Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

У чому різниця між котеджем і будинком?

У нас на слуху часто слова “котедж” та “приватний будинок”. А чи знали ви, що ці поняття означають не зовсім одне і те саме? Між ними є певна відмінність, про яку зараз ми вам і розповімо.

Класичний котедж - це одно- чи двоповерховий будинок. Зазвичай другий поверх - це мансарда з однією чи кількома спальнями. Перший поверх у ньому займає кухня, вітальня, санвузол. І найвагоміша його характеристика - це площа. Котедж має від 100 до 500 м2.

Котедж за проектом “Престиж” площею 159 м2

Приватний будинок має площу 100 м2. Територія біля будинку є, так як і біля котеджу. Але якщо поруч з котеджем висаджують зелений газон, декоративні кущі, дерева,  то земельна ділянка біля приватного будинку виглядає трішки скромніше. Зазвичай на ній ростуть квіти, зелень, овочі.

Також котедж від будинку відрізняється фасадом. Ззовні він більш привабливий, вишуканий. До відмінностей віднесемо ще й комунікації. Часто будинки до 100 мвикористовують як заміські дачі для вирощування чогось, тимчасового перебування в певний сезон. Саме через це у будинку може і не бути всіх потрібних для комфортного життя комунікації. У котеджах завжди є всі комунікації.

Отже, розміри, зовнішнє оздоблення, ландшафт прибудинкової території та комунікації - основні показники, за якими можна визначити, будинок це чи котедж.  

Все це знають ті, хто заглибився у визначення цих двох будівельних термінів. Та вживання слів “котедж” і “будинок”, як тотожних значень, помилковим не буде. Вони вже наскільки укорінилися в нашому житті, що ніхто й не задумується над тим, що вони трішки різняться між собою. Головне, щоб у своєму будинку, котеджі чи особняку ви почували себе затишно і комфортно. Пропонуємо вам ознайомитись з проектами в наших котеджних містечках в Бориспільському, Васильківському, Києво-Святошинському та Макарівському районах. 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.