Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Пінополістирол в повсякденному житті людини: маленький геній великого комфорту

Ви знайомі з таким матеріалом, як пінополістирол? Негативна відповідь не приймається, так як сьогодні кожен з нас регулярно стикається з «представниками сімейства полістирольних».

Дійсно, пінополістирол (в побуті «пінопласт») давно і надовго увійшов в наше життя. Без нього не обходяться найрізноманітніші будівельні роботи, він незамінний в якості пакувального матеріалу, пінополістирол вважається найкращим варіантом виконання одноразового посуду.

Пінополістирол в житті людини: на сторожі комфорту, здоров'я і достатку

Пінополістирол - матеріал, значно поліпшив своєю появою якість нашого життя. Елементарний приклад: одноразовий стаканчик з пінополістиролу, наповнений палючим кави, не завдасть вам дискомфорту або навіть хворобливих відчуттів, як, скажімо його картонний або поліпропіленовий «побратим». Зворотна ситуація: спекотного літнього дня так приємно освіжитися холодним напоєм, який, перебуваючи в ємності з пінополістиролу, буде залишатися таким втричі довше. Погодьтеся, і така дрібниця має вагу в нашому повсякденному житті.

Пінополістирол ідеальний для харчових продуктів

Пінополістирол є визнаним лідером матеріалів, що застосовуються для виготовлення одноразового посуду, піддонів і контейнерів для напівфабрикатів, ланч-боксів для продуктів харчування на водному, залізничному, повітряному транспорті. Він допомагає максимально довго зберігати початкову температуру продуктів, їх свіжість.

Посуд з пінополістиролу не викликає незручностей в експлуатації, вона не розкисає, не деформується, не накопичує конденсат на своїй зовнішній поверхні. Відповідає всім вимогам гігієнічності та безпеки, що пред'являються до харчової тарі.

Пінополістирол успішний в медицині

Гарячий свіжоприготований кави - це, звичайно ж, приємне явище в круговерті буднів, але воно здасться сущою дрібницею в порівнянні з деякими життєво необхідними моментами. Так, пінополістирол успішно використовується в медицині, в тому числі і для такої відповідальної місії, як транспортування донорських органів. Куди вже тут швидкому харчуванню або будівельних робіт змагатися в важливості з даною галуззю застосування пінополістиролу!

Пінополістирол в будівництві: тепло, краса, затишок!

Втім, можна поміркувати в цьому напрямку. Трансплантація органів - дуже серйозна процедура, на щастя, не загрожує всім підряд. А ось жити в комфортних умовах, в затишному, красивому, теплом будинку хочеться всім без винятку. Пінополістирол і тут приходить на допомогу людині. Його використовують в якості ефективного утеплювача і з метою шумоізоляції, як оздоблювальний матеріал для внутрішніх та зовнішніх будівельних робіт (елементи декору, підвісні стелі, накладні фасадні конструкції). Так, будівельно-інвестиційна компанія «Євродім» при виробництві СИП панелей використовує пінополістирол марки ПСБ-25: ідеальний матеріал з точки зору співвідношення ціни / якості / споживчих характеристик. Він забезпечує відмінну тепло і звукоізоляцію, зручний у використанні, абсолютно екологічний.

Пінополістирол незамінний в якості пакувального матеріалу

Всі ми щось купуємо. І це «щось» часто потребує пакувальному матеріалі підвищеної міцності. Надійна упаковка для тендітних виробів, складних механічних і електронних приладів, продуктів харчування і предметів, що вимагають дотримання певних температурних норм при зберіганні або транспортуванні, виготовляється з пінополістиролу.

Пінополістирол в промисловості

Широко використовується пінополістирол в важкої і легкої промисловості. З нього роблять форми для лиття металу, їм теплоизолируют холодильні камери побутового та промислового призначення, рефрижератори, ізотермічні фургони. Пінополістирол служить сировиною для виготовлення різних матеріалів, використовуваних в масштабних (і не дуже) будівельних роботах. Спіненими гранулами пінополістиролу набивають чохли м'яких меблів. Все це надає опосередкований або прямий вплив на якісний рівень нашого життя.

Пінополістирол в рекламі

Крім перерахованого вище, пінополістирол вдало відзначився і в маркетингу. На продукції з цього матеріалу легко розмістити будь-яку рекламну напис або логотип. Така реклама ненав'язлива, але вельми результативна. Як бачите, пінополістирол і гроші допомагає заробляти!

Пінополістирол в побуті: 100% безпеки!

Вкрай важливим є той факт, що пінополістирол абсолютно безпечний для людини. Всі предмети з пінополістиролу, з якими ми максимально часто стикаємося в побуті (наприклад, той самий посуд для фаст-фуду або матеріали, за допомогою яких здійснюються оздоблювальні та будівельні роботи), нешкідливі.

Пінополістирол офіційно визнаний єдиним матеріалом, рекомендованим для тривалого контакту з харчовими продуктами. Доведено, що він не робить мутагенного, канцерогенного, тератогенного впливу на живі організми.

Пінополістирол не розчиняється у воді, а в разі потрапляння в організм людини або тварини виводиться природним шляхом в незмінному вигляді.

Як і для людини, пінополістирол не є небезпечним також для навколишнього середовища. У процесі його виробництва не використовують озоноруйнівні речовини.

 Ось бачите, який, виявляється, цінний внесок робить в наше повсякденне життя дітище природи і сучасної хімічної індустрії - пінополістирол!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.