Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Розвіюємо міфи про неможливість будувати взимку

Стереотипи в житті людини відіграють неабияку роль. На рівні підсвідомості вона вирішує, що хоче будинок з цегли, бо він міцніший, а будуватись взимку не буде, бо нічого путнього з цього не вийде. Така думка більшості. І лише обрані знають як воно є насправді. Ми підготували для вас інформацію, яка допоможе прояснити для себе чи можна будувати будинок взимку.

Будуватися взимку можливо, більш того - це вигідно. За рахунок того, що думка про неможливість будуватися в мороз і холод дуже поширена, у забудовників настає період, який зветься “не сезон”. Малий потік клієнтів змушує їх діяти радикально та знижувати ціни на нерухомість, давати різноманітні акції та спецпропозиції. Таким чином, людина, яка замовить будівництво котеджу взимку, отримає унікальний шанс зекономити чималу суму коштів.

Якщо ж говорити про сам процес будівництва, коли на вулиці мінусова температура, то він абсолютно можливий. У сучасному світі існує безліч технік і технологій, які за будь-яких обставин і погоди, сприяють якісному та комфортному зведенню будинку. Скажемо більше, що існують навіть такі роботи, які краще всього виконувати в холодну пору року.

Заливати фундамент у мороз до -20 градусів також можна. Дехто може собі уявити, що при такій температурі бетон перетвориться на тверді шматки. Але це не так. Тут використовуються спеціальні морозостійкі домішки, які дозволяють комфортно працювати з цим матеріалом навіть взимку. При цьому результат і якість - максимальні.  

Далі йде зведення коробки. Ми будуємо за двома технологіями: із SIP-панелей та з газоблоку. Обидва матеріали дозволяють будувати котеджі взимку. Що стосується газоблоку, тут як і у випадку з фундаментом, використовують нагрівання чи морозостійкі домішки. З SIP-панелями також неважко працювати взимку.

Після зведення стін, будинок має певний час постояти. Спеціалісти якраз і говорять, що найкраще цей період, щоб припадав на холодний час. Будинок, який “настоїться” взимку, ідеальний для фасадного оздоблення весною. А влітку можна вже буде радісно заселятися в новий котедж.

Якщо ж ваша думка залишається незмінною і будуватися взимку побоюєтесь, пропонуємо замовити будівництво прямо зараз, щоб холодну пору використати для укладання договору, розробки та погодження проекту.  А вже весною, коли погода буде значно теплішою, ваш будинок буде першим у черзі на зведення.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.