Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Де побудувати будинок? Ч.1. Розумний вибір: будинок в Білогородці

Білогородка - це містечко в передмісті Києва, розташоване в чудовому мальовничому місці і має багатющу історію.

БЕЛОГОРОДКА — древний Белгород,
в 23-х верстах от града Киева , к западу
на левом бреге быстрой реки Ирпени.
Основал его в 990 князь великий Владимир Святославич,
опоясав двойным валом, и стенами из камня
да населил переселенцами из других городов…
(Із старовинного рукопису)

Місцевість, де розкинулася сучасна Білогородка, здавна була заселена древніми слов'янами, про що свідчать археологічні знахідки, пов'язані з 1-3 тисячоліття до нашої ери. Наші дуже далекі предки вміли вибирати дійсно правильні місця для життя, тому там, де стояли стародавні поселення, завжди відчувається якась особлива енергетична аура, там легше і вільніше дихається і хочеться затриматися подовше.

Саме на місці старослов'янських поселень в кінці 10 століття великим князем Володимиром Святославовичем і була заснована Білогородка (тоді - місто Білгород). Білгород був палко любимо князем, тут знаходився князівський палац, в якому організовувалися знамениті князівські бенкети. А з моменту зведення в Білогородці фортеці, вона стала одним з найпотужніших форпостів оборони міста Києва. Місто було одним з найбільших і густонаселених у всій Київській Русі, серйозним центром торгівлі і ремесла. За розміром він перевершував такі міста як Чернігів та Переяслав, міг зрівнятися з багатьма середньовічними європейськими столицями і грав серйозну роль в політичному житті держави.

Мати будинок в Білогородці (Білгороді) в ті часи було престижно і зручно, тут селилися великі купці, ремісники, духовенство, знати. Білогородкою традиційно намагалися заволодіти князі, які претендують на київський престол. Будинки в Белграді прийнято було будувати великими, міцними, красиво облицьовувати і прикрашати. В історичних джерелах, що збереглися з тих часів, Белогородку (Білгород) описують як незвичайно милий і квітуче місто. На жаль, Білгород був практично повністю зруйнований під час монголо-татарської навали, і відроджений тільки до кінця 14-го століття, вже з нинішньою назвою Білогородка. Але флер стародавньої історії до сих пір витає над цією місцевістю, адже від того княжого Білгорода збереглися не тільки залишки кріпосного валу і рову на березі річки Ірпінь, а й незвичайна атмосфера, що робить цю місцевість дуже привабливою для тих, хто хоче побудувати будинок в передмісті Києва .

Сьогоднішня Білогородка - досить велике густонаселене село, розташоване на відстані 10-ти км від Києва, в якому проживає більше 12 тисяч чоловік. Білогородка має протяжність близько 8 кілометрів. Рельєф і природні особливості місцевості досить різноманітні: тут є і лісові ділянки, багаті грибами і ягодами, і рибні озера, і річка.

Чи не обділена Білогородка і пам'ятками: це і згадані вище залишки фортечних укріплень, і таємничі «Змієві вали», і трирівневий дот часів Другої світової війни, який входив до складу лінії укріплень Києва (в цьому доті, до речі, знімався гучний трилер «Штольня») , і залишки старовинної церкви.

Територіально Білогородка підпорядкована Києво-Святошинському району Київської області, так що, купивши тут будинок, ви будете мати обласну прописку.

Як і в давні часи, будинок в Білогородці все частіше вибирають для життя активні фінансово успішні люди, що тягне за собою розвиток якісної та сучасної інфраструктури. У Білогородці працює 2 середні школи, які за рівнем навчання дадуть фору багатьом столичним, дитячий сад, спортивна школа, центри розвитку для дітей. У центральній частині міста розташовані магазини, офіси, банк, об'єкти соціальної інфраструктури. Також тут є досить великий ринок, де можна купити екологічно чисті домашні продукти.

Білогородка практично повністю електрифікована, в деяких районах є також центральне водопостачання і каналізація. Але більшість будинків в Білогородці використовують як джерело питної води артезіанську воду зі свердловин (глибина розташування шарів чистої питної води - до 60 метрів).

Дістатися до Білогородки можна по 2-м основними магістралями - Житомирської та Бішевской трасах (більш загальну інформацію про житомирському напрямку читайте в інших наших публікаціях), які можна віднести до хороших якісним транспортним артеріям.

Найбільш привабливою є та частина Білогородки, яка розташована ближче до Києва (саме там будується дуже перспективний і зручний котеджне містечко Хеппі Ленд). Власники будинку в Білогородці мають швидкий доступ не тільки до досить хорошою інфраструктурі самого села, а й до всіх інфраструктурних благ Києва.

Таким чином, Білогородка здається нам ідеальним рішенням для тих, хто вирішив купити будинок в передмісті, і чиє життя щільно пов'язане з життям столиці. Побудувавши будинок в Білогородці, ви будете перебувати однаково близько як до київських благ цивілізації, так і до інфраструктури великого добре розвиненого села, і, звичайно ж, чудової природи, заради якої ми і міняємо міські привілеї на тихий побут передмістя.

Радимо звернути увагу на новий проект Хеппі Ленд, який будується в Білогородці, З огляду на його характеристики і місце розташування, Хеппі Ленд можна віднести до дуже цікавою пропозицією на ринку заміської нерухомості.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.