Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Недорогий канадський будинок з SIP-панелей: правило трьох «Е» Ч.1. Економія

Вирішивши побудувати власний недорогий котедж під Києвом, Ви, безумовно, зіткнетеся з важливим питанням: який матеріал вибрати для зведення саме того будинку, який буде відповідати всім Вашим вимогам.

Свої шанувальники є і у традиційних цегляних будівель, і у дерев'яних зрубів, і біля будинків з газобетону, піноблоків і шлакоблоків. Ми ж хочемо Вам розповісти про канадських будинках з SIP-панелей, які останнім часом стають все більш затребувані.

Три основних «кити», на яких тримається популярність канадської технології будівництва з SIP-панелей - це:

Економія. Екологія. Естетика.

У цій статті Ви дізнаєтесь все про те, чому канадські будинки дійсно надзвичайно економні.

Основними статтями економії при будівництві канадського будинку є:

- економія коштів.

- економія природних ресурсів;

- економія часу;

Економія грошей починається з етапу закладки фундаменту вашого канадського будинку. З огляду на відносно малу вагу канадського будинку. він може бути побудований на полегшеному фундаменті, що в кілька разів дешевше, ніж класичний фундамент, на якому стоять цегляні будинки.

Сама технологія побудови канадського будинку до того ж дозволяє заощадити, максимально скоротивши ручна праця і замінивши його готовими компонентами, виконаними промисловим способом. Це тим більш вигідно, ніж дорожче стає оплата роботи будівельників. Адже при будівництві недорогого котеджу під Києвом за канадською технологією досить залучити всього 3-4 працівника і працювати вони будуть зовсім недовго (див. Економія часу). Все будівництво може бути проведено без залучення важкої спеціалізованої будівельної техніки, що не тільки дозволяє економити, але і є відмінним рішенням для тих територій, куди утруднений її проїзд.

Вибираючи такий будинок, ви економите також на його теплоізоляції, тому що SIP-панелі самі по собі є прекрасним теплоізолятором.

Таким чином, канадська технологія дозволяє істотно скоротити вартість будівельного процесу, що, в кінцевому підсумку, вкрай позитивно відбивається на кінцевій вартості будинку.

Економія триває також на етапі внутрішніх опоряджувальних робіт. Будинки, побудовані з SIP-панелей, мають практично ідеально рівні стіни і стелю, що виключає необхідність в їх вирівнюванні (а це і нешвидко, і недешево).

Ну і особливо приємна постійна економія при експлуатації вашого будинку, яка є наслідком дуже низькою тепловтрати: обігріти канадський будинок обійдеться Вам у 4-5 разів дешевше, ніж цегельний або дерев'яний тієї ж площі, а це дуже актуально в світлі зростаючих цін на газ і електроенергію .

Економія природних ресурсів при будівництві канадського будинку забезпечується за рахунок їх раціонального використання. На будівництво недорогого котеджу під Києвом за канадською технологією піде в кілька разів менше деревини, ніж при будівництві з цільного бруса. До того ж, така технологія набагато менш енергозатратна: при виробництві конструкційних частин канадського будинку витрачається набагато менше електроенергії, ніж при виготовленні цегли або цементу. Тобто канадська технологія з точки зору економії ресурсів перевершує практично всі конкуруючі.

Говорити про наступній статті економії - економії часу - особливо приємно. Уявіть собі: на весняні канікули ви тільки закладаєте фундамент, а літні вже проводите за містом у власному милому вашому серцю, але фінансово абсолютно недорогому котеджі під Києвом, побудованому за канадською технологією! Звучить фантастично, але, доклавши трохи зусиль, це може стати правдою.

Ми звикли, що будівництво - це щось дуже тривалий, брудне, важке, дороге, практично нескінченне. У ситуації з будівництвом за канадською технологією з використанням SIP-панелей, все абсолютно навпаки: канадська технологія дозволяє дуже швидко зводити по-справжньому недороге доступне житло. Більш того, канадський будинок не дає усадки, і до внутрішнього оздоблення можна приступити практично відразу після закінчення будівництва «коробки». І, навіть при найсуворіших песимістичних підрахунках, ваш недорогий котедж під Києвом може бути готовий до експлуатації вже через 5 місяців після початку робіт (а, насправді, можна вкластися і в 2 місяці).

До речі, відмінним побічним ефектом будівництва за канадською технологією є економія нервових клітин, адже всім нам відомо наскільки сильно вимотує нервову систему довгобуд.

Як і у випадку з економією грошей, економія часу не закінчується із закінченням будівництва. Уявіть собі ідилічну картинку: зима, переддень Нового року, засніжений сад і чарівні морозні малюнки на вікнах. Ви з усією родиною приїжджаєте зустрічати новорічні свята на дачу. Відкриваєте двері, розтоплює камін. І вже через 15 хвилин (максимум - через півгодини) температура вашого будинку буде така ж, як в міській квартирі, підключеної до центрального опалення. А тим часом, жителі цегляних і дерев'яних будинків ще кілька годин мерзнуть, прогріваючи свої дачі, які не володіють такою високою теплоефективних.

Таким чином, канадська технологія дозволяє будувати по-справжньому недорогі економні будинки, які навіть по закінченню будівельних робіт радують своїх господарів енерго- і теплоефективних, значно здешевлення і роблячи дуже зручною їх експлуатацію.

Замовити будівництво будинку за канадською каркасно-панельній технології можна у компанії Євродім, яка спеціалізується на будівництві якісних бюджетних будинків.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.