Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котеджне містечко під Києвом для сім'ї з дітьми. Ч.1. Освіта.

Київ, з його пробками, смогом, штовханиною і вічним поспіхом, безумовно гарний в одному: як і в будь-якому іншому великому місті, тут прекрасно вирішені основні побутові питання сімей, в яких є маленькі діти.

Велика кількість шкіл, дитячих садків, інших дошкільних та позашкільних навчальних і розважальних закладів робить життя з дітьми в місті зручною. А швидка доступність практично будь-якого медичного обслуговування - ще й відносно безпечною.

Вирішивши оселитися за містом, майбутній мешканець котеджного містечка, задає собі закономірні питання:

  1. Де буде вчитися моя дитина?

  2. Як моя дитина буде розважатися і спілкуватися з однолітками?

  3. Як вирішити питання медичного обслуговування для маленьких дітей, так і для всієї родини?

Рідкісний котеджне містечко під Києвом може похвалитися наявністю власної школи, дитячого садка або поліклініки, тому вирішення цих питань зазвичай лягає на плечі самих мешканців.

Почнемо з питання освіти, навчання і нагляду.

Вирішення цього питання буде залежати, в першу чергу від віку дітей. Для дошкільнят є кілька варіантів:

1. Залучення кваліфікованої няні. Ви можете запросити няню з проживанням (в заміському котеджі це питання вирішується набагато простіше, ніж в тісній міській квартирі.) Бажано, щоб Ви подумали про це ще до того, як котеджне містечко під Києвом стане основним місцем Вашого проживання. Тоді є можливість спроектувати Ваш будинок так, щоб розміщення в ньому няні було комфортним для всіх проживаючих.

Якщо Ви вибираєте варіант найму няні без проживання, то Вам є сенс пошукати її в довколишніх до котеджного містечка селищах / містечках, тоді питання дороги няні на / з роботи не буде стояти так гостро, як в разі, якщо вона проживає в Києві.

Також зручним може бути варіант об'єднання з іншими сім'ями і залучення однієї няні для декількох дітей. Це дозволить скоротити витрати і спростити процес співпраці з нянею (питання приїзду / повіту няні в котеджне містечко під Києвом, оплати її відпустки і т.д. буде вирішуватися спільно з іншими батьками). Також такий варіант одночасно вирішить питання зі спілкуванням дитину з однолітками. Варто сказати, що в котеджних містечках досить часто створюються т.зв. стихійні дитячі сади.

2. Вибір дитячого саду в Києві. Цей варіант цілком підійде тим сім'ям, де батьки мають нормований робочий графік, більш-менш збігається з графіком роботи дитячого садка. В такому випадку, обраний дитячий сад повинен знаходитися по дорозі на роботу або (більш бажано) біля роботи одного з батьків, що дасть можливість швидко забрати дитину в разі потреби.

3. Вибір дитячого саду в населеному пункті, біля якого розташований котеджне місто під Києвом. Цей варіант зручний в разі, якщо один з батьків не працює або працює неподалік від котеджного містечка. Потрібно сказати, що далеко не завжди села і містечка, біля яких ведеться котеджне будівництво, мають пристойні дитячі навчальні заклади. І, якщо Ви плануєте вирішувати питання з дитячим садом таким чином, Вам варто це врахувати на етапі вибору котеджного містечка під Києвом.

У випадку з дитиною шкільного віку вибір рішень також є.

1. Як і дитячий сад для малюків, школа Вашої дитини може перебувати в Києві, наприклад, недалеко від місця роботи батьків. Але тут є один істотний підводний камінь: якщо школа не має групи продовженого дня, є велика ймовірність, що графік роботи батьків не співпаде з графіком роботи школи, і дитина буде закінчувати навчання задовго до закінчення робочого дня мами або тата. В такому випадку, комусь із батьків доведеться відмовитися від роботи або ж необхідно буде підвищувати рівень обізнаності няню на її жіл.площаді (в Києві, бажано біля школи), яка наглядатиме за дитиною, поки батьки на роботі. Також підійде варіант няні з машиною або просто водія (залежно від віку дитини), який доставить школяра додому в котеджне селище під Києвом. Хорошою альтернативою няні для деяких може стати непрацююча власна бабуся.

2. Ви можете вибрати школу в населеному пункті / селищі, де знаходиться котеджне містечко. На жаль, як правило, школи в селищах і районних центрах відрізняються від київських якістю освіти (не на користь селищних шкіл), але є і виключення. Особливо це стосується населених пунктів, де елітне котеджне будівництво ведеться досить давно і, відповідно, давно сформований попит на якісні освітні послуги. Основним позитивним моментом є те, що Ваша дитина зможе самостійно добиратися від школи до будинку в котеджному містечку.

3. Домашнє навчання для Вашої дитини. На сьогоднішній день, батьки, приклавши певну кількість зусиль, можуть вибрати формою навчання для свого школяра індивідуальне навчання, яке може проводитися на дому. Про позитивні і негативні сторони освіти на дому написано безліч статей, ми можемо тільки відзначити, що, якщо Ви вибрали для проживання котеджне містечко під Києвом, домашнє навчання може стати непоганою альтернативою звичайній школі. Офіційно це забезпечується шляхом перекладу дитини на екстернат з обов'язковим складанням іспитів в звичайній загальноосвітній або приватній школі (великий досвід організації екстернату має Школа екстернів, спеціалізована школа Славія, приватна школа Афіна). Безумовно, навчання на дому вимагає досить серйозного участі батьків і залучення репетиторів по окремим предметом, але для багатьох вона може стати хорошим виходом із ситуації.

Таким чином, ми бачимо, що існує багато варіантів організації навчання Вашої дитини, якщо Ви живете за містом. Який саме вибрати Вам, залежить від того, де саме розташований котеджне селище під Києвом, в якому Ви оселилися, а також від ритму, особливості життя та фінансового становища Вашої родини. Але, навіть в разі, якщо обоє батьків працюють в місті, немає непрацюючої бабусі і можливості залучити найманий персонал, варіанти вирішення цієї проблеми все одно можна знайти.

З точки зору зручності життя з дітьми в передмісті, дуже комфортними варіантами, на наш погляд, можна назвати коттеджне містечко в Білогородцікотеджі в Романково и таунхауси в Чайці і с.Софіївська Борщагівка, а також будинки клубного типу в с.Петропавлівська Борщагівка 

Хоча і інші варіанти котеджів під Києвом також можуть мати незаперечні переваги саме для Вашої родини.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.