Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Де купити будинок? Ч.3. Душевний вибір: будинок у Вишеньках (Бориспільський район)

Про переваги життя в котеджних містечках, побудованих в Бориспільському напрямку, ми писали в статті “Купити будинок на лівому березі Дніпра: що, де, чому?”. Тепер пропонуємо розглянути окремо с. Вишеньки (Бориспільський район), яке, на наш погляд, є дуже перспективним з точки зору покупки тут заміської нерухомості.

Отже, село Вишеньки Бориспільського району - це прекрасно обжитий досить комфортний для проживання населений пункт, розташований в мальовничому місці в стороні від Бориспільської траси зовсім близько до Києва (відстань до Дарницького ж / д вокзалу - 12 км). Варто село біля лісу на березі невеликої річки Іванівка, що за все в 3-х кілометрах від Дніпра (і чудовою риболовлі!). Проживає там трохи більше 3 тисяч чоловік.

Село Вишеньки має багату історію. Тут зроблено величезну кількість археологічних знахідок, найдавніші з яких датуються 5 століттям до н.е. Багате археологічна спадщина дозволяє зробити висновок, що на території сучасних Вишеньок свого часу знаходилося не менше 17-ти поселень, городищ, стоянок різних епох. Найімовірніше, наших предків залучали в ці місця мальовничі ландшафти, родючий грунт (чорнозем), вдале місце розташування.

Вишеньки (та й деякі інші території в цьому напрямку) завжди були ласим шматочком, і володіти цими землями бажали багато. Досить довгий період (в 16-18 століттях) село переважно належало Києво-Печерській лаврі, і селилися тут в основному монастирські і старшинські піддані (місцеві жителі можуть показати вам кілька будинків у Вишеньках, що збереглися ще з тих часів).

Селяни займалися, в основному, риболовлею, землеробством, бджільництвом. На землі і будинки в Вишеньках часто (і досить успішно) зазіхали Бориспільські сотники. У 1786 році Вишеньки були передані в казну, а монастирські кріпаки стали державними. З ростом населення і обезземеленням багато селян виїхали на заробітки до Сибіру, на Далекий Схід і на південь, а частина - зайнялися ремеслом і народним промислом. До сих пір серед старожилів цього села можна знайти прекрасних кравців, чудових шевців і талановитих теслярів, які передають свої секрети з покоління в покоління.

Сьогодні Вишеньки не мають ніякого відношення до Києво-Печерській лаврі, але якийсь особливий дух умиротворення і доброти до сих пір витає в ці краях. Можливо, справа в спадщині Києво-Печерської лаври, а, може бути, сама природа створює тут цю особливу атмосферу.

Сучасні Вишеньки - це активно розвивається село, в якому є школа, дитячий сад, магазини, кафе, ринок, Преображенська церква. Проблема громадського транспорту вирішена досить непогано: з Києва регулярно ходять маршрутні таксі (від ст.м.Бориспольская), а також приміські автобуси.

На власному автомобілі дістатися туди можна як по Бориспільській трасі, так і через Бортничі, що дає можливість вибрати більш зручний маршрут з урахуванням традиційних київських пробок. Не потрібно забувати про такий приємний бонус, як незначна віддаленість від головного аеропорту України Бориспіль, що забезпечує жителям Вишеньок більш комфортне початок всіх подорожей.

Вишеньки розташовані в непоганий транспортної доступності від великих молодих житлових масивів Осокорки та Позняки, які радують наявністю широкого вибору хороших приватних і державних дитячих садів, а також шкіл, ліцеїв, гімназій, клубів творчості і т.д. Та й інша інфраструктура великого міста (магазини, розважальні центри, спортивні клуби тощо) знаходиться практично на відстані витягнутої руки (тобто 10-15 хвилин їзди, що за мірками столиці і за відстані-то вважати не доводиться) .

Купити будинок у Вишеньках Бориспільського району буде буде цікаво тим, хто:

- шукає місце для постійного проживання в екологічно чистому районі на лівому березі Дніпра;

- мріє мати дачу в мальовничій місцевості, де прогулянки лісом і збір грибів так само доступні, як і чудова риболовля (в тих місцях крім традиційних карасів, красноперок та інших дрібниць, можна порибалити на ляща, щуку, густеру, сазана, судака і т . Д.);

- бажає інвестувати гроші в нерухомість для її подальшої здачі в оренду.

З огляду на зручне місце розташування і прекрасний ландшафт, с.Вишенки і їх околиці облюбували приватні забудовники, які створюють тут комфортні котеджні селища. Дуже привабливою пропозицією на сьогоднішній день є котеджне містечко «Вишневий хуторок», де безпосередньо від забудовника можна купити якісні будинки, побудовані за канадською каркасно-панельній технології SIP, за дуже хорошою для цієї місцевості ціною. Невеликий дачний будинок площею 48 м2 обійдеться вам всього в 29900 у.о., а майже 120 метровий 2-х поверховий котедж - менше, ніж в 55 тис. У.о. Потрібно враховувати, що в цю ціну, крім вартості, власне, споруди, вже включена вартість земельної ділянки і підводка базових комунікацій (електрика, септик). Крім того, котеджний комплекс обгороджений і до нього веде якісна асфальтована дорога.

Прийнявши рішення купити будинок в с.Вишенки в Вишневому хуторці, ви отримуєте:

- житло в курортній чистій місцевості недалеко від Дніпра і густого змішаного лісу;

- теплий будинок, побудований за сучасною канадською технологією з ділянкою на додачу по дуже демократичній ціні;

- добре розвинену інфраструктуру села і непогану доступність інфраструктури столиці;

- спів птахів вранці з квітня по жовтень, запах скошеної трави в липні, найчистіше повітря передмістя і відмінне самопочуття круглий рік.

І це далеко не повний перелік усього того доброго, що Вас чекає в звичайному на перший погляд, але дуже душевний селі Бориспільського району Вишеньки.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.