Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Дача під Києвом: методи боротьби з цвіллю в будинку

Напевно багато хто спостерігав в своєму будинку таке неприємне явище, як цвіль. У деяких випадках появу «грибкового паразита» можна побачити досить швидко - буквально відразу після того, як деякі жителі мегаполісу свою мрію купити дачу під Києвом перетворили в реальність. А іноді, в'їжджаючи в НЕ новобуд, запліснявілі стіни вже «радують» очей чергових господарів.

У будь-якому випадку - з цим явищем потрібно боротися, причому, чим раніше, тим краще! Давайте спробуємо зараз розібратися з тим, що собою являє цвіль, яку небезпеку вона в собі таїть і як від неї можна оперативно позбутися ...

Якою буває цвіль, і яку дію вона надає

Досить часто цвіль в народі називають грибком. І це неспроста, оскільки цвіль - це і є грибковий мікроорганізм. Практично непомітні суперечки, які, пробираючись раз в будинок, починають активно розмножуватися і отруювати людям життя.

Насправді грибок є досить підступним противником. Він має неприємний запах, від нього дуже складно позбутися, а уражена поверхня втрачає свій зовнішній вигляд і, якщо не вжити вчасно необхідних заходів, безповоротно псується.

Що ж стосується негативного впливу на людський організм, то тут все ще гірше. Цвіль не просто погано впливає на здоров'я людини, вона викликає величезні проблеми з диханням, всілякі алергічні реакції, причому важкі їх форми, будучи при цьому ще й рознощиком різних шкірних захворювань.

Це токсичний гриб, суперечки якого можуть з'явитися на землі, стінах, стелі, а також на рідко протирають предметах. Тому ви повинні розуміти, що купити дачу під Києвом - це тільки половина справи, потрібно ще підтримувати в будинку сухість і чистоту, які вважаються справжніми супротивниками цвілі.

Цвіль буває:

  • Грибковою - розмножується на будь-яких поверхнях (метал, фарба, камінь), має вигляд темних точок. Вона досить швидко руйнує поверхню, на якій живе.
  • Синюшною - з'являється на живому дереві, пошкоджуючи його кору і потім стовбур. Дерево набуває синьо-сірого забарвлення і, якщо нічого не зробити, воно гине.
  • Гнильною - також проявляє себе на дерев'яних поверхнях, тільки на тих, які вже не є частиною живого дерева. Всього лише за пару тижнів може зруйнувати дерев'яну підлогу (в давнину цілі будинки спалювали при появі такої цвілі, щоб не дати їй поширитися на інші споруди). Поверхня розпадається вздовж волокон, або ж на ній з'являються чорні смуги, а потім тріщини.

Причини появи цвілі і методи боротьби з нею

Зустріти цвіль можна всюди, де, як правило, високий рівень вологості - у ванній кімнаті, на горищі, в підвалі і винних погребах. Запобігти її появу можна за допомогою жорсткого контролю рівня вологості в кожній кімнаті, а також завдяки генеральному прибиранні, яку після покупки дачі під Києвом, слід проводити регулярно.

Цвіль не шанує сухість, тепло, правильну вентиляцію і комфорт. Отже - візьміть собі на замітку такі слабкості цього паразита.

Ще однією причиною виникнення цвілі в будинку є промерзання стін, тому приділіть особливу увагу будівельним матеріалам, використовуваним для зведення будинку. Із застосуванням СІП-панелей ця проблема автоматично відпадає, відповідно в таких будинках ймовірність появи цвілі через промерзання стін зведена до нуля.

Позбутися від грибка можна за допомогою:

  • щадить обробки стін содою і оцтом (присипати поверхню содою, потім полити оцтом);
  • жорсткої обробки пошкоджених поверхонь з використанням розчину купоросу, хлорки або білизни (100 грам на 10 літрів води);
  • шпателя, який допомагає зчистити всю цвіль, потім поверхню ретельно просушується і обробляється спеціальним складом (захисної грунтовкою), придбаної в будь-якому будівельному магазині.

З цвіллю потрібно воювати! Адже це не просто огидні чорні або сірі точки на стінах, а справжній паразит, який повільно, але впевнено завойовує територію. Не залишайте цю проблему на потім, щоб не допустити псування майна і не завдати шкоди своєму здоров'ю і здоров'ю інших домочадців.

Виявивши навіть невеликий пошкоджений грибковими спорами ділянку, розглядайте це як керівництво до негайної дії. Адже ви у своїй вже реалізованої мрії купити дачу під Києвом, напевно, хочете насолоджуватися природою і чистим повітрям, а не спостерігати цвіль на стелях і стінах.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.