Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом і маленька дитина: 3 головні причини зважитися на заміське життя

Будь-які київські батьки, навіть початківці, на питання про те, де краще жити дитині (в міській квартирі або в будинку в передмісті) з великою ймовірністю оберуть будинок під Києвом.

І буде нескінченно правий, адже з точки зору дитячого здоров'я, життя в курному загазованому місті не йде ні в яке порівняння з проживанням на природі. Це вже давно зрозуміли жителі багатьох розвинених країн, і в даний час картина сучасного мегаполісу істотно змінюється: люди перебираються в передмістя в приватні будинки, а в самому місті воліють працювати і розважатися.

Отже, спробуємо визначити основні причини, які спонукають розсудливої батька до покупки будинку під Києвом (вони, до речі, такі ж, як і причини купити віллу в передмісті Парижа або шале недалеко від Лондона).

Причина перша - повітря

Діти набагато більш чутливо реагують на те, що відбувається навколо них і, в першу чергу, це стосується повітря, яким вони дихають. Пов'язано це з тим, що у малюків дихальна система знаходиться в стадії розвитку (для порівняння, кількість альвеол в легенях у дорослого в 12-15 разів, а їх розмір - в 3-4 рази більше, ніж у новонародженого). Будь-який збій в цій системі, як правило, призводить до більш серйозних наслідків, ніж у дорослого. Повітря великих містом накладає серйозний відбиток на здоров'я дітей, і сьогодні у дуже багатьох малюків діагностують захворювання, пов'язані з дихальною системою (від постійних бронхітів аж до бронхіальної астми).

Рівень вмісту кисню в повітрі передмістя набагато вище, ніж в межах міста. І, проїхавши буквально 20 кілометрів до Вашої оселі під Києвом, ви відчуваєте, що дихається набагато легше. Крім дефіциту кисню, міське повітря грішить наявністю величезної кількості шкідливих речовин, які накопичуються за рахунок автомобільних вихлопів і роботи промислових підприємств. Особливо важлива наявність будинку під Києвом в період задушливої літньої спеки, адже в період з осені по весну, завдяки дощів, снігу, вітру концентрація шкідливих речовин в міському повітрі знижується, а влітку досягає максимуму.

Власний будинок в передмісті Києва за умови постійного або хоча б регулярного проживання в ньому, звичайно, не є гарантом лікування від усіх захворювань, але при цьому, проживання за містом, значно зменшує ризик розвитку алергічних реакцій у дитини (дія алергенів посилюється несприятливими умовами зовнішнього середовища ). Фахівці також відзначають, що діти, які живуть в передмісті, набагато рідше хворіють на вірусні інфекції не тільки через меншу контакту з носіями інфекцій, але і завдяки більш сильному імунітету.

Причина друга - вода

Вода, яка тече з наших кранів в місті, не має нічого спільного з якісною здорової водою, яку слід вживати для пиття. Маючи спочатку досить невисоку якість, водопровідна вода піддається багатоетапної очищення, яка, позбавляючи воду всіх природних органолептичних властивостей, все-таки не очищає її до кінця від продуктів техногенного походження. Сама міська водопровідна система ще більше погіршує якість води, адже в результаті хімічних реакцій, що виникають при контакті води з металом водопровідних труб, в ній істотно перевищується концентрація цинку, міді, свинцю та інших елементів таблиці Менделєєва.

Всесвітня організація охорони здоров'я пов'язує високу частоту інфекційних захворювань в місті з недостатньою дезінфекцією питної води. Вирішити цю проблему може використання покупної води або переїзд в власний будинок біля Києва, де, при правильному підході, Ви зможете забезпечити себе якісною натуральною природною водою, і використовувати її для всіх повсякденних потреб.

Причина третя - природа

Дивовижний факт: люди, які мають будинок під Києвом, багато часу проводять на природі, мають можливість ходити босоніж по землі, набагато більш стресостійкі, ніж кияни. Монотонна життя за містом заспокоює, вселяє впевненість у завтрашньому дні, розслабляє.

Також слід зазначити, що діти, які живуть за містом, проводять на вулиці набагато більше часу, ніж їх міські однолітки, що стимулює їх фізичну активність і є прекрасною профілактикою гіподинамії. В середньому, міська дитина рухається в 4 рази менше, ніж його одноліток, який живе за містом.

Особливо цікава теорія про те, що розвиток інтелекту і творчого потенціалу дитини безпосередньо залежить від того, в яких умовах він виріс. І, за інших рівних, той, хто провів дитинство в будинку під Києвом, в оточенні природи, має більше шансів на творчу самореалізацію, ніж дитина, що виросла в бетонних джунглях великого міста. На користь цього говорить той факт, що Пушкін, Толстой, Гоголь та й багато інших великі поети і письменники все своє дитинство провели за містом, маючи можливість рости в атмосфері тиші, спокою і гармонії з природою.

Підводячи підсумок, можна сказати, що заміський будинок біля Києва, якщо він побудований в правильному чистому і приємному місці, здатний творити чудеса. Практично всі, хто провів літо за містом, відчувають сплеск життєвих сил і енергії, починають відчувати себе краще і спокійніше. І, якщо у киян є можливість вибирати, де оселитися з маленькими дітьми, варто дуже серйозно розглянути перспективу життя в заміському будинку. Про те, які саме напрямки є максимально привабливими для життя за містом, можна прочитати в інших наших публікаціях.

Вибрати якісний готовий будинок під Києвом (дивіться відгуки про котеджні містечка), а також замовити будівництво будинку за канадською каркасно-панельній технології або з газобетону можна на сайті компанії Євродім.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.