Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Вимощення будинку. Які є види. Яке обрати

При виконанні робіт з облаштування прибудинкової території варто поставитися до декору вимощення з креативністю і смаком.

Для зовнішньо красивого вигляду будинку, багато хто проводить роботи з декорування його вимощенням з найрізноманітніших матеріалів. У цій статті ви дізнаєтеся, які види існують, і підберете для себе те, що найбільше зацікавить.

До того як виконувати роботи з декорування, потрібно виконати наступні етапи: утеплення цоколя, гідроізоляція, установка дренажних систем і водовідводів, а також укладання бетонного вимощення. Виконавши згадане, можна сміливо приступати до оформлення на ваш смак.

Перший варіант, який згадується, найлегший у виконанні.

Мульча. Варіант для тих, хто не хоче особливо морочитися. По периметру будинку вистилається геотекстиль, а на нього висипається декоративна мульча. Варіанти присипки можуть бути різними – щебінь, гравій, галька, подрібнена кора. Якщо ви використовуєте дрібну мульчу, краще зробити садове огородження.

Раз на три місяці такий вид декору потрібно освіжати – підсипати або оновлювати матеріал.

Використовуючи цей матеріал можна вибирати найрізноманітніші кольори.

Камінь. Використовуючи камені для декорування вимощення, можна включити фантазію і з'єднати камені різної породи, форми, кольору.

ВАЖЛИВО! Камені потрібно укладати на дренуючу основу. Періодично їх потрібно буде прочищати невеликим струменем води від пилу та бруду.

Зелене вимощення. Використання газону або лужків для вимощення теж досить поширений варіант. Але варто уникати важкодоступних місць, щоб була можливість прополити траву. Таким чином вона завжди буде виглядати охайно. Якщо у вас є ділянки у вимощенні, що експлуатуються, то для них підбирайте стійкі до витоптування трав'яні суміші.

Тротуарна плитка. Цегла. Бруківка. Такий варіант теж досить хороший. А також довговічніший, ніж всі вищезгадані. Але тут потрібно підбирати відповідно до архітектури та дизайну будинку.

Також при декоруванні вимощення можна комбінувати різні види – гальку з газоном, плитку з невеликими клумбами, деревину і цеглу.

Не забувайте! Що потрібно все прораховувати – не садити світлолюбні рослини в тінистій частині ділянки, не створювати місця скупчення води і важкодоступні місця для прополу, пам'ятайте, що дерев'яний декор має властивість висихати.

Вимощення будинку у котеджному містечку «Сім озер»

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.