Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Які інструменти потрібні власникові заміського будинку під Києвом

Коли позаду покупка заміського будинку і попереду його облаштування, жоден господар не обходиться без інструментів.

Молоток і електродриль - мінімум для чоловіка-новосела. Але інтерес до інших пристосувань для лагодження і ремонту з'являється під час роботи - і тоді улюбленим супермаркетом стає продуктовий, а будівельний. Розумна жінка завжди буде радіти таким метаморфоз: по-перше, в будинку все працює і висить на своїх місцях, по-друге, немає проблем з подарунком для коханого чоловіка. Нижче - список того, без чого обійтися ніяк не можна.

Список інструментів для власників заміського будинку: програма мінімум

1. Електродрель або перфоратор - на цьому краще не економити, тому що інструмент купується не на один день, і навіть не на один рік. Набір різноманітних свердел краще купити відразу, щоб будь-яке завдання вам було по плечу і не доводилося журитися, що чогось не вистачає.

2. Молоток - універсальний інструмент: і для цвяхів, і для горіхів. Краще купити два: і класичний, і дерев'яний.

3. Обценьки - іноді окомір дає збої навіть у доброго господаря, тому доводиться переробляти роботу. Обценьками цвяхи витягувати зручніше і швидше.

4. Шуруповерт акумуляторний або мережевий? не має значення, але з ним все робиться в три рази швидше, ніж вручну.

5. Набір звичайних викруток, викрутка-індикатор і набір гайкових ключів - потреба в них виникає, як правило, несподівано, і в той час, коли купити ніде, а до сусідів йти незручно. Тому такі інструменти потрібні в будинку.

7. Мультиметр, або Тестер - цим приладом вимірюється напруга і сила струму, а також опір. Потрібна річ для тих, хто знає, що таке електрика і як воно працює.

8. Пассатижи, кліщі і набір пінцетів різної довжини і товщини - виглядає весь цей інструмент страхітливо, але його варто купити в заміський будинок під Києвом, адже рано чи пізно доведеться перекусити дріт або дріт, висмикнути цвях, захопити якусь деталь і т. д.

9. Ручна пила, лобзик, пила по металу, кілька різних напилків - часто власний будинок вимагає різних робіт - і гілки в саду обрізати, і плитку підрівняти, і в роботі з деревом або фанерою цей інструмент зайвим не буде.

10. Рубанок, стамеска і електролобзик знадобляться тому господареві, який вміє і любить працювати з деревом, відпочиває під час столярних робіт.

Хочемо уточнити, що це набір призначений, в основному, для використання в будинку, в приміщеннях. Інструменти для саду - це абсолютно окрема розмова, який ми вже вели раніше на сторінках нашого сайту раніше.

Отже, ви ознайомлені з програмою-мінімумом та маленькі хитрощі, які краще тримати під рукою з того моменту, як вирішили вибрати і купити заміський будинок під Києвом. Однак еслірукі золоті і ви не боїтеся роботи - список можна продовжувати!

Які інструменти для будинку вибрати, якщо бюджет не обмежений?

В цьому випадку, звичайно, слід просто піти в спеціалізований магазин і вдумливо прогулятися по всіх рядах. А ми можемо тільки підказати, що зовсім не зайвими в заміському будинку під Києвом будуть універсальний блок живлення, потужний акумуляторний ліхтар, пневмопістолети, болгарка з різними насадками. Якщо у вас передбачається стаціонарне робоче місце, неодмінно придбайте лещата з ковадлом і паяльник з усім необхідним. Якщо облаштування майстерні не планується, в свій котедж під Києвом купити не забудьте ящик для інструментів, щоб утримувати все це добро в порядку і чистоті.

І ще: якщо в будинку буде жити творча креативна сім'я - банки з фарбою, набори щіток, валиків і пензликів для фарбування поверхонь повинні бути завжди під рукою. А на здачу візьміть господарські рукавички, захисні окуляри і маски.

 Купити заміський будинок під Києвом - мрія будь-якої сім'ї. Особливо тієї, яка піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх дітей. У власному будинку чоловік відчуває себе повноправним господарем, не залежних від сусідів, ЖЕКу і комунальних служб. І часто йому хочеться якомога більше вкладати в будинок своєї праці, свого креативу, своїх ідей. Для всього цього, безперечно, потрібен чарівний чемоданчик - ящик з інструментами, або, можливо, навіть ціле приміщення з цими самими гаджетами. Загалом, пишіть список (приклад ви знайдете вище) і вирушайте в святая святих чоловіків, у яких обидві руки праві - будівельний гіпермаркет. Там ви знайдете багато всього цікавого для Вашого заміського будинку під Києвом!

І нехай у Вашому домі нічого не ламається!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.