Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок в передмісті Києва: який напрямок вибрати?

Купити будинок в передмісті Києва легко. За великим рахунком, для цього необхідно всього лише бажання і гроші. А далі - вибирай з великої кількості запропонованих варіантів той, який більше до душі.

Купити будинок, в якому буде комфортно жити - завдання трохи складніша, але теж цілком вирішувана. Необхідно всього лише уважно вивчити місцевість, де проводиться будівництво, проект будинку, перевірити якість споруди. Вибір кілька звузиться, але все ще буде досить широкий.

А ось купити будинок в передмісті Києва, до якого легко буде доїхати в будь-який час дня і ночі, в будь-який час року, від якого ви зможете без труднощів дістатися туди, куди потрібно саме Вам - це вже життєвий паззл для найкмітливіших.

Для того, щоб правильно вибрати відповідне для Вас напрямок, слід вивчити основні характеристика кожного з них: транспортне забезпечення спрямування, а також його природні, соціальні та інфраструктурні характеристики.

Ми вважаємо, що транспортний фактор на сьогоднішній день, є дуже важливим і часто визначальним при виборі напрямку, в якому планується купівля будинку в передмісті Києва. Транспортний фактор включає в себе наявність і якість доріг, що ведуть від Києва до вибраного для будівництва / покупки будинку населеному пункту, дорожню ситуацію в цьому напрямку, частоту виникнення пробок і їх тривалість. Також важливою є можливість використовувати громадський транспорт, в т.ч. транзитний.

Природний фактор враховує мальовничість місцевості, наявність / відсутність лісу, річки, озер, загальну екологічну ситуацію. Також досить важливим для українців залишається якість землі на присадибній ділянці, особливості рельєфу місцевості, наявність доступних джерел якісної питної води.

Соціальний фактор має на увазі формування соціальної однорідності контингенту, який проживає в населеному пункті, де ви плануєте купити будинок.

І нарешті, інфраструктурний фактор включає в себе забезпеченість напрямки основними об'єктами інфраструктури для відпочинку, побуту, розваг. Маються на увазі кафе, ресторани, аквапарки, спортивні споруди, торгові центри, клуби і т.д.

В першу чергу, варто принципово визначитися з тим, на якому ж березі Дніпра купити будинок в передмісті. Правий берег традиційно вважається більш зручним для заміського життя, так як історичний, діловий і культурний центр Києва знаходиться справа від Дніпра і дістатися туди з лівого берега в годину пік без пробок практично неможливо. Хоча єдино правильного універсальної відповіді на питання на якому березі краще жити не існує, адже величезне значення має те, до якого району ви прив'язані (роботою, навчанням, захопленнями).

На правому березі найбільш зручними, на наш погляд, є Новообухівське і Житомирський напрямок. На лівому ж березі Дніпра бажаючі купити заміський будинок біля Києва найчастіше вибирають Бориспільський напрямок.

Розглянемо більш уважно основні характеристики цих напрямків.

Житомирський напрямок радує многополосной Житомирської трасою, яка, до того ж, впирається в широкий проспект Перемоги, який доходить практично до самого центру Києва. Пробки на в'їзді / виїзді в цьому напрямку, безумовно, бувають, але все-таки, Житомирська траса хоч повільно, але рухається в будь-який час доби. Відмінним транспортним бонусом є станція метро Житомирська, розташована практично на самому в'їзді в місто. Також добре розвинене автобусне сполучення по Житомирській трасі, і селам, розташованим недалеко від неї. Все це забезпечує популярність не тільки перших кілометрів Житомирської траси, але також і зростаюча кількість бажаючих купити будинок недалеко від Києва (на відстані 20 і більше кілометрів від КП).

Що стосується природного фактора житомирського напрямку, то можна говорити про досить рівнинному рельєфі, відсутності великих водойм, але зате наявність значних лісових масивів, а також мережі малих річок і озер, в районі яких, як правило, і розташовані котеджні містечка.

Контингент, що населяє даний напрямок, соціально дуже неоднорідний, так як нові котеджні селища є сусідами з дачними кооперативами часів СРСР, а також звичайними селами. Зате сусідство з останніми забезпечує можливість тим, хто зважився купити будинок в передмісті Києва по Житомирській трасі, купувати екологічно чисті продукти в приватних господарствах.

Житомирський напрямок не дуже багато соціальною інфраструктурою, але тут все ж є і ресторани, і кілька розважальних комплексів, і санаторії, і спортивний комплекс «Чайка» і навіть страусина ферма в Ясногородці. Також, мешканці котеджних селищ, розташованих в цьому напрямку, можуть користуватися досить розвиненою інфраструктурою таких міст як Ірпінь, Буча, Ворзель.

Новообухівський напрямок, на нашу думку, ще цікавіше з точки зору транспортної інфраструктури. В першу чергу це забезпечується прекрасної Новооуховской трасою, яка дозволяє за лічені десятки хвилин дістатися до ділового центру столиці - Печерська.

Також слід зазначити безумовне природну перевагу даного напрямку, яке дозволяє бажаючим купити будинок в передмісті Києва за новообуховская напрямку, насолоджуватися прекрасними пейзажами цієї горбистій місцевості, а також приймати водні процедури в чистих річках і озерах, якими багате даний напрямок. Цей напрямок, так само, як і Старообухівське, уподобано українською елітою: депутатами, бізнесменами, діячами культури, наукової інтелігенцією і т.д. Всі перераховані фактори сприяють розвитку потужної розважальної інфраструктури, представленої ресторанами, розважальними центрами, спортивними клубами, кінними базами, готельними комплексами високого рівня, які можуть задовольнити вимоги навіть самої вимогливої публіки.

Бориспільський напрямок можна розділити на власне Бориспільське (вздовж траси до аеропорту) і Дніпровське (села, розташовані в заплаві Дніпра).

Тих, хто вибирає будинок в передмісті, розташований в районі Бориспільської траси, безумовно порадує ця, мабуть, найкраща в Україні, транспортна артерія. Приміський транспорт також ходить по ній часто і швидко. Що ж стосується Дніпровського напрямки, то дорога тут вузька і, м'яко кажучи, неякісна. Зате, на відміну від околиць Бориспільської траси, природа тут надзвичайно мальовнича (особливою популярністю у відпочиваючих і дачників користується берег Дніпра).

Відмінно розвинена соціальна інфраструктура даного напрямку забезпечена, в першу чергу, близькістю аеропорту і міста Бориспіль, а також довгою історією капітального котеджного будівництва тут. У цьому напрямку є не тільки заклади громадського харчування високого рівня, але і кінно-спортивна база, гольф-клуб, тенісні корти і багато іншого, що, безумовно, приваблює не тільки жителів котеджних селищ, а й відвідувачів з Києва.

Якщо говорити про конкретні котеджних селищах, то в Житомирському напрямку ми могли б порадити Вам звернути увагу на котеджні містечка Сонячна поляна, Лісова пісня (Колонщина, 23 км від Києва), Happy Land (Білогородка, 5 км від Києва). У Новообухівському напрямку, безумовно, заслуговує увагу котеджний комплекс Романкове (13 км від Києва). Що стосується Бориспільського напрямку, то хорошим вкладенням може бути покупка котеджу в с.Безугловка (12 км від Києва) і в Дніпровському напрямку - в Вишневому хуторці (Вишеньки, 6 км від Києва). Який би селище Ви не обрали, життя за містом, безумовно, принесе Вам багато позитивних емоцій і наповнить Вас необхідною енергією.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.