Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Організація індивідуальної парковки: слушні поради, перевірені часом

Створення індивідуальної парковки допоможе істотно заощадити місце на присадибній ділянці, яке ви можете використовувати з більшою вигодою для себе чи для ландшафтного дизайну своїх володінь. Крім того, такий паркінг не зажадає значних фінансових, силових і часових витрат. Тут головне завдання - вибрати максимально зручне, з точки зору різних факторів, місце розташування майбутньої стоянки і визначитися з «правильним» видом її покриття.

У попередній статті ми намагалися розібратися, на користь якого варіанту стоянки автомобіля на заміській ділянці зробити вибір - на користь гаража або індивідуальної парковки? І прийшли до висновку: якщо умови і фінанси дозволяють, гараж був і залишається все-таки найбільш прийнятним варіантом. Однак цей факт не робить менш популярними і приватні паркувальні майданчики для авто. Бажаючи недорого купити будинок в київській області, ви повинні бути готові до того, що сучасне бюджетне будівництво котеджів і таунхаусів під Києвом на увазі деяку «стриманість» у розмірах земельних ділянок. А це дає стимул для максимально раціональної організації простору присадибної ділянки. І будівництво парковки в якості гідної альтернативи гаражу вносить в цей в процес свій вагомий внесок.

Проектуємо паркування: грамотно і зручно

Щоб парковка приносила максимум користі і комфорту, вона повинна мати грамотне розташування. Простий, але далеко не найзручніший варіант - влаштувати майданчик для стоянки автомобіля біля самісіньких воріт при в'їзді на ділянку. Його плюсами є те, що підготовка місця до облаштування парковки не потребує багато часу і сил, і кількість вільного простору на території ділянки значно не постраждає. Мінус - доступ до машини, яка буде знаходитися в досить віддаленому від самого будинку місці, що незручно при завантаженні-вивантаженні і, особливо, в негоду.

Зважаючи на це, більш практичною буде паркувальна стоянка, розміщена в безпосередній близькості від житла. Ніякі форс-мажори і негода не будуть вас особливо хвилювати, якщо ви вирішите купити будинок в київській області і влаштувати індивідуальну парковку поруч з ним. Єдине, потрібно ретельно продумати розташування під'їзної колії до неї, який буде вносити свої корективи в планування і ландшафт присадибної ділянки. При тлумачному проектуванні парковки біля будинку з урахуванням всіх нюансів організації простору ділянки можна домогтися мінімального «захоплення» його корисної площі. А заодно забезпечити собі додатковий комфорт, адже автомобіль буде у вас «під рукою», коли потрібно щось взяти з нього, або, навпаки, покласти. До того ж, над паркуванням, розташованої біля будинку, буде простіше встановити навіс, закріпивши його основну частину на житловій будівлі. Про це трохи докладніше.

Для захисту автомобіля від несприятливих для нього погодних явищ (дощ, сніг, прямі сонячні промені) бажано встановити над паркувального майданчиком навіс. Це може бути готова промислова конструкція (в спеціалізованих магазинах продаються так звані мобільні навіси), або ж зроблена власними руками. З матеріалів, придатних для виготовлення даху-навісу над паркуванням, найбільш популярні металевий профнастил, полікарбонат, металочерепиця, пластиковий шифер ПВХ. Вони виявляють відмінні експлуатаційні властивості при будь-яких погодних умовах. Тому, якщо ви купили будинок в київській області і по яких-небудь причин не можете побудувати на його ділянці гараж - не турбуйтеся, добротно облаштована індивідуальна парковка з навісом забезпечить вашому автомобілю надійний захист!

Вибираємо покриття для паркування: якісно, недорого і зі смаком

Сьогодні існує безліч варіантів організації парковки на присадибній ділянці. Різні матеріали для покриття стояночної майданчики мають свої переваги і недоліки, з точки зору зовнішнього вигляду, практичності і фінансової доступності.

Найекономічніший і швидкий за термінами будівництва варіант - парковка з щебеню. При своїй досить низької вартості, вона має непогані експлуатаційні властивості: не розтріскується і добре пропускає вологу. Але такий вид стоянки буде незручний представницям прекрасної статі, які люблять взуття на підборах. Крім того, можуть виникнути труднощі з очищенням парковки з щебеню від снігу взимку.

Більш надійними, функціональними та естетичними будуть паркувальні майданчики, вимощені тротуарною плиткою, покладеної на пісок. Такий вид покриття також відмінно пропускає воду, що дозволить парковці довгий час перебувати в гарному стані, але дуже недешевий і більш трудомісткий в створенні.

Бажаючи купити будинок в київській області і грунтовно облаштувати його на довгі роки, ви, швидше за все, не будете гнатися за дешевизною на шкоду якості. Найдорожчими, але і найнадійнішими способами споруди парковки є бетонування і укладання асфальту. Такі автомобільні стоянки вважаються найбільш довговічними, але за умови грамотної організації відведення води. До того ж, вони вимагають чималого часу для створення, підвищених трудовитрат, залучення спецтехніки.

Однак, роблячи вибір на користь того чи іншого способу створення індивідуальної парковки, запитайте себе - а для чого, власне, ви вирішили перебратися за місто? Вже точно не для того, щоб знову оточити себе залізом і бетоном, яких сповна в мегаполісі. Чудовим рішенням облаштування стоянки для автомобіля виступає інноваційна технологія - Екопарковка. За допомогою спеціальної основи, згодом засівають гарною травичкою, можна отримати гарну зелену галявину, яка буде служити не тільки надійним «притулком» для вашої машини, але і прикрашати ділянку в цілому, не порушуючи його ландшафтного дизайну.

Тепер перспектива купити будинок в київській області без готового гаража або паркування вас не повинна насторожувати - ви можете покластися на власні сили, розробивши і втіливши в життя свій проект стоянки для автомобіля!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.