Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Внутрішні перекриття в канадському будинку

Внутрішні перекриття - це горизонтальні будівельні конструкції, що розділяють приміщення будівель по висоті. За призначенням перекриття бувають підвальні, міжповерхові і горищні.

Перекриття розрізняються між собою по конструкції. Найпоширенішими в наш час є збірні балкові або панельні, монолітні залізобетонні, збірно-монолітні, цегельні арочні склепіння та інші. Для будівництва перекриттів використовують залізобетон, цегла, камінь і дерево, вибір яких регламентується типом будівлі та їх призначенням.

У будинку, побудованому за канадською технологією внутрішні перекриття, як правило, виконані з традиційного «канадського» матеріалу - СІП.

Що потрібно про знати про функції перекриттів

Перекриття в житловому будинку повинні виконувати наступні функції:

- теплоізоляція: важлива для горищних і підвальних перекриттів, тому що через погано утеплений підлогу і стелю може йти до 25-40% тепла.

- звукоізоляція: якщо на верхньому поверсі в будинку, де не приділено належної уваги звукоізоляції, щодня будуть активно гратися діти, то дорослі, що знаходяться поверхом нижче, навряд чи зможуть спокійно відпочити.

- достатня міцність: меблі, побутова техніка, предмети інтер'єру мають досить відчутну вагу. У зв'язку з цим перекриття повинно бути достатньо жорстким, щоб не прогинатися під вагою того, що буде стояти на підлозі.

Основні правила облаштування внутрішніх перекриттів

  • Матеріал для перекриття не повинен бути важче матеріалу, використовуваного для зведення стін. Тобто будинку, побудованому за канадською технологією, абсолютно протипоказані, наприклад, залізобетонні перекриття.

  • Для швидкої збірки перекриттів найкраще використовувати типові матеріали стандартних розмірів. Будівництво за канадською технологією з використанням СІП дозволяє максимально прискорити цей процес.

  • Використання дерев'яних балок на увазі їх обробку антисептиками і антипіретиками.

  • Для перекриття краще використовувати матеріал, який має оптимальну товщину: чим вона більше, тим більше буде кубатура будівлі, і тим дорожче обійдеться будівництво будинку.

Пам'ятайте про гідроізоляцію - особливо важливо це врахувати під час будівництва перекриття першого поверху.

Внутрішні перекриття в канадському будинку з СІП

При будівництві будинків за канадською технологією використовуються збірні балочно-панельні перекриття. Як балок укладаються дерев'яні бруси товщиною 230 мм. Для підвального перекриття поверх балок кладуть СІП товщиною 200 або 204 мм. Для міжповерхових і горищних перекриттів використовують 2 ОСП-плити товщиною 22 мм, «перешаровані» мінеральною ватою.

Така конструкція, як не можна краще задовольняє всім вимогам, які висуваються правильним перекриттях: міцність, висока ступінь звуко- і теплоізоляції, вологостійкість. Підлога з СІП не вимагає утеплення, а на дерев'яну поверхню ОСП легко лягає лінолеум, ламінат і навіть паркет. Що стосується стелі з ОСП, то його легко обклеїти будь-якими шпалерами або пофарбувати.

При самостійному будівництві будинку за канадською технологією, не забудьте деякі важливі моменти:

- монтаж перекриття починаємо з кутовий сендвіч панелі;

- перекриття збирається по системі шип-паз - тобто кожна наступна панель зміщується щодо попередньої, а між ними укладається дерев'яний брус;

- відстань між балками повинно бути 1250 мм, що дорівнює ширині СИП-панелі. Укладати СИП-панелі за довжиною не рекомендують тому що в цьому випадку знижується жорсткість перекриття і можливий його прогин під вагою великогабаритних меблів і техніки;

- в двоповерхових будинках при розміщенні сходи потрібно пам'ятати про довжину отвору для неї - при підйомі на другий поверх людина не повинна стосуватися головою стелі або балок. Тому краще всього помістити сходи між двома балками;

- при прокладанні через перекриття трубопроводу - не забудьте вставити металеві або вінілові гільзи, з наступним ретельним звукоізоляцією залишився зазору.

Яким би простим не здавалося процес будівництва будинку за канадською технологією, для влаштування перекриттів потрібні певні знання і навички. Щоб новий будинок став надійним і теплим житлом на довгі роки, довірте його будівництво професіоналам компанії Євродім.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.