Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Недорогий канадський будинок з СІП-панелей: правило трьох «Е» Ч.3. Естетика

Економія, екологія, естетика - ось три основні правила, яким керуються творці канадських будинків. У попередніх публікаціях, ми зупинилися на питаннях економії і екології недорогого канадського будинку з СИП панелей, тепер нам хотілося б розповісти про таку важливу характеристику «канадця» як його естетика.

Естетика житлового будинку - це, в першу чергу, краса, а також - стиль, витонченість, гармонійність, пропорції. У гарному будинку неймовірно приємно жити, він створює умови для роботи, відпочинку, відновлення сил і навіть для творчого розвитку. Недарма споконвіку люди намагалися оточити себе красивими речами: це стосувалося як до одягу і предметів інтер'єру, так і до самих осель, які вони зводили. Чим багатше була людина, тим вишуканішим і розкішним був його будинок.

Сьогодні розуміння краси та естетики дещо трансформується. Але змінюється форма, а не суть. Красиво і естетично - це зовсім необов'язково химерно і дорого; на перший план виходить гармонійність, відповідність форми змісту, своєрідність і індивідуальність.

Житловий будинок просто зобов'язаний бути красивим. Краса заміського будинку дарує його жителям радість сприйняття навколишнього середовища, сприяє розвитку гармонійних відносин, приносить здоров'я. Коли господареві кажуть, що будинок, який він побудував, красивий, його емоційний зв'язок з цим будинком зміцнюється, він, сам не усвідомлюючи цього, отримує заряд енергії любові і творення.

Все це абсолютно точно говорить про те, що одне із завдань при будівництві будинку за містом - забезпечення його краси і естетичної виразності.

Недорогий канадський будинок з СІП панелей, незважаючи на невисокі витрати на його будівництво, здатний втілити найнесподіваніші архітектурні фантазії творчої особистості або ж стати надійним, витриманому в класичному стилі форпостом господаря-консерватора. Сама технологія SIP просто створена для того, щоб створювати будинки абсолютно різною архітектури, але ідеальні з точки зору естетики. Не дарма СІП-панелі на сьогоднішній день стають одним з найулюбленіших матеріалів сучасних архітекторів і дизайнерів.

Отже, основними причинами, що забезпечують недорогому канадському дому з СІП панелей сучасну естетичну виразність, є:

1. Невичерпне різноманіття архітектурних рішень

СІП панелі, які використовуються при будівництві канадського будинку, можуть бути будь-якого розміру, і нарізані яким завгодно чином. Різноманітність можливих форм обмежується тільки здоровим глуздом архітектора і його фантазією. Такі конструкції як нестандартні отвори, складні кути, вікна незвичайної форми, створення яких неможливо або ускладнено при використанні інших технологій будівництва, в канадському будинку втілюються легко і просто.

2. Гнучкість технології, що дозволяє легко добудовувати і змінювати будинок відповідно до модних тенденцій заміського будівництва.

Це дозволить господарям йти в ногу з часом, а вдома - легко підлаштовуватися під зміну смаків і навіть поколінь. Адже термін служби недорогих канадських будинків, побудованих з SIP, при правильній експлуатації дуже високий, а дітям рідко подобається той же, що і їх батькам. Помінявши господаря, канадський будинок, найімовірніше, не спіткає доля «не гнучкі» будинків, побудованих за іншими технологіями, які часто потребують повної перебудови (аж до знесення), щоб задовольнити естетичні та практичні потреби нових мешканців. Переробка «канадця» процедура не складна, що обумовлено особливостями самої технології.

3. Точність монтажу, яка забезпечує незалежність кінцевого результату будівництва від непрофесіоналізму будівельників.

Всім нам відомо, що будь-яку, навіть найкращу архітектурну ідею запросто може зіпсувати криворукий будівельна бригада. У випадку з СИП панелями, за естетичний вигляд і функціональний стан канадського будинку можна не турбуватися: з огляду на, що всі конструкційні матеріали канадського будиночка виготовляються промисловим способом, а монтаж здійснюється за кресленнями, зіпсувати задумку архітектора практично неможливо. І Ваш недорогий канадський будинок з СІП буде саме таким, яким Ви його намалювали. Більш того, процес будівництва з СІП панелей настільки швидкий, що втілені в будівництві будинку фантазії будуть найсвіжішими.

4. Ефективність організації і світлова насиченість простору

Канадський будинок з СІП панелей, зведений на такій же площі, як і цегляний, забезпечує значно більший внутрішній простір (за рахунок більш тонких, але і більш теплих стін). Збільшення внутрішньої площі будинку, побудованого за канадською технологією, в порівнянні з «класичними» будівлями може досягати 25%. А 25% на 100 метрах площі - це ще одна велика вітальня, або 2 робочих кабінету, або додаткова дитяча для малюка, або ж зимовий сад і оранжерея всередині вашого заміського будинку. Загалом, розширюється простір не тільки для життя, але і для втілення найсміливіших дизайнерських задумок.

Невелика товщина стін також насичує внутрішні приміщення будинку природним світлом, який потрапляє через віконні прорізи. При одній і тій же площі скління, кімнати канадського будинку набагато світліші, ніж у будинку з товстими стінами. Це, до речі, служить додатковим фактором теплоефективності канадського будинку. Адже навіть у самого кращого склопакета втрати тепла в багато разів більше, ніж у SIP панелі той же площі

5. Міцність конструкції.

Дуже часто ми змушені відмовитися від якихось цікавих з естетичної точки зору архітектурних або дизайнерських рішень (особливо тих, які прийшли в голову постфактум) по тій простій причині, що «будинок не витримає». У випадку з канадським будинком з SIP, на цей рахунок можна не хвилюватися. Правильно побудований «канадець» здатний витримати багато і успішно функціонувати навіть в формі дуже незвичайного архітектурного проекту.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що канадська технологія будівництва малоповерхових будинків дозволяє не жертвувати естетикою заради міцності, економії або теплоефективності. Побудувавши недорогий канадський будинок в передмісті Києва, ви отримуєте три-в-одному: економний, екологічний, естетично виразний будинок, який буде об'єктом вашої гордості і джерелом позитивних емоцій.

Подивитися деякі цікаві проекти недорогих канадських будинків з СІП можна на сайті компанії Євродім.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.