Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

«Тихе» полювання або де назбирати восени грибів

Інколи так хочеться вирватись за місто, поближче до природи. А з настанням дощової осінньої погоди так і виникає бажання поблукати лісом у пошуках ароматних грибів.

У народі збір грибів називають “тихим” полюванням. Любителям такого спокійного і натхненного проведення дозвілля потрібно сміливо брати плетені кошики та вирушати в ліс за грибами.

А де потрібно шукати гриби?

Кожен справжній грибник має свої “грибні місця”, які нікому ніколи не видасть. Але є й загальні правила пошуку цих красенів, тому зараз ми з вами поділимось цією інформацією.

Осінні гриби - це сироїжки, підберезовики, лисички, маслюки, опеньки і, звісно, той, кого називають “королем” - білий гриб. Так от якраз кожен із них росте у певних місцях. Наприклад, сироїжки, взагалі невибагливі, тому вони ростуть повсюди. Білий гриб полюбляє вологий грунт, тому його варто шукати у дубових чи букових насадженнях, хоча в хвойних лісах його теж можна знайти. Ясна річ, що підберезовик росте у березових гаях. Великими родинами у хвойних та мішаних лісах ростуть лисички. Вони полюбляють ховатися під мохом, та грибник, який має гострий зір та величезне бажання “вполювати” щось смачненьке, їх неодмінно знайде.

Також є загальні правила пошуку грибів, так би мовити універсальні. Наприклад, коли на вулиці спекотна суха погода, то грибочків більше в тіні, під деревами, де волого і тепло. А якщо погода дощова та волога, то пошук дасть результат, якщо ви його здійснюватимете у місцях, де менше вологи, а земля прогріта під сонечком.

Візьміть до уваги, що гриби не можна шукати на узбіччі доріг та поблизу сміттєзвалищ. Навіть якщо вони такі привабливі, не беріть їх, адже вони могли увібрати в себе все шкідливе та токсичне. Не ризикуйте власним здоров’ям!

Збір грибів - особливий ритуал. Він подарує вам неймовірний букет емоцій: спокій, зосередженість, гармонію, азарт, задоволення тощо. Коли блукаєш лісом у пошуках красенів на ніжках, забуваєш про час, поринаєш у суцільний спокій та насолоджуєшся миттю.

Ну що вже захотілося прогулятися лісом у пошуках смачної “здобичі”? Тоді хутчіш використайте наші рекомендації з пошуку грибів на практиці!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.