Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

ТРИ причини замовити будівництво у професіоналів

Професійна компетентність завжди в ціні. А коли мова йде про будівництво заміського будинку, то майбутні домовласники демонструють небувало високий рівень домагань. І це не дивно, оскільки будівництво будинку - це недешевий інвестиційний проект, розрахований на перспективу. І навряд чи в чиїсь плани входить перспектива швидкого ремонту.

Можна спробувати самостійно задовольнити свої власний домагання, придбати готовий домокомплект і спробувати його зібрати. Але не всі хочуть і готові цим займатися і, треба сказати, не всім це під силу. Можна довірити збору СИП-домокомплект вільнонайманою бригаді, але слід бути готовим до того, що більшість цих будівельників не мають ні профільної освіти, ні професійної мотивації, ні відповідних навичок. Їх ціноутворення може виявитися досить привабливою, але якість - сумнівним. Оптимальний варіант - скористатися послугами будівельних фірм, що мають бездоганну професійну репутацію і співробітництво з якими регламентується договірними і гарантійними зобов'язаннями. / P>

Отже, ТРИ причини замовити будівництво заміського будинку у професіоналів:

Мінімум робочих витрат з боку замовника

Будувати будинок руками професіоналів - просто зручно. Будівельна фірма бере на себе весь комплект робіт, починаючи з розробки проекту, зведення фундаменту, монтажу вікон і дверей, обшивки фасаду та розводки електрики, влаштування внутрішнього водопроводу і каналізації і закінчуючи внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Все що залишається Вам - це підписати договір, сплатити узгоджену суму за послуги і отримати ключ від готового будинку в термін, регламентований договором. Тобто мінімум трудовитрат за порівняно невеликі гроші (якщо говорити про панельно-каркасному житловому будівництві). Ніяких стресів, труднощів і головного болю. Можливо, для підстраховки, має сенс вкласти частину грошей в так званий інженерний патронаж і організувати контроль і приймання окремих етапів будівельних робіт якимось незалежним фахівцем, щоб переконатися в сумлінності підрядника (проте, якщо ми говоримо про підрядника з хорошою репутацією, то це зайве ).

Бездоганна організація і висока якість виконання робіт

Якщо женіться за якістю - заручитися підтримкою професіоналів! Більш того, запланувавши будівництво заміського будинку з СИП-панелей має сенс замовити збірку у фірми, що спеціалізується саме на панельно-каркасних технологіях. Можна, звичайно, купити домокомплект і спокуситися на багатопрофільний «професіоналізм» за доступною ціною. Але це чревате наслідками і, найімовірніше, відчутно вдарить по якості. Професійні будівельні компанії зацікавлені в наданні високого рівня послуг, їм просто невигідно і нерентабельно працювати погано. Вони отримують гідну оплату своїх послуг і зацікавлені в розширенні портфеля замовлень і стабільної високої репутації. Крім того, їх робота строго регламентована і спланована, вони чітко знають, що і коли робити, їх алгоритм дій ретельно продуманий і напрацьований. Так, за якість треба платити. Але ці витрати сповна компенсуються можливістю придбання бездоганного будинку з бездоганною репутацією.

Незмінний бюджет і чітко прорахована кошторис

Замовивши будівництво будинку у професіоналів, ви забезпечуєте собі стабільність бюджету та отримуєте на руки заздалегідь прораховані кошторис. Люди, що будують будинки круглий рік, мають чітке уявлення про те, які статті витрат мають бути в процесі будівництва. Дуже важливо ефективно і правильно підготуватися до власної будівництві. Причому це важливо не тільки для замовника, але і для підрядника, що дозволяє виключити непотрібні ризики в обох випадках. Договір на будівництво, який зазвичай підписується з будівельними компаніями, є гарантом стабільності і чітко фіксує інтереси обох сторін. Що теж важливо.

Робота з професіоналами - це висока культура відносин, гарантія якості і мінімум трудовитрат. Це можливість побудувати будинок в максимально короткі терміни. Навіть при будівництві заміського будинку в сегменті економ має сенс вкласти трохи більше в професіоналізм. І результати не змусять себе довго чекати.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.