Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Де купити будинок? Ч.2. Раціональний вибір: будинок в Колонщині

Що таке Колонщина? Колонщина - невелике мальовниче село на 600 дворів, яке знаходиться в 25 кілометрах від в'їзду в Київ по Житомирській трасі (що гарного в виборі цього напрямку ми вже писали раніше) на лівому березі річки Бучанка на Марених горбах.

Територіально Колонщина відноситься до Макарівському району Київської області, і розташована сосем близько до районного центру - всього в 7-10 хвилинах їзди. Проживає там 795 чоловік, але населення досить швидко зростає, адже сьогодні Колонщина дуже динамічно розвивається і все частіше бажають оселитися в передмісті приходить в голову ідея купити будинок в Колонщина.

Колонщина - місцевість історична. Тут знайдено 9 курганів і 4 городища, які можна віднести до часів Київської Русі. Є тут навіть своя Батиєва гора, на якій, за переказами, в лиху годину монголо-татарської навали розбивав намет підступний хан Батий.

У місцевості, повітря якої просочений історією, є свій особливий шарм, свій неповторний вигляд, який притягує. Не дарма біоенергетики радять селитися там, де споконвіку жили наші предки; такі місця набагато більше підходять для життя, ніж новостворені поселення.

Сучасна інфраструктура Колонщини

Сьогоднішня Колонщина може похвалитися не тільки зручним місцем розташування недалеко від столиці, а й досить активно розвивається інфраструктурою.

Почнемо з самих маленьких жителів - наших дітей. Для них в цьому селі побудований новий сучасний дитячий садок «Капітошка», який за рівнем не поступається багатьом столичним. В цей дитячий сад привозять дітей не тільки з самої Колонщина, але також із сусідніх сіл і котеджних містечок.

Діє в селі і середня школа, яка з кожним роком «нарощує оберти», перетворюючись зі звичайного нічим не примітного сільського навчального закладу в дуже гідне, що забезпечує непоганий рівень освіти. Цьому сприяє розростання села і зміна контингенту проживають, який все більше складається з молодих сімей, які вирішили купити будинок в Колонщина.

Медична інфраструктура представлена 2-ма амбулаторними пунктами і нової аптекою, розташованими недалеко від дитячого садка і школи.

Всі вулиці села Колонщина ввечері висвітлюються, в селі організовано централізований вивіз сміття, польові дороги, хоча і повільними темпами, але асфальтуються.

Капітально відремонтований будинок культури, бібліотека, 2 ансамблю (народний «Берегиня» та дитячий «Полісяночка»), єдина в Києві сільська картинна галерея, православна церква святого апостола Іоанна Богослова - ось далеко не повний перелік приємних штрихів до портрету Колонщина.

Дивно, але факт: в селі Колонщина розвивається також інфраструктура для бізнесу та розваг. Тут вже функціонує відділення Нової пошти, будується київський логістичний центр, в близьких планах - зведення багатофункціонального торгово-розважального комплексу з магазинами, аквапарком, акваріумом з морською водою, парком атракціонів, льодовим катком, готелем на 290 номерів і паркінгом на 12 тисяч машин. З реалізацією цього проекту, жити в Кололнщіне стане не тільки затишно, але ще і дуже весело.

Читаючи все це, виникає закономірне питання: невже у села Колонщина зовсім немає недоліків? Чому ж тоді цінник на продаж будинків в Колонщина не злетів до небачених висот?

На наш погляд, єдиним «але» серед усього позитиву, сказаного про даний селі, є транспортна проблема для тих, хто планує купити будинок в Колонщина, але не має власного автомобіля. Безпосередньо в Колонщина ходять автобуси від автостанції Дачна (8 автобусів в день) і від ст.м.Светошін (розклад нестабільно). Також, можна доїхати до повороту на Колонщина будь-яким з проходять по Житомирській трасі автобусів (а їх величезна кількість), а далі - вирішити питання з рештою 3 км дороги вже на місці. Спіймати попутку, яка підвезе від повороту до котеджних містечок, зазвичай не дуже складно, але все-таки, зручніше було б швидко і без проблем добиратися прямо до будинку. Доброю новиною для жителів Колонщина є відкриття нового маршруту (маршрутне таксі) від м.Святошин до с.Андріївка, на якому можна дістатися до таких котеджних містечок як для Сонячна галявина і Лісова пісня (інтервал руху - 1 раз в 30 хвилин).

Можливо, транспортне питання (який, втім, з введенням нової "маршрутки" можна вважати практично вирішеним), а, може бути те, що Колонщина все ще є не дуже розкрученим місцем для заміського життя, але вартість житла тут поки що більш ніж доступна. Особливо цікавим можна назвати супер-економна пропозиція від Євробудинку: невеликий котедж для комфортного проживання 2-3 чоловік, розташований на ділянці в 5,75 соток за все 23900 євро в котеджному містечку Сонячна поляна. А будинок у півтора рази більший за площею, призначений для життя досить великої родини, можна купити в сусідньому котеджному містечку Лісова пісня) менше, ніж за 40 тисяч. Є й дорожчі пропозиції, але в цілому рівень цін на житло в Колонщина, особливо у великих забудовників, до яких можна віднести компанію Євродім, не може не радувати.

У будь-якому випадку, плануючи покупку заміського будинку, потрібно пам'ятати, що Київ розширюється, і вчорашній передмістя завтра може стати частиною мегаполісу або ж наблизитися до нього впритул. Це робить покупку недорогого будинку в такому місці, як Колонщина, досить перспективним вкладенням грошей, тому що поступово з провінційного села Колонщина перетворюється в респектабельний близький передмістя.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.