Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Вибираємо зволожувач в заміський будинок під Києвом

Хороше самопочуття - один з основних чинників, що формують якість життя. Переїзд в канадський будинок - перший крок до міцного здоров'я, завдяки екологічності будівництва цього типу житла і розташуванню котеджів далеко від забруднених районів столиці. Однак глобальне потепління диктує свій мікроклімат, і з часом доводиться самостійно впливати на навколишнє середовище - зокрема на повітря в будинку.

Якщо ви помітили, що у вас почастішали головні болі, шкіра почала лущитися, а на сонливість і швидку стомлюваність скаржаться всі члени вашої родини, не варто відразу ж шукати в собі хворобу і записуватися на прийом до лікаря. Візьміть в руки гігрометр і заміряйте рівень вологості у вашому будинку, можливо, і до терапевта йти не доведеться.

Що таке рівень вологості повітря? Це кількість водяної пари в атмосфері. Для рослин, наприклад, рівень вологості повинен складати 55-75%, а для людини, відповідно до медичних рекомендацій, гігрометр повинен показувати 40-60%. Якщо на приладі показники менше - вам потрібен зволожувач повітря, якщо істотно менше - дочитуйте статтю і відразу ж вирушайте за «швидкою вологою допомогою».

З появою в канадському будинку зволожувача, особливо в опалювальний період, знижується ризик респіраторних та інфекційних захворювань, адже ваша слизова оболонка вже не пересушена; підвищується працездатність - тому що зникли головні болі і сонливість; ростуть квіти, які насичуються вологою буквально з повітря.

Так що якщо гігрометр показує, що потрібно купити зволожувач, ваше першочергове завдання - визначитися з моделлю.

Типи зволожувачів повітря для будинку

Треба відзначити, що всі розглянуті зволожувачі влаштовані для вашої зручності: купив-приніс-налив води-включив. Тобто не вимагають спеціальних знань і інструментів. Більшість з них прості у використанні, характеризуються невисоким рівнем шуму і з метою безпеки відключаються, якщо вода закінчилася. Однак принцип роботи у них різний.

На сьогоднішній день популярністю у покупців користуються три типи зволожувачів.

Класичний зволожувач

Ці пристрої холодного типу купують і для будинку, і для офісу. Принцип роботи дуже простий: в бачок зволожувача наливають воду, вона потрапляє на спеціальні картриджі. Вентилятор зволожувача всмоктує сухе повітря канадського будинку, пропускає його через ці вбудовані випарники - і на виході виходить природно зволожене повітря. Щоб збільшити продуктивність цього приладу, його встановлюють поблизу від радіаторів тепла, наприклад, або в тому місці канадського будинку, де повітря циркулює особливо активно - в цьому випадку збільшується насиченість повітря водяними парами. Для деяких традиційних зволожувачів продається спеціальна ароматична капсула з ефірною олією, що дозволяє проводити ароматизацію повітря поряд зі зволоженням.

Недолік: обмеження вологості на позначці 60%, тому їх не можна використовувати для зимового саду.

Паровий зволожувач

На відміну від класичного пристрою, тут використовується гаряча пара. Принцип роботи полягає в тому, що два електроди нагрівають воду, і вона перетворюється в пар при відповідній температурі. Для цих приладів використовується термостійкий пластик, проте дітей краще не залишати наодинці з цим пристроєм, щоб вони, бува, не обпеклися парою. Цей зволожувач забезпечує немаленьку продуктивність - він випаровує до 15 літрів рідини на добу, рівень вологості можна відрегулювати до позначки понад 60%, а значить, цей паровий прилад придатний і для використання в зимовому саду канадського будинку. Крім того, пристрій зволожувача дозволяє перетворювати його в інгалятор або аромалампу - додайте лікувальний настій або ефірну олію і влаштуйтеся зручніше поруч зі зволожувачем.

Недолік: споживана потужність - від 300 до 500 Вт; ризик обпектися паром, через що такий зволожувач слід з обережністю використовувати в дитячих кімнатах.

Ультразвуковий зволожувач

Це досконалий прилад для комфортного клімату вашого канадського будинку. Принцип роботи базується на використанні високочастотних коливань, за допомогою яких вода перетворюється в так звану водяну хмару: вентилятор всмоктує сухе повітря, який проходить крізь хмару мікрочастинок води - і на виході ви отримуєте холодний пар. Завдяки пристрою зволожувача ви можете задати потрібний вам рівень вологості і більше не підходити до ультразвукового «розумника» - він все зробить сам. Його змінний картридж розрахований в середньому на три місяці. Невисокий рівень шуму, вражаюча продуктивність і незначна робоча потужність - ось ті характеристики ультразвукового зволожувача, які з гідністю оцінять прихильники здорового способу життя.

Недолік: висока вартість. Втім, це розумна плата за комфорт в канадському будинку.

Який би зволожувач для котеджу ви не вибрали, пам'ятайте про те, що догляд потрібен кожному з них. Не забувайте міняти картриджі або фільтри, а також регулярно очищати чудо-прилад від накипу. І тоді ви тривалий час зможете підтримувати в будинку здорову атмосферу і комфортний рівень вологості. А це неодмінно позначиться на самопочутті і хорошому настрої всіх проживаючих в будинку.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.