Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котедж в київській області: незамінний «зимовий» помічник - снігоприбиральна машина

Зима - прекрасна пора року для всіх, хто встиг купити котедж в київській області. Вона проходить тут по-особливому: пухнасті білі пластівці падають з неба, а морозець бере в руки колючу кисть з червоною фарбою і розмальовує щічки дітей і дорослих.

Обов'язково настає Новий Рік, потім Різдво. Щаслива дітвора з батьками наряджають ялинку і влаштовують справжні зимові забави на свіжому повітрі.

Своя присадибна територія таїть в собі ще масу переваг, але натомість вона вимагає уваги! Особливо в зимовий і засніжений період. Однак при грамотному підході і з використанням снігоприбиральної техніки така увага можна звести до мінімуму. Ось про це ми і поговоримо...

Для чого потрібна снігоприбиральна машина?

Багато, перш ніж купити котедж в київській області замислюються, згадуючи засніжену зиму, величезні замети і заледенілі білі «шапки» під ногами.

Хочемо відразу сказати, що хоча рясні снігопади для нашої кліматичної зони не надто часте явище, проте, очищати територію на своїй ділянці від снігу все одно доведеться. І цю проблему слід вирішувати заздалегідь! А втім, якщо розібратися, то і проблеми ніякої немає. Досить звернути свій погляд на побутові снігоприбиральні машини.

Побутова снігоприбиральна машина - це компактна техніка, яка призначена для автоматичної прибирання снігу з території. Принцип її роботи доволі простий: збирається сніг за допомогою ковша і обертового шнека, який перемелює і подрібнює його, потім потоком повітря «перероблений» сніг через екстрактор відкидається в сторону на певну відстань.

Зберігати «снігоприбирачів» при частому їх використанні потрібно в неопалюваному приміщенні. В іншому випадку різкий температурний контраст від «мінуса до плюса» призведе до псування металевих деталей конструкції. Найкраще в зимовий період залишати таку техніку на вулиці під яким-небудь навісом. При цьому відразу ж після використання її слід акуратно відчистити від налиплого снігу. Влітку добре просушену машину можна вільно забрати в підсобне приміщення.

Які зустрічаються побутові снігоприбиральні машини?

Коли мова заходить про снігоприбиральних машинах, якими багато хто намагається обзавестися після покупки котеджу в Київській області, то тут маються на увазі саме побутові компактні апарати.

Снігоприбиральні машини малої потужності

Невеликі і несамохідні колісні пристрої з електричним приводом. Переваги: маленький вага (з ними вільно впораються тендітні жінки і люди похилого віку), маневреність, низький рівень шуму, можливість безпечної прибирання снігу навіть з легко пошкоджуються поверхонь (бруківки, мармурової плитки). Недоліки: маленька потужність, якої вистачає на прибирання щойно випав снігу, незначна дальність його відкидання і прив'язка до розетки.

Снігоприбиральні машини середньої потужності

Колісні пристрої з бензиновим двигуном, обладнані електростартёром. Переваги таких моделей: робота практично при будь-яких низьких температурах, простота управління і відсутність прив'язки до електричної мережі. Недоліки: справляються тільки з недавно випав снігом, час експлуатації обмежується ємністю бензобака, не дуже велика дальність відкидання снігу.

Снігоприбиральні машини високої потужності

Можна знайти моделі, як на колісному, так і на гусеничному ходу з бензиновим двигуном, обладнані всіма необхідними пристроями для збирання навіть заледенілого снігу. Переваги: висока дальність відкидання, можливість прибирати заледенілий сніг (що особливо актуально, якщо ви з якоїсь причини були відсутні вдома деякий час і не змогли вчасно прибрати випав сніг). Недоліки: значна вартість і солідну вагу.

Висновок

На сьогоднішній день приватним домовласникам набагато простіше і швидше вдаватися до допомоги снігоприбиральних машин, ніж займатися очищенням ділянки від снігу своїми силами. Нехай навіть це будуть конструкції малої потужності. Хоча, якщо ваша ділянка досягає шести соток, і покупка серйозного снігоприбирального апарата не виконає значну пролом в домашньому бюджеті, або ж ви дружите з сусідами і можете купити одного «снігоприбирача» на два будинки, то краще вибрати більш потужну модель.

Як ви вже змогли переконатися, снігоприбиральні машини - це далеко не розкіш, а скоріше необхідність. І вирішивши купити котедж в київській області, задумайтеся над придбанням «зимової» і ДУЖЕ корисною в господарстві техніки.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.