Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

10 фільмів, які варто подивитися перед Новим роком

Уявіть собі: ви сидите у вітальні свого заміського будинку, за вікном сипле лапатий сніг, у каміні палахкотить багаття, в повітрі пахне хвоєю і мандаринами… не вистачає лише кінострічки, яка довершить все це і налаштує на потрібний святковий лад.

Отож, ділимось із вами десяткою найкращих фільмів, які варто подивитися перед Новим роком та Різдвом. Ознайомтеся з переліком, оберіть для себе найкращий і приступайте до перегляду прямо зараз.

“Сам удома”

Жоден Новий рік не обходиться без перегляду фільму, який підкорив нас ще в далекому 1990 році. Витівки маленького хлопчика дуже добре знає кожен, але менш цікавим від цього перегляд фільму не стає.

“Подарунок на Різдво”

Ця святкова комедія може здатися трішки наївною, але всі пустощі, жарти та веселощі разом з нотками добра змушують нас повірити в новорічне диво. Арнольд Шварценеггер в цій стрічці виглядає по-особливому мило.

“Щасливого Різдва”

Гарний фільм про роки Першої світової війни. Не дивлячись на серйозну сюжетну лінію та події, які відбуваються, фільм пронизаний духом Різдва та налаштовує глядача на святковий настрій.

“Міцний горішок”

Ну куди ж без нього? Бурхливі події, які відбуваються напередодні Різдва, не залишать байдужим нікого. Захоплення терористів, жарти, екшн, захопливі моменти, ризик, страх, відвага і любов - все це ми побачимо у цього фільмі.

“Втрачене Різдво”

Дивакуватість переплетена із драмою - такий фільм на перший погляд. Та якщо зануритись у нього повністю, то можна повірити в різдвяні чудеса та казку. Перегляньте обов’язково цей фільм.

“Старий Новий рік”

Прекрасний фільм про Новий рік, який об’єднує всіх людей на планеті. Ну і, звичайно ж, про любов. Багато повчального можна винести з історій, які розгортаються в стрічці. Цікаво? Перегляньте неодмінно.  

“Ноель”

Не будемо розкривати карти на рахунок жіночого акторського складу, але натякнемо, що він шикарний. Дивний, меланхолійний і водночас захоплюючий фільм про дива та людські долі.

“Сім’янин”

Для того, щоб зрозуміти ким насправді є головний герой - крутим босом, у якого немає жодної вільної хвилини, купа грошей, гарна робота та машина, чи сімейним чоловіком, який прокидається зі своєю дружиною, вдома є діти, а за вікном стоїть авто, яке треба розчистити від снігу - фільм потрібно додивитися до кінця. Приступайте!

“Інтуїція”

Гарні актори, новорічний настрій, ненав’язливий і легкий фільм, пронизаний доречними жартами. Якщо хочеться перед Новим роком подивитися щось про кохання, це саме те, що вам потрібно.

“Відпочинок за обміном”

Цікава витівка, яку утнули дівчата-головні героїні, щоб гарно та незабутньо провести різдвяні канікули, не залишає нікого байдужим. Це саме те, що треба подивитися напередодні свят та розслабитись.  

Сподіваємось, ви оберете для себе підходящу стрічку, а, можливо, переглянете і все з цього списку. Ми намагалися створити вам справжній новорічний настрій. Хотілося б це зробити не лише за допомогою рекомендацій з фільмами, а й під час перегляду заміського будинку в оточенні прекрасного соснового лісу. Чекаємо на вас з нетерпінням!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.