Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок в котеджному комплексі «Лісова пісня», Колонщина: цікавий варіант за розумну ціну

Межі Києва з кожним роком розширюються. Місто поступово поглинає прилеглі території, включаючи їх до свого складу і забезпечуючи новою високоякісною інфраструктурою. А сучасні транспортні засоби (в т.ч. і розгалужена мережа громадського транспорту) нівелюють відстані, і роблять легкодоступними практично всі куточки Київської області.

Межі Києва з кожним роком розширюються. Зростаючий місто поступово поглинає прилеглі території, включаючи їх до свого складу і забезпечуючи нової високоякісної інфраструктурою. А сучасні транспортні засоби (в т.ч. і розгалужена мережа громадського транспорту) нівелюють відстані, і роблять легкодоступними практично всі куточки Київської області.

На сьогоднішній день земельні ділянки, розташовані в 30-ти кілометровій зоні від Києва - це гарна ліквідна земля, на якій стрімко ростуть котеджні селища і окремі приватні особняки. Жити в межах такої відстані від міста стає зручно, а в деяких місцях (за 20-м кілометром) землю все ще можна купити за цілком прийнятною ціною.

Ми хочемо представити Вам цікавий котеджний комплекс, розташований в 25 кілометрах від київського КП на мальовничій околиці села Колонщина - КК «Лісова пісня». Перша черга будинків в цьому котеджному селищі вже здана в експлуатацію і заселена. Відмінне співвідношення якості і ціни сформувало попит на ще більше котеджів в цій місцевості, тому забудовник запустив будівництво 2-ї черги будинків.

«Лісова пісня» розташована в тихій екологічно чистій місцевості. Мало де під Києвом сьогодні можна зустріти колишні колись звичайними гнізда лелек, адже вони селяться тільки в виключно чистих зонах. Тут же аістіное сімейство який рік висиджує своїх пташенят. Всього в 50 метрах від комплексу - віковий сосновий ліс, а в 100 - невелике озеро, придатне для рибного лову і навіть купання. Цю місцевість вибирають ті, хто цінує безпечне усамітнення і цивілізований затишок; ті, хто, втомившись від міської суєти, все ж не може дозволити собі переїхати дуже далеко від столиці, і шукає розміреність і спокій в близькому передмісті; ті, хто хоче заощадити без особливих втрат в зручності організації побуту.

Відгуки про інфраструктуру

Раніше ми вже писали докладну статтю про Колонщина, хочемо тільки додати, що сьогодні ми можемо судити про життя тут на основі особистого досвіду перших мешканців. Жителі котеджних селищ «Лісова пісня» та «Сонячна галявина» в цьому році досить високо оцінили власну інфраструктуру с.Колонщина. В першу чергу це стосується школи, яка розташована всього в 50 метрах від комплексу, сучасного дитячого садка «Капітошка», а також бібліотеки, фельдшерського пункту і магазинів. Тобто можна з упевненістю сказати, що всім найнеобхіднішим жителі котеджних комплексів, розташованих тут, цілком забезпечені.

Досить велика кількість жителів КК «Лісова Пісня» практично щодня виїжджають до Києва на роботу, і їх досвід показує, що це не більше складно, ніж добиратися на Печерськ з Виноградаря або на Поділ з Теремків. Більш докладно про те, як дістатися в Колонщина з Києва читайте тут.

Про будинки і зручності

Компанія «Євродім» традиційно пропонує своїм покупцям будинку з сучасних матеріалів: СИП-панелей і газоблоків площею від 72 до 118 м2. До будинку додається ділянка (6 соток) і все підведені комунікації (електрика 8 кВт, індивідуальний септик, свердловина). При бажанні є можливість підведення газу. Самі будинки пропонуються в стані «під обробку» (включаючи металопластикові вікна, вхідні двері та дерев'яну внутрішні сходи) або ж «під ключ» (американський варіант - будинок повністю готовий до заселення). Цільове призначення землі - для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських установ, а значить, його господарі можуть отримати обласну прописку, що вельми актуально багатьох майбутнім новоселам.

Про компанію Євродім

«Євродім» - будівельно-інвестиційна компанія, яка зарекомендувала себе на ринку як відповідальний, оперативний забудовник, незмінно радує своїх замовників якістю пропонованої заміської нерухомості. Характерною приємною особливістю роботи цієї компанії з замовником є повна відсутність нав'язаних регулярних платежів на обслуговування будинків і всього коттеджного комплеса. Після здачі будинків в експлуатацію і заселення мешканці самі визначають порядок і правила обслуговування комплексу, укладають договори з організаціями, що надають необхідні послуги. Євродім допомагає своїм покупцям вирішувати виниклі проблеми, але жодним чином не нав'язує свої послуги.

Таким чином, «Лісова поляна» представляється досить підходящим зручним місцем для проживання. З огляду на, що будинки тут пропонуються за дуже демократичною ціною, варто очікувати швидке розростання котеджного комплексу і формування в цій місцевості хорошої інфраструктури для життя і відпочинку.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.