Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Топ-5 помилок при будівництві канадського будинку: як їх уникнути

Як відомо, будівництво канадських будинків є одним з найекономічніших, швидких і, як наслідок, популярних сьогодні методів зведення заміської нерухомості. Однак, на жаль, людський фактор ніхто не відміняв, і каркасно-панельна технологія, як і будь-який інший спосіб будівництва, не застрахована від помилок, результатом яких може стати в кращому випадку розчарування власника.

Давайте розглянемо п'ять найбільш поширених помилок, що допускаються забудовниками в ході споруди каркасно-панельних будинків ...

Будівельні роботи БЕЗ проекту

Проект - це початковий план дій і базова основа для кошторису, яка дозволяє власнику житла побачити кінцеву вартість. І жодна серйозна організація не приступить до роботи ДО ТОГО, як проект майбутнього будинку буде узгоджений, затверджений і підписаний.

Проте, досить часто бажання заощадити «штовхає» людини до того, щоб відмовитися від розробки проекту. Наймаються приватні бригади або ж, що і зовсім нерозумно, господарі здійснюють будівництво канадських будинків своїми силами, залучаючи некваліфікованих помічників тільки для «фізично важких етапів».

БЕЗ проекту можна скласти точний кошторис, тому по ходу зведення будуть постійно вноситися уточнення і докуповуватися матеріали. Дана помилка призводить до того, що забудовник не може точно розрахувати, у скільки йому обійдуться будівельні роботи.

Але ж усього цього можна уникнути ... Запам'ятайте! Наявність проекту - фундамент успішного будівництва.

Зміни в проекті на свій розсуд

Бувають випадки, коли прагнення ще більше скоротити будівельні витрати призводить до внесення змін у вже готовий план:

зміна несучих конструкцій або товщини силових балок, що може привести до нестійкості всієї будівлі;

заміна якісних і дорожчих матеріалів на дешеві і неперевірені в справі аналоги, в результаті чого знижується довговічність будинку, а це значить, що вам забезпечені часті ремонтні роботи.

Іноді готова схема, припустимо, цегляного будинку, скопійована з Інтернету, «підганяється» під будівництво канадських будинків. Тобто, на основі проекту по абсолютно іншою методикою зводиться каркасно-панельне будівля. При цьому не враховується той факт, що у канадської технології є свої і ДУЖЕ серйозні вимоги.

Висновок: такі дії спочатку ставлять під загрозу весь хід будівельних робіт!

Проект - справа серйозна, він створюється і розробляється професіоналами, тому не варто намагатися коригувати його на свій розсуд.

Точність зведення фундаменту

Незважаючи на те, що каркасно-панельна нерухомість є однією з найбільш легких конструкцій - не можна халатно ставитися до створення фундаменту.

Часті помилки даного етапу будівництва:

відсутність геологічних досліджень (а раптом під будинком виявиться пливун з нульовою несучою здатністю, тоді вся відповідальність ляже на вас, якщо ви вирішите заощадити на геоекспертізе);

не враховано інженерні мережі (при заливці підстави формуються «комунікаційні отвори», в іншому випадку прокладку інженерних мереж доведеться вести вже через моноліт готового фундаменту);

недостатність вентиляції (відсутність або погана вентиляція підпілля призведе до появи в будинку грибка і цвілі).

Недбале ставлення до фундаменту нерідко призводить до того, що вся конструкція йде під укіс ще до завершення будівельних робіт.

Без уваги залишається герметичність

Порушення герметичності - малопомітна на перший погляд проблема. Однак, втративши її з виду, можна забути про збереження тепла в будинку, сухості в період рясних дощів і талих вод, надійності і довговічності самої будівлі.

Зверніть увагу на наявність, як гідроізоляції, так і пароізоляції (відсутність спричинить за собою розвиток вогкості і гнильних процесів, зниження теплоізоляційних показників). Якість герметизації можна визначити, піднісши руку до кутів або вікнах будинку - при неправильно проведених ізоляційних роботах ви відчуєте легкий рух повітряних потоків.

Вибір несумлінного або недосвідченого підрядника

Ще зовсім недавно питання непрофесійних бригад були на другому плані. На даний момент з розвитком Інтернету «будівельні сторінки» буквально рясніють оголошеннями про недорогий зведенні каркасно-панельних будинків. Причому пропозиції надходять далеко не завжди від осіб, які дійсно володіють необхідними знаннями та досвідом.

Не ризикуйте довіряти свій майбутній будинок сумнівним організаціям і дилетантським бригадам будівельників. Економія на професійні послуги в більшості своїй призводить до ще більших фінансових витрат і плачевного підсумку, яким ви навряд чи зможете насолодитися.

Для того щоб будівництво канадських будинків пройшло ідеально і без неприємних сюрпризів, слід завжди пам'ятати - тут не буває дрібниць і помилкової економії, яка згодом відіб'ється на якості готового будівельного об'єкта!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.