Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Підвал у будинку: п'ять способів використовувати з розумом

Перебравшись з міських висоток в комфортабельний будинок, хочеться сповна насолодитися всіма перевагами заміського життя. Купити квартиру з двориком під Києвом мріють багато. Коли ж мрія, нарешті, стає реальністю і приходить повне усвідомлення масштабу значущості даної події для життя окремо взятої родини, варто сісти і подумати: як же грамотно і максимально раціонально використовувати заповітні метри.

Якщо Вам пощастило, і ваш будинок в передмісті має підвальне приміщення, то завдання ускладнюється, адже потрібно продумати, що робити з кожним сантиметром цієї корисної площі. Зате, при правильному плануванні, «мінус перший» поверх подарує Вам величезну кількість додаткових переваг і зручностей. Але підійти до вирішення «підвального» питання слід грунтовно і максимально відповідально.

Отже, п'ять популярних рішень для підвального приміщення:

Холодний льох для зберігання харчів

Кожна господиня, коли думає про покупку квартири з двориком під Києвом, неодмінно мріє нарешті виділити квадратні метри під господарські потреби. Оскільки країна у нас багата на сезонні фрукти і овочі, а українці - народ працьовитий і запасливий, з усіх вільних кутів міської квартири до кінця літа «визирають» джеми, варення, компоти і соління. А тут з'являється рідкісна можливість заготовити масу сезонних овочів за доступними цінами, прикупити пару дубових бочок для засолювання і далі «кинутися в усі тяжкі». І ніяка зима не страшна, коли під ногами (в прямому сенсі слова) справжня фруктово-овочева база.

Пральня або побутове приміщення для зберігання речей

У підвалі власного будинку можна запросто обладнати міні-пральню, встановити пральну і сушильну машини і сучасне гладильне обладнання. Якщо площа приміщення дозволяє, при правильному зонуванні пральню можна поєднати з побутівкою, де будуть зберігатися найрізноманітніші речі, які традиційно і викинути шкода, і використовуєш рідко. Як правило, в кожній родині знайдеться по пару мішків таких речей, які дрейфують і весь час перебувають на межі потрібності-непотрібності.

Тренажерний зал або міні фітнес-центр

Варто тільки купити квартиру з двориком під Києвом - і питання фізичного виховання всіх членів сім'ї можна вважати закритим, за умови наявності підвального приміщення, звичайно. Якщо спорт відіграє не останню роль в житті близьких Вам людей, то чому б не перетворити підвал в спортзал. В цьому випадку потрібно передбачити достатню кількість розеток і ретельно продумати спортінвентар, який ощасливить кожного з членів сім'ї. Потрібно врахувати інтереси всіх - і маленьких, і великих. Адже куди приємніше тренуватися в компанії близьких людей, ніж годинами споглядати чужі тіла і біцепси в фітнес-клубах загального користування, та ще й платити за цю можливість чималі гроші.

Клуб сімейного дозвілля / ігрова кімната / домашній кінотеатр

Залежно від складу і сфери інтересів сім'ї, підвал можна використовувати як кімнату сімейного дозвілля і проведення часу. Причому до вирішення даного завдання можна підійти з розумом. Підвальні квадратні метри можна розділити на функціональні ділянки, які будуть враховувати інтереси всіх без винятку. Якщо в будинку є діти, то можна обладнати затишний ігровий куточок для настільних ігор і пустощів, куди ж без нього... А якщо обзавестися хорошим домашнім кінотеатром, то все найцікавіше, включаючи кінопрем'єри і значущі спортивні події, буде відбуватися в підвалі Вашого будинку .

Підвал-готель / підвал-офіс

Сьогодні життя диктує свої умови, і багато хто працює вдома. Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій позбавило багатьох людей від необхідності відвідувати офіси і відкрило необмежені можливості тим, хто хоче підробити ввечері. У будь-якому випадку, багато людей, особливо творчих професій, просто потребують власному просторі, яке буде належати їм одним, де все буде розкидано «в строгому порядку» і де можна просто спокійно вдумливо попрацювати. Якщо у Вашій родині є такі представники, то чому б, прикупивши квартиру з двориком під Києвом, не подумати організацію робочого кабінету в підвалі. До того ж, обладнавши кабінет хорошим диваном, можна сміливо включити в перелік приміщень ще і гостьову кімнату. Це зручно, практично і дуже оригінально.

Звичайно ж, ми перерахували далеко не всі способи використання підвалу з розумом і з користю. З десятків можливих, кожна сім'я вибере саме той варіант, який їй підходить. Але незалежно від вибору того чи іншого функціонального напряму, підвальне приміщення відкриває нові можливості і перспективи. По суті, це ще одна повноцінна кімната. Ну а якщо врахувати, що закладка підвалу до кошторису заміського будинку збільшує вартість будівництва в середньому на 20-30%, то можливість купити квартиру з двориком під Києвом  з уже готовим підземним приміщенням - це просто небувала удача, яку ніяк не можна упустити.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.