Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Можливі несправності пластикових вікон в котеджі під Києвом і способи їх усунення

Якщо ви вирішили купити котедж під Києвом і переїхати в цей «оазис природного спокою» для постійного місця проживання (а не для сезонного відпочинку), тоді слід особливо ретельно подбати про комфортну температуру в будинку в холодний період.

Безумовно, головними джерелами «витоку» тепла є стіни, але при виборі котеджу, побудованого з використанням СІП-панелей, ця проблема автоматично зникає. Залишаються вікна.

Чи варто говорити, що більшість власників заміської нерухомості вважають за краще бачити в своєму будинку пластикові вікна. Це економічно вигідна альтернатива дерев'яним конструкціям - альтернатива, яка не вимагає фарбування, заклеювання на зиму і обдирання використовуваного утеплювача навесні. Вікна ПВХ не розбухають при підвищеній вологості і мають унікальні теплоізоляційні властивості.

Однак пластикові конструкції - це все-таки механізм, який з часом може піддаватися певним поломок. Давайте розглянемо найпоширеніші несправності пластикових вікон і варіанти їх усунення своїми силами.

Зниження шумоізоляції

Таке явище, на жаль, може «проявити себе» через 3-5 років після того, як ви купили котедж під Києвом і встановили в ньому пластикові вікна. Уникнути зниження шумоізоляційних властивостей вікон ПВХ не можна, зате можна відстрочити час прояви такої несправності на 10-15 років. Для цього потрібно дивитися на надійність і гарантію виробника пластикових конструкцій (як правило, німецька якість вікон ПВХ набагато вище турецького або азіатського).

У чому ж причина зниження шумоізоляції? Все просто - це ознака пошкодженого ущільнювача. Якщо вам все-таки «пощастило» з ним зіткнутися - не поспішайте засмучуватися і вдаватися до допомоги професіоналів, спробуйте взяти ситуацію в свої руки.

Для початку слід купити спеціальний клей і новий ущільнювач. Потім потрібно акуратно видалити старий ущільнювальний шнур разом із залишками клею і знежирити місця, що звільнилися спиртовим складом, нанесеним за допомогою звичайної ганчірки. Далі змастіть пази профілю клеєм і введіть новий ущільнювач.

Випадають стулки

Ручку пластикового вікна можна повертати тільки при щільно закритій віконниці (через особливості конструкцій вікон ПВХ). В іншому випадку стулка може «випасти» - відкритися відразу в двох положеннях: у відкритому вигляді і «на провітрювання».

Для усунення такої несправності знайдіть блокіратор помилкового дії. Постійно натискаючи, вимкніть його, причому ручка вікна повинна перебувати у вертикальному положенні. Потім просто поверніть випав в ході неправильного відкривання / закривання вікна кут стулки на місце. І, постійно утримуючи натисканням блокіратор, поверніть ручку в вихідне горизонтальне положення.

Зверніть увагу! Такий порядок дій по усуненню випадає стулки застосуємо тоді, коли несправність з'явилася через використання ручки вікна при відкритій віконниці. Якщо ж стулки випадають постійно - зверніться в сервісний центр, адже ви здійснили свою мрію купити котедж під Києвом не для того, щоб насолоджуватися «вивернутими» і поламаними вікнами.

Несправності фурнітури

Відсутність належного і регулярного догляду, рано чи пізно призведе до того, що віконні ручки почнуть туго повертатися або взагалі перестануть реагувати на натискання. Це перший «дзвіночок», що сповіщає вас про те, що настала пора зайнятися чисткою віконної фурнітури.

Озброюємося терпінням, м'якою ганчіркою, щадним мильним розчином і приступаємо до чищення - охоплюємо все місця розташування віконної фурнітури. Ні в якому разі не застосовуйте хімічні розчини, а також смоло- і маслосодержащие рідини, які здатні порушити цілісність віконних блоків.

Іноді відбувається і кардинально протилежна ситуація, коли ручки розбовтуються. У цьому випадку досить просто підтягти кріпильні болти, відсунувши декоративну насадку (не потрібно підтягувати болти занадто туго!).

Ось, в принципі, і все, що стосується найпоширеніших і простих несправностей вікон ПВХ. З усіма ж іншими більш серйозними поломками (такими, як, наприклад, розбите скло або продування між рамами), краще відразу звернутися за допомогою до професіоналів.

Пластикові вікна - це сучасні технології, помножені на естетичні показники і потреба людини в комфортному мікрокліматі. Так, вікна ПВХ не ідеальні, але, якщо ви вирішили купити котедж під Києвом, вони зможуть стати гідним завершальним акордом вашої симфонії затишній і комфортабельній заміського життя.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.