Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

СНІГ на даху

Разом з тріскучими морозами і пухнастим снігом, якого завжди так чекають діти і дорослі, приходять злободенні сезонні проблеми, одна з яких - обмерзання дахів будинків, утворення криги і бурульок по краях дахів і в ринвах.

Все це загрожує зменшенням терміну експлуатації даху, ремонтами і протечками, пошкодженням і деформацією відсотків, неконтрольованими падіннями крижаних брил на припаркований автомобіль або, що набагато страшніше, прямо на чиюсь голову. Так, чистити дах ручним способом можна, але чи потрібно? Ось у чому питання…

Сьогодні є кілька техногенних способів вирішення даного питання, які можуть порадувати тих, хто вирішив купити котедж в Київській області і планує там жити цілий рік. Перший спосіб - це установка системи антиобледеніння або кабельного обігріву покрівлі та водостоків, другий - монтаж снігозатримувачів або снігоблокуючих огорож.

Системи кабельного електрообігріву покрівлі та водостоків

Дана система, в основі якої лежать гріють кабелі, монтується на будь-який тип даху (в тому числі з СИП-панелей) з будь-яким типом покрівельного покриття. Головна функція даної системи - забезпечити безперешкодне відведення талої води за чинною (з огляду на обігріву) системі водостоків. Нагрівальний кабель прокладають в місцях, де найчастіше утворюється полій і помічений сход талої води, а також в водостічних трубах, по всій довжині жолобів, в вихідних частинах труб і воронках.

У сучасних системах антиобледеніння використовують два види кабелю, що гріє:

Резистивний кабель - по суті, самий звичайний кабель з металевими жилами і термостійким пластикатом (ізоляцією). Цей кабель має постійну температуру нагрівання, опір і потужність, тому бере більше електроенергії в порівнянні з конкурентом і має менший термін служби.

Саморегулюючий кабель - це кабель, здатний знизити споживання енергії та змінювати потужність, орієнтуючись на температуру навколишнього середовища. Він не перегорає і має значний термін експлуатації, але коштує дорожче резистивного.

Обидва ці види кабелю забезпечують однаково ефективний обігрів покрівлі та системи водостоків і, найчастіше, використовується паралельно. Недорогі резистивні кабелю пускають на покрівельну частину, а саморегулюючі - в водостоки і жолоби.

У разі, якщо проектом будинку передбачена досить крута скатний дах (ну ось захотілося купити будинок під Києвом саме з таким дахом) і є ймовірність лавиноподібного сходу снігу, дах доукомплектовують системою снігозатримання.

Системи снігозатримання

Снігорізів для покрівлі - один з методів убезпечити себе і своїх близьких від сходу крижаних лавин і снігових масивів з дахів заміських будинків. Сніг має властивість накопичуватися і злежуватися на покрівлях заміських будинків. Верхній його шар традиційно обледевает і утворюється наст, який з першими променями холодного зимового сонця здатний в лічені секунди зірватися з даху, не залишаючи шансів на реагування. І саме для вирішення цієї проблеми придумали снегоблокірующіе огорожі (ще їх називають снегостопамі, снегобарьер, снегодержателі).

Снегостопи виготовляють з оцинкованої сталі і монтують на покрівлі паралельно її краю безпосередньо до обрешітки (за допомогою саморізів з гумовим прокладками). Встановлюють їх як в шаховому порядку, так і в одну лінію. Деякі даху зі скатами збільшеної довжини вимагають декількох рядів огорож. Ці девайси недорогі, але досить ефективні і здатні утримувати величезні маси снігу на дахах будинків, забезпечуючи безпеку домочадців.

Яку систему снігозахист покрівлі вибрати - залежить, власне, від типу даху, кута її нахилу і інших суміжних факторів. Є даху, яким досить і звичайної нехитрій недорогий снегобарьерной конструкції з металевих труб, решіток або пластин. Інші ж даху вимагають не тільки комплексної системи обігріву, але і доукомплектації снегодержателі на випадок «сходу крижаної лавини». І за порадою щодо доцільності встановлення тієї чи іншої системи дійсно потрібно звернутися до професіоналів. Адже коли Ви вирішили купити будинок під Києвом, Ви напевно розраховували на абсолютний комфорт у всьому, тому не варто зупинятися на досягнутому! Будемо прагнути до досконалості!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.