Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом і собака: як вибрати друга і охоронця

Коли бажання купити будинок під Києвом нарешті збулося і все сімейство радісно переїхало в передмістя, «собаче питання" не забариться і спливе на порядку денному раніше, ніж Ви думаєте.

Собака в заміському будинку це не примха, а скоріше - необхідність. Будь-яка собака, навіть невелика і добродушна - найнадійніша «система оповіщення», яка спрацює в будь-який час дня і ночі і попередить Вас про наближення сторонніх, а тих, хто стоїть по той бік паркану - про те, що в будинку є сторож . Спеціально навчений ж сторожовий пес - може цілком «гарантувати» безпеку не тільки членів сім'ї, а й недоторканність приватної власності. Він не покине свій блок-пост ні за яких обставин, а в разі вільного змісту і вільного переміщення по території жодна муха не вислизне від його погляду. Його зібраність і зосередженість на улюбленій «роботі», мобільність і готовність відстоювати територію, що охороняється 24 години на добу переконає в виправданості прийнятого рішення і правильності вибору. Питання «Як же не помилитися і дізнатися ЇЇ - собаку своєї мрії?» Рано чи пізно відвідує кожного власника заміської нерухомості. Спробуємо розібратися.

Сьогодні кількість порід собак повалить в замішання навіть людину, що добре розбирається в собаковеденіі і має досвід утримання тварин. Новоспеченому ж собаківникові доведеться і зовсім туго. Але, перш ніж принести в будинок миловидної цуценя, не варто забувати про те, що собака - це особистість зі своїм характером і внутрішнім світом. Пам'ятайте, Ви вибираєте не просто собаку, а члена сім'ї, тому до вибору породи потрібно підійти усвідомлено і максимально відповідально. Можливо, не менш відповідально, ніж, скажімо, до наміру купити котедж в Київській області. Адже це жива істота, за яке доведеться нести відповідь і яке присвятить своє життя служінню Вам, абсолютно безкорисливо і самовіддано. І обдурити очікування чотириногого ніяк не можна.

Перше, з чого потрібно почати - це визначитися, чи потрібна вам собака для охорони або для дружби. Звичайно, це - не взаємовиключні поняття, але було б дивно вимагати, скажімо, від лабрадора або гончака, у яких на генетичному рівні закладена безмежна любов і дружелюбність до двоногого товариша, охоронних здібностей і недовірливість до сторонніх.

Друге питання, яке доведеться обговорити на сімейній раді - це утримання тварини - чи буде собака жити в будинку або вольєрі. Для вольєрного утримання підійдуть виключно «одягнені» службово-охоронні породи собак з густим підшерстям. Собаки категорії «для душі» навряд чи витримають розлуку з господарем і самотність. Вони орієнтовані на людину і зовсім не пристосовані для життя в вольєрі ні фізично, ні емоційно. Як тільки Ви зачиняться двері, очі цього добродушного пса спотворяться болем, нерозумінням і тугою. Як же так, купити будинок під Києвом і залишити одного за дверима ?? І скільки б ночей йому не довелося провести під відкритим небом, він не звикне, не зрозуміє, і не пробачить ...

Якщо Ви шукайте надійного, вірного, непідкупного охоронця, у якого яскраво виражений територіальний інстинкт і працездатність якого не залежить ні від погоди, ні від настрою, то придивіться до таких порід як німецька вівчарка (бажано - «Кудлай»), алабай, московська сторожова. Ці собаки універсальні і підійдуть для вольєрного утримання. Якщо ж Ви плануєте пускати охоронця в будинок, то можна розглянути деякі «лисі» породи, такі як добермани, кане-корсо, боксери і т.д.

Але перш ніж завести охоронно-сторожову собаку, потрібно сто разів подумати, чи готові Ви і Ваша сім'я до такого суворого сторожу. Ці собаки вимагають спеціального навчання і дресирування, неналежну якість якої може зіграти злий жарт. Навряд чи Вам хочеться обходити четвертої дорогою власну сверхагрессівно охорону, яка перевищила свої «повноваження» зважаючи на поганий виховання! Тому якщо Ви не зовсім впевнені у власних силах або це перша собака у Вашому житті, то краще все-таки придивитися до породам простіше.

Якщо ж Ви хочете завести собаку «для дружби» і «для любові», а охороняти прибудинкову територію за допомогою собаки - не входить у Ваші плани, то обмеження по породам, в принципі, немає. Будь-яка, навіть декоративна собачка, легко впорається з роллю «дзвіночка» і обов'язково попередить про появу на території стороннього. Правда, деяких доведеться навчити, інші ж самі інтуїтивно будуть «імітувати злий собаку».

Купити будинок під Києвом і не завести там собаку - це позбавити себе цілого світу. Миру, в якому немає місця підлості і брехні і де тільки Ви маєте значення. І не важливо, буде це добродушний телепень типу ньюфаундленда, строгий ротвейлер або мисливський тер'єр. Ці чотириногі привнесуть у Ваше життя стільки непідробної радості, скільки важко собі уявити, а натомість поросят тільки любити їх і бути поруч, не дивлячись ні на що.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.