Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Садова піч на ділянці під Києвом: розширюємо межі комфорту

Прагнення заміських жителів, які вже встигли купити котедж під Києвом, облаштувати своє житло з найбільшим комфортом, природне і зрозуміле.

Крім поширених нині штучних водойм, басейнів, теплиць, зимових садів, дитячих майданчиків та інших благ, які можна організувати на території приватних володінь, все більшої популярності набувають такі корисні на присадибній ділянці конструкції, як садові печі. Що це таке і для чого вони потрібні? Про це нижче.

Садова піч - додатковий комфорт на вашій ділянці під Києвом!

Любіть приємне проведення часу на природі в колі близьких людей з приготуванням шашлику, піци, запечених овочів і іншої смакоти? В такому випадку, садові піч стане незамінною складовою зони відпочинку на вашій присадибній ділянці. Сучасні садові печі дозволяють побалувати себе смачними стравами, процес приготування яких вимагає наявності духовки, коптильні, мангала або вертіла. І зробити це можна на свіжому повітрі, практично при будь-яких погодних умовах.

Найпростіша класична садові піч, так звана піч-барбекю, дуже популярна серед власників приватної нерухомості, які давно хотіли купити котедж під Києвом і відчути всю красу життя за містом. Вона досить проста в створенні, експлуатації та догляді. Вуличну піч-барбекю можна використовувати протягом усього року, якщо встановити її в просторій альтанці або під захисним навісом.

Така садова піч представляє собою вогнище, що має задню стінку, встановлений на узвишші. У нижній частині конструкції розташовується ніша для палива. Сама топка знаходиться на висоті, прийнятною для зручного приготування їжі. Піддон для вугілля, мангал з шампурами, решітка для запікання робляться знімними, для простоти догляду за ними. Для відводу продуктів горіння встановлюється димохід, часто з вентилятором, який буде створювати примусову тягу.

Для кладки вуличної печі використовують, найчастіше, пічної повнотіла цегла. Рідше застосовуються матеріали з бетону, натурального каменю. Як облицювання найбільш поширені натуральний і штучний камінь, кахлі, керамічна плитка. Допускається оштукатурювання з подальшим фарбуванням. Металеві деталі печі, контактують з харчовими продуктами, робляться з неіржавіючої сталі або чавуну.

Садова піч: різноманіття вибору

Звичайно ж, сама невигадлива модель садової печі не є єдиним варіантом для тих, хто купив котедж під Києвом і бажає максимально комфортно облаштувати його корисний простір. Багатофункціональні садові печі з тандира (додаткової глиняною піччю), вертелом, духовкою, коптильнею, оснащені обробним столиком, мийкою, сушаркою, шафками для зберігання начиння і різних дрібниць, дуже і дуже привабливі для любителів «all inclusive» у відпочинку і побуті.

Дизайн садової печі також може мати масу варіацій. І він, самою собою, повинен «перегукуватися» з загальним стилем присадибної ділянки і самого будинку. Сьогодні, крім традиційної російської печі, яка дотримується етно-стилю, можна побачити вуличні печі в авангардному, готичному вирішенні, і навіть виконані в стилі хай-тек.

Існують також невеликі мобільні міні-печі, які можна встановлювати як на відкритому просторі ділянки, так і в приміщенні - в альтанці, павільйоні для відпочинку. Переносна піч для саду являє собою конструкцію, схожу на піч «буржуйку» в удосконаленому вигляді. Таку садову пекти можна придбати в магазині.

Садова піч: технічні моменти

Якщо ви купили котедж під Києвом і плануєте обзавестися особистої садової піччю, врахуйте наступні важливі моменти.

  • Громіздкі багатофункціональні садові печі встановлюються обов'язково на фундаменті. Його висота повинна перевищувати рівень стояння дощових і талих вод.
  • Якщо користування садової піччю передбачається цілорічне, над нею потрібно встановити надійний навіс, здатний захищати і від «косих» дощів.
  • Не варто оснащувати садову піч функціями «про запас», якими ви будете дуже рідко користуватися. Це не тільки марна трата грошей, але і необгрунтоване збільшення розміру установки, що буде створювати додаткові складності в її розміщенні та експлуатації.
  • Садову піч слід розташовувати на безпечній відстані від газопроводу і електроліній, а також від дерев, інших легкозаймистих об'єктів.

Вирішивши купити котедж під Києвом і обзавестися садової піччю, ви в рази підвищите рівень комфорту свого життя за містом. За допомогою садової печі ваші пікніки на власній ділянці перетворяться на справжнє свято!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.