Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котеджне будівництво під Києвом: оцінимо перспективи!

Котеджне будівництво під Києвом, незважаючи на кризу і загальний спад ринку нерухомості, з кожним днем ​​набирає все більших обертів.

Попит на недорогі котеджі під Києвом стимулюється високими цінами на квартири в столиці і прагненням городян забезпечити собі високий рівень комфорту при збереженні всіх тих благ, які надає великий мегаполіс. Не варто забувати і про те, що кількість проживаючих в Києві з кожним днем зростає і жителі перенаселеного міста прагнуть забезпечити собі спокійне життя, хоча б трохи в стороні від міського шуму. Все це робить котеджне будівництво під Києвом перспективним напрямком для інвестування своїх коштів.

Котеджне будівництво являє собою окремий напрямок ринку нерухомості (яку одночасно можна вважати як міський, так і заміської, в залежності від особливостей організації Вашому житті і специфіки функціонування та розвитку конкретного котеджного містечка), зі своїми власними тенденціями і законами.

За даними соціологічних опитувань, понад 50% жителів Києва мріє переїхати в окремий заміський котедж. Це говорить про те, що потенційний попит на котеджне будівництво в передмісті Кіеваогромен і набагато перевищує реальний платоспроможний попит. З цього також можна зробити висновок, що поряд з підвищенням якості котеджного будівництва під Києвом, важливим завданням є зниження вартості квадратного метра такого житла. Це дозволить істотно збільшити обсяги продажів заміських котеджів.

За різними оцінками, в Київській області на сьогоднішній день налічується близько 300 котеджних містечок. З них побудовано трохи більше 40%, а 20% перебувають на стадії проекту.

Котеджне будівництво поруч з Києвом ведеться в 10-ти районах Київської області. Район забудови визначає вартість землі, і, відповідно, істотно впливає на кінцеву вартість квадратного метра вашого майбутнього котеджу. Серед інших чинників, які визначають вартість котеджу під Києвом, слід виділити розмір будівлі, рельєф і площа ділянки, якість будівлі (багато в чому визначається використовуваними матеріалами і технологією), наявність необхідних комунікацій і додаткових опцій, які пропонує забудовник, хороші сусіди. Також все більшу роль у формуванні ціни на котедж має екологія: так, котеджне будівництво в екологічно чистих районах, які, до того ж, мають у своєму розпорядженні лісом, водоймами і т.д. має набагато більше шансів на успіх. Слід зазначити, що останнім часом, потенційні покупці котеджів під Києвом, все більше уваги приділяють дизайну будинків, їх ергономічності, зручності для життя.

З огляду на особливості транспортної інфраструктури міста і передмістя, традиційно більш цікавими пропозиціями на ринку котеджного будівництва під Києвом, є ті, які забезпечені гарною транспортною розв'язкою. При цьому рух в безпосередній близькості транзитного транспорту, яке в усьому світі сприймається швидше як недолік, ніж як гідність, в разі передмістя Києва часто буває бажано для покупців.

З розвитком сегмента ринку котеджного будівництва відбувається формування і реформування вимог до сучасного котеджу, який розташований недалеко від міста, і може бути використаний і як дачний будиночок, і як повноцінний житловий будинок. Також, існує певна кількість покупців, які набувають об'єкти котеджного будівництва під Києвом з метою їх майбутнього перепродажу або оренди. Такі покупці висувають власні вимоги до купується житла, і одним з головних є його ліквідність.

З якою б метою Ви не планували придбати нерухомість в котеджному містечку, варто оцінити основні позитивні моменти такого вибору.

В першу чергу, котеджне будівництво забезпечує створення безпечної і комфортної життєвого середовища, що включає загальну інфраструктуру побуту і відпочинку. Стандартом котеджного будівництва вважається наявність власної служби охорони або централізоване використання охоронної служби.

Що стосується побуту, то, як правило, обов'язковими об'єктами інфраструктури будь-якого хорошого котеджного містечка будуть міська телефонія, провідний інтернет, електрика, вода, організований вивіз сміття. Зовсім не зайвими бувають також магазини, дитячі навчальні заклади, спортивні споруди і т.д. - все те, що забезпечує міський комфорт в передмісті.

Котеджне будівництво з великою часткою ймовірності застрахує вас від того, щоб поруч з вашим затишним будинком не виросли несподівано промисловий об'єкт або багатоповерхівка, а єдиний план забудови котеджного містечка дозволить забезпечити естетичне задоволення від проживання в місцевості, спроектованої дбайливо і зі смаком.

За прогнозами фахівців ринку нерухомості, попит на котеджне будівництво під Києвом з кожним роком буде тільки зростати, так як важко переоцінити ті незаперечні переваги, які має як життя за містом взагалі, так і життя в організованих котеджних містечках зокрема. Із зростанням попиту, безумовно, буде збільшуватися і пропозиція таких будинків, що може докорінно змінити картину київського передмістя, і зробити його схожим на затишне передмістя великих європейських міст.

Найбільшим попитом найближчим часом, на нашу думку, будуть користуватися недорогі якісні котеджі, розташовані в найближчому передмісті на правому березі Дніпра (Житомирське і Обухівський напрямок), а також в Бориспільському напрямку. На правому березі варто виділити такі котеджні містечка, як Сонячна поляна, Лісова пісня (Колонщина, 23 км від Києва), Happy Land (Білогородка, 5 км від Києва), Романкове (13 км від Києва). Що стосується Бориспільського напрямку, то перспективною, на наш погляд, є покупка нерухомості в с.Вишеньки (Вишневий хуторок, 6 км від Києва).

Також хорошим вкладенням, на наш погляд, є покупка таунхаусів або квартир з двориком, про які ми розповімо докладніше в наступних публікаціях.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.