. У кожного з них неодмінно знайдуться свої шанувальники. Кількість будинків визначається характером місцевості та бажанням, а також можливостями забудовника. У невеликому містечку, розрахованому на десяток-другий будинків, швидше за все, буде дуже затишно і тихо, зате в густонаселеному - витрати на обслуговування будинку складуть набагато меншу суму, адже частина постійних витрат буде ділитися на всіх. Середній котеджне містечко під Києвом налічує 20-30 будинків різного планування.

Місцезнаходження

Оскільки котеджне будівництво в останні п'ять років переживає справжній бум, пропозиції від забудовників надходять на ринок із завидною регулярністю. Вибір правильного місця проживання дуже індивідуальний і залежить від великої кількості факторів, але, в будь-якому випадку, важливо врахувати:

  • напрямок і віддаленість від Києва (особливо при необхідності щоденних поїздок в місто);
  • наявність громадського або рейсового транспорту (в разі поломки або відсутності автомобіля);
  • наявність інфраструктури в самому селищі або неподалік для забезпечення базових потреб жителів (супермаркет, медичний центр, ринок, СТО і т.д.);

Ми рекомендуємо вибирати для постійного життя котеджні селища, розташовані недалеко від Києва (в 30-ти кілометровій зоні), в місцевості, куди легко дістатися за допомогою звичайних рейсових автобусів та маршруток, і яка має хоча б мінімальну власну інфраструктуру.

Що втрачають жителі котеджного містечка при переїзді за місто

Якщо говорити про переваги міського життя, від яких нібито відмовляються жителі передмістя, то на думку спадають такі:

  • можливість ходити на роботу або в школу пішки (в разі проживання в одному мікрорайоні з потрібним об'єктом);
  • наявність розгалуженої мережі медичної допомоги;
  • улюблений магазинчик в сусідньому будинку, де продають свіжі тістечка;
  • близькість до друзів і можливість зустрітися просто так, без довгих обговорень часу і місця.

Але далеко не для всіх ці переваги так вже й важливі й очевидні для всіх. Поїздки на автомобілі не завжди необхідні, адже школа може розташовуватися в сусідньому селі або селищі, а робота цілком може бути віддаленою. Практично всі приватні клініки, які надають послуги швидкої допомоги, виїжджають за місто в межах 30 кілометрів, але можуть виїхати і далі, питання тільки в тарифі. Також варто зауважити, що всі приміські селища мають як мінімум амбулаторію, а як максимум - нормальну лікарню з необхідним набором фахівців. Улюблений магазинчик заміниться на сусідську бабусю, яка продає парне молоко і домашні яйця, і, до того ж, із задоволенням випікає паски та пироги під замовлення за цілком демократичними цінами. А друзів можна запросити до себе в гості на вихідні, адже в заміському житло набагато більше місця, ніж в міській квартирі. Ще більше про організацію життя в заміському будинку можна прочитати в наших попередніх публікаціях: тут, ось тут, і ще ось тут.

Підведемо підсумки

Таким чином, котеджне містечко в передмісті Києва виглядає вельми цікавим і привабливим місцем проживання для сучасної сім'ї. Але, для того, щоб він виправдав всі очікування, слід уважно підійти до вибору його місцезнаходження, забудовника та проекту самого будинку.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.