Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Які ремонтні роботи можна запланувати на зиму

Всі знають, що гірше за власний ремонту, може бути тільки ремонт сусідів. Але це за умови, що Ви живете в багатоквартирному будинку. Якщо ж Вам пощастило купити котедж в Київській області, то сусідський ремонт Вам точно не загрожує. Справа за малим - пережити власний.

Традиційно вважається, що ремонт має сенс затівати виключно в теплу пору року. Тому навесні ціни на будматеріали злітають, а в будівельних супермаркетах не проштовхнутися. Хоча насправді це не зовсім так. Так, зовнішні оздоблювальні роботи, ремонти фасадів та покрівлі краще відкласти до літа, а ось внутрішньою обробкою цілком можна зайнятися і взимку. І повірте, ремонт взимку - Вам може навіть сподобатися! Вас чекатимуть сотні вільних робочих рук за помірною ціною і приємні знижки на будматеріали (до 20%). Але все це можливо, якщо в будинку є водопостачання і він опалюється. Якщо заміський будинок придбаний для сезонного проживання і опалення в ньому не передбачено проектом, можна, звичайно, використовувати теплові гармати, якщо зимовий ремонт життєво необхідний, але готуйтеся тоді до серйозних рахунках за електроенергію і ряду інших труднощів.

П'ЯТЬ особливостей зимового ремонту:

Якщо б було все одно, люди лазили б у вікно. А то - вір або не вір - чомусь ходять в двері. Якщо Ви плануєте змінювати двері і вікна, то майте на увазі, що подібні роботи в зимовий період цілком здатні вихолодіть всю площу будинку в лічені години. Тому заплануйте цей захід «на першу чергу» (щоб не завдати шкоди вже готової обробці) і, перш ніж перейти до наступної фази ремонту, прогрійте будинок до оптимальної температури. Крім того, врахуйте той факт, що віконні та дверні блоки, доставлені з вулиці, повинні обов'язково прогрітися до кімнатної температури. Це стосується і інших матеріалів, які здатні змінювати свої властивості в результаті коливання температур (монтажні піни, силікони, герметики і т.д.)

Не всякому вір, закривай міцніше двері! Під час ремонту всі вікна і двері повинні бути щільно закриті. По дому не повинні «гуляти» протяги, оскільки різниця температур вкрай негативно позначиться на обробці і не тільки. Можна, звичайно, сподіватися на знаменитий слов'янський «авось», але навряд чи Ви решілікупіть будинок в Київській області для того, щоб насолоджуватися ремонтним нон-стопом довгі роки. Не нехтуйте правилами зимового будівництва, тоді не доведеться нічого переробляти і платити двічі!

Всякому дню своя турбота. Ремонтні роботи взимку займуть більше часу. Це потрібно знати і враховувати, особливо при проведенні малярних і штукатурних робіт. Не можна переходити до наступного етапу, не дочекавшись повного висихання поверхні.

Сухий по мокрому не тужить. Вологість в опалювальному приміщенні в 2 рази нижче, ніж в тому ж приміщенні в літній час. Тому можна сміливо стверджувати, що шпаклівки, фарби на водній основі і грунтовки висохнуть швидше під час зимового ремонту (це плюс). А ось лак і паркет більше «люблять» вологість, тому при проведенні цих робіт можуть знадобитися зволожувачі.

Носити не переносити, возити не перевозити. Особливу увагу слід приділити перевезення та зберігання будівельних матеріалів. Наприклад, багато фарби при негативних температурах замерзають, а при розморожуванні дають осад, який нікуди вже не дінеться і «відгукнеться» дрібними крупинками по всій стіні. Тому купуючи ті чи інші суміші та будівельні матеріали, уважно читайте опис на упаковці, в якому обов'язково має бути зазначено обмеження щодо застосування в умовах низьких температур. На сучасному ринку будматеріалів представлений величезний вибір морозостійких фарб і сумішей, використання яких взимку не буде загрожує випаданням суспензії частинок на поверхні, що фарбується.

Як бачите, дуже багато внутрішні роботи можна запросто починати, не озираючись на стовпчик термометра за вікном, але є й інші, які потребують тепла і з якими має сенс почекати до літа (наприклад, зовнішня обробка фасадів, заміна покрівлі). Більшість внутрішніх робіт можна проводити в будь-який час року, але у випадку з зимовим періодом просто є певні правила, які підлягають обов'язковому дотриманню і є запорукою успіху. Якщо ж Ви задумали купити котедж в Київській області виключно в цілях сезонного проживання, що передбачає відсутність опалення, то якимось літнім сезонами доведеться пожертвувати ... в ім'я ремонту.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.