Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Зовнішнє оздоблення будинку з СІП-панелей: який матеріал ідеальний для канадського будинку

Як відомо, каркасні будинки за канадською технологією відрізняються рядом переваг, серед яких: доступність, швидкість і простота споруди, енергозбереження, звукоізоляція. Ще до таких можна віднести широкий вибір варіантів як внутрішнього, так і зовнішнього оздоблення будинків з SIP.

Канадський будинок невибагливий у цьому відношенні, відкриваючи широкі перспективи вибору оздоблювальних матеріалів виходячи з ваших можливостей і бажань. Готовий канадський будинок - немов чисте полотно, на поверхні якого ви можете «малювати» власну картину, приміряючи різні варіанти обробки.

Говорячи про зовнішню обробку, ми маємо на увазі покрівлю та обробку стін. З вибором матеріалу для покрівлі все більш-менш зрозуміло. Можна використовувати різні види черепиці - глиняну, металочерепицю, м'яку черепицю, черепицю з композитних матеріалів. Всі вони підійдуть для покрівлі канадського будинку. А ось як бути з фасадом? Який матеріал найдоцільніше використовувати для його облицювання?

У пошуках ідеального рішення для зовнішньої обробки канадського будинку

Панелі СІП, з яких зібраний будинок, ідеально рівні, і дозволяють легко застосовувати різні оздоблювальні матеріали. При цьому слід пам'ятати, що всі вони мають і сильними, і слабкими сторонами. Ідеального матеріалу в цьому сенсі не існує. Однак можна віддати перевагу найбільш прийнятного виду облицювання будинку з SIP саме для вас, наприклад, з точки зору співвідношення його вартості і якості, а також відповідності вашим естетичним побажанням.

При найближчому розгляді, з великого списку матеріалів, придатних для зовнішньої обробки каркасного будинку за канадською технологією, можна виділити кілька «лідерів».

Сайдинг

Цьому матеріалу співають оди, і заслужено. Це той заповітний варіант доступної ціни і хорошої якості. Сайдинг буває декількох типів: вініловий, дерев'яний, металевий. Канадський будинок, облицьований їм, виглядає на мільйон, хоча в дійсності цей матеріал відноситься до одного з недорогих. Чудовий зовнішній вигляд, простота монтажу і догляду - ось ті характеристики, які роблять сайдинг досить популярним.

До безперечних плюсів даного матеріалу відносяться його нетоксичність, негорючість, стійкість до впливу атмосферних явищ. Панелі сайдинга мають малу вагу, зручні для здійснення зовнішньої теплоізоляції будівлі, продумані в плані забезпечення його вентиляції.

Фасадна штукатурка

Один з простих, але від цього не менш ефективних способів зовнішньої обробки каркасних будинків за канадською технологією. Декоративна штукатурка буває різного складу, кольору і фактури, що дає безмежні можливості в створенні дизайну фасаду.

Сучасні види декоративної штукатурки відповідають всім вимогам, що пред'являються до високоякісних оздоблювальних матеріалів: вона паропроницаема, морозостійка, вологостійка, що не піддається горінню. Шар покриття, утворений декоративної фасадною штукатуркою, захищає стіни канадського будинку від атмосферних опадів, механічних пошкоджень.

Натуральний і штучний камінь

Застосування натурального каменю або штучних фактурних плит, що імітують природний камінь - ефектний і практичний спосіб обробки будинку. Переваги натурального каменю безперечні: міцність, довговічність, багатий зовнішній вигляд. До його умовних недоліків можна віднести лише значну вартість такої обробки і чималу вагу самого матеріалу.

Гідною альтернативою натуральному каменю виступає камінь штучний. Він в 2-3 рази його легше, тому не потребує посилення поверхонь, на які укладається. Декоративний штучний камінь значно дешевше натурального, при тому, що зовні складно від нього відрізнити, більш зручний в роботі. Міцність і захисні властивості також на висоті.

Як ми вже згадували вище, існують і інші варіанти облицювання будинків із SIP: дерев'яна вагонка, блок-хаус, клінкерні плити, вентильовані фасади, термопанелі і інші. Використання кожного з них може бути виправдане в конкретній ситуації. Каркасні будинки за канадською технологією дозволяють застосовувати різноманітні матеріали для зовнішньої обробки з однаково хорошим результатом - все залежить від вашого уявлення про прекрасне і фінансового потенціалу.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.