Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котеджне містечко «Нова Олександрівка»: комфортне заміське життя в 11 км від Києва

У селі Безуглівка, яке знаходиться в якихось 11 кілометрах від Києва по швидкісній Бориспільській трасі, незабаром виросте котеджне містечко нового європейського типу.

У селі Безуглівка, яке знаходиться в якихось 11 кілометрах від Києва по швидкісній Бориспільській трасі, незабаром виросте котеджне містечко нового європейського типу. На площі 6 га, за загальним охоронюваним периметром, серед зелені і в гармонії з професійно виконаним ландшафтним дизайном розташуються 84 сучасних котеджу. Він перебуває тут, найімовірніше ті, хто цінує тишу і затишок заміського життя, але, в той же час, вважає за краще знаходитися досить близько до центру тяжіння даного регіону - місту Києву.

Якщо ви хочете купити будинок в «Новій Олександрівці», Вам, найімовірніше, цікаво буде знати, що ж пропонує забудовник, компанія «Євродім». Отже, розглянемо детальніше.

Котеджі

Забудовник планує будівництво котеджів загальною площею від 57 до 125 м2на земельних ділянках 5 і 6 соток. Покупцям пропонується на вибір 2 варіанти будівництва: з SIP-панелей або з газоблоку (по 5 типових проектів). Ці матеріали відмінно зарекомендували себе на ринку малоповерхового коттеджного будівництва і забезпечують жителям прекрасні експлуатаційні характеристики їхніх будинків. Традиційно популярними серед покупців є проекти невеликих будинків з СИП - «Сімейний» та «Фаворит», а й інші проекти знаходять своїх шанувальників. Будинки з газоблоку будуть трохи дорожче, ніж котеджі з СИП, що обумовлюється особливостями технології будівництва. На початковому етапі будівництва можна внести зміни до типових проектів або замовити будівництва будинку на обраному ділянці за індивідуальним проектом. Будинки, які здаються в стані «під обробку» обов'язково мають всі заведені комунікації, металопластикові подвійні стекплопакети, залізні двері і внутрішню дерев'яну драбину.

Розташування і територія

Безуглівка - це зовсім маленьке село, яке відноситься до Большеалександровскому сільраді. Перебуваючи практично на околиці міста, воно поступово стає дуже схоже на своїх європейських «братів» - невеликі затишні селища, розташовані недалеко від столиць, які є, мабуть, найбільш комфортним місцем проживання. Інфраструктура села Безуглівка поки що досить слабка, але жителі КК «Нова Олександрівка» зможуть користуватися об'єктами інфраструктури знаходиться поруч Великої Олександрівки, а також - здійснювати покупки, вчитися, отримувати медичне обслуговування в Києві та Борисполі до яких - рукою подати. Варто сказати, що навіть Париж для тих, хто оселиться в Новій Олександрівці, стає ближче - адже вогні аеродрому зовсім неподалік!

84 будинки КК «Нова Олександрівка» представлятимуть собою гарний елітне котеджне селище, оточений по периметру 2-х метровим парканом. Його територію планується прикрасити елементами ландшафтного дизайну, а також облаштувати тут простору дитячу площадку. Виходячи з дому, ви будете бачити перед собою не сірі коробки типових багатоповерхівок, а веселі європейські котеджі. Діти зможуть проводити час з друзями з сусідніх будинків на спеціально обладнаних для цього територіях. Зовсім недалеко від комплексу - сосновий ліс, який, будучи прекрасним природним фільтром, забезпечить територію свіжим здоровим повітрям.

Як дістатися

Єдиний автобан в Україні може стати вашої постійної дорогою на роботу! КК «Нова Олександрівка» відділяє від Києва 11 кілометрів, більшу частину з яких потрібно проїхати по найкращою в Україні трасі. Ділянка дороги від повороту з Бориспільської траси також досить хорошої якості, що забезпечить швидке прибуття додому після важкого трудового дня. Громадський транспорт представлений автобусами № 318 і 317, які регулярно відправляються від ст.м. Бориспільська і ст.м.Харьковская відповідно.

Загалом, вирішуйте! «Нова Олександрівка» дуже перспективний котеджне містечко, нерухомість в якому повинна відрізнятися високою ліквідністю. Купити тут котедж можна не тільки з метою перебратися за місто для постійного проживання, а й для збереження і примноження своїх заощаджень. Сьогодні вартість котеджів в цьому комплексі коливається від 43900 $ до 66470 $ за окремий будинок з власним ділянкою і всіма заведеними комунікаціями.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.