Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

У вашому канадському будинку запотівають пластикові вікна? Дізнайтеся, як з цим боротися

Великі міста вже давно перестали сприйматися нами, як сприятливе місце для проживання. Загазованість, швидкісний темп життя, висока щільність населення. Багато людей, як ніколи раніше, прагнуть до усамітнення, заміського комфорту, чистого повітря, природи. І найбільш оптимальне рішення даного питання - переїзд в свій канадський будинок під Києвом (всього кілька кілометрів від столиці!).

Отже, рішення прийнято, потрібно діяти. Благо пропозицій на ринку заміської нерухомості більш ніж достатньо, тому знайти надійну і перевірену будівельну компанію буде не важко.

Отримавши в своє розпорядження новобуд, можна не поспішати і грунтовно продумати його подальше облаштування - вибір інтер'єру і меблів. А ось канадський будинок (Київ), що «дістався» від колишніх господарів, можна вдосконалити: ремонт, заміна вхідних і міжкімнатних дверей, старих дерев'яних вікон на пластикові конструкції ..

Втім, іноді пластикові системи «приносять» з собою не тільки красу і зручність, але і додаткові проблеми. Ми вже розповідали про їх можливі несправності, тому сьогодні хочемо продовжити тему і поговорити про таке явище, що часто зустрічається, як запотівання.

Фактори появи і способи видалення запотівання

Помітивши на вікнах перші ознаки запотівання, не поспішайте засмучуватися і звертатися в фірму, яка виконувала їх виробництво і монтаж. Спробуйте самостійно зрозуміти, чому так відбувається, адже існує ймовірність, що пластикові конструкції тут абсолютно ні до чого.

Висока вологість. Що таке запотівання? Це формування конденсату (надлишок вологи, який благополучно осідає на віконних системах). Тобто, через підвищену вологість в канадському будинку і САМЕ після установки в ньому пластикових вікон можливе виникнення запотівання. Пояснюється цей факт досить просто: старі дерев'яні системи мали незначні просвіти, які служили своєрідними «провітрювачами», стабілізуючими вологість в будинку.

ПВХ вікна абсолютно герметичні. Звідси і запотівання, з яким потрібно негайно боротися, адже збільшена вологість згубна не тільки для пластикових конструкцій, але і для здоров'я людини. Досить пару раз в день відкривати на п'ять хвилин вікна і провітрювати приміщення. На кухні слід частіше користуватися витяжкою, особливо в процесі тривалого приготування всіляких кулінарних шедеврів.

Збій режиму конвекції. Слід завжди пам'ятати, що в канадському будинку під Києвом, як і в будь-якій іншій опалювальній будові, виникають і «функціонують» конвективні потоки. І порушення їх руху в приміщенні неприпустимо!

Конвекція - переміщення вгору теплих повітряних потоків від джерела тепла, які поступово остигають і опускаються вниз на протилежному боці.

Найчастіше пластикові вікна встановлюються над опалювальними системами, завдяки яким виключається запітніння (тепле повітря «обдуває» скло). Зриви режиму конвекції можуть привести до запітніння.

Причини порушень:

  • об'ємні предмети і аксесуари, що перешкоджають вільному «обдуву» скла (розташовані між вікном і батареєю);

  • зайве широке підвіконня, яке служить в якості столу.

Усуньте небажані предмети між батареєю і ПВХ вікном або зробіть спеціальні отвори в підвіконні для циркуляції повітря.

Широкий склопакет. При виборі пластикових конструкцій краще віддати перевагу установці тонкого склопакета (до семи сантиметрів). В іншому випадку з запотівання віконних блоків можна боротися ТІЛЬКИ за допомогою регулярного провітрювання або покупки кондиціонера.

Заводський дефект. На жаль, зустрічаються і такі причини запотівання. Якщо ви помітили, що одне вікно постійно пітніє, тоді як інші - чудово функціонують без водних потоків на склі, швидше за все, це брак. В такому випадку, своїми силами тут не обійтися, і вам доведеться звернутися у фірму, яка здійснювала виробництво і монтаж.

У будь-якому випадку, не варто засмучуватися! Фактори появи небажаних потоків на вікнах можна ліквідувати. І це радує, оскільки всім нам хочеться бачити в своєму вікні яскраве сонце, яке заряджає хорошим настроєм і бадьорістю. А запітнілі вікна демонструють потоки, схожі скоріше на сльози.

Потрібно завжди уважно стежити за циркуляцією повітряних потоків в кожній кімнаті, і тоді ваш канадський будинок буде ідеальним місцем для проживання, як з точки зору природного оточення, так і з точки зору сприятливого мікроклімату.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.