Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Чи можливо прописатися в будинку на ділянці зі статусом "індивідуальне садівництво"?

Ми відзначили одну тенденцію при спілкуванні з потенційними покупцями - багатьох лякає, коли вони чують, що статус землі, на якій буде побудований будинок, - індивідуальне садівництво. Тому ми вважаємо дуже важливим розповісти вам докладніше, на яких ділянках будує компанія Evrodim.com і чи можна прописатися в будинку, що розташований в котеджному містечку.

Найбільш поширеними є такі питання: «Чи зможу я прописатися в будинку, якщо він побудований на ділянці зі статусом індивідуальне садівництво?»

Ми попросили нашого юриста дати зрозумілі пояснення, щоб наші клієнти могли володіти повним обсягом інформації, необхідної при здійсненні покупки.

Компанія Evrodim.com будує котеджні містечка на земельних ділянках зі статусом:

- для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

- індивідуальне садівництво.

З юридичним статусом землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» не виникає ніяких питань. На земельній ділянці з таким статусом, після зведення будинку компанія Evrodim.com надає всі необхідні документи для того, щоб ввести в експлуатацію будинок і прописатися в ньому.

На земельній ділянці зі статусом «індивідуальне садівництво» також можна прописатися, але це займе трохи більше часу.

Детальніше про цей статус:

Земельний кодекс України. Стаття 35. Земельні ділянки для садівництва

Пункт 3. Земельні ділянки, призначені для садівництва, можуть використовуватись для закладання багаторічних плодових насаджень, вирощування сільськогосподарських культур, а також для зведення необхідних будинків, господарських споруд.


 

Після зведення будинку власник може перевести будинок зі статусу дачного будинку в статус житлового будинку згідно «Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в житлові будинки» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 №321.

Після переведення будинку в статус житловий в ньому можна прописатися.

Ще до покупки ви можете дізнатися всю необхідну інформацію про ділянку, що цікавить вас, в публічній кадастровій карті.

Всі ділянки в котеджному містечку компанії Evrodim.com, незалежно від статусу землі, вже зареєстровані, як окремі ділянкі зі своїм кадастровим номером, кадастрові номери кожної ділянки можна подивитися на сайті

Кожен бажаючий може зайти на сайт і подивитися точний розмір ділянки, її кадастровий номер, статус землі, а також замовити: виписку про земельну ділянку; виписку про нормативну оцінку; виписку про право власності.

Інструкція як користуватись картою тут.

Висновок: Прописатися на земельних ділянках зі статусом «індивідуальне садівництво» можна, так як ви є повноправним власником ділянки і будинку побудованого на ньому.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.